Süper annelersiniz

arkadaslar yaa igne batar gibi aci oluyor sag kasigimda. yani oturup duruken birden bir aci geliyor ve hemen geciyor. nedir bu sizce...yaa acaba yerlesme belirtisimi acaba diye dusunuyorum. bugun yumurtlamadan sonraki 5.gun. olabilirmi sizce...birde sag yada sol kasiktaki acinin cinsiyetle ilgisi varmiydi? oyle birseler okumustum bir ara buralarda.

siz kaç yaşındasınız ezgin hanım?
günaydin hülya benAllah nasip ederse 31 gireceyim bende senin gibi düsünüyorum sonra derim keske deneseydim belki bir oglum olurdu benimde nuraycigim sag olsun ozamalari takvim yapmisdi onada Allah versin bebis insAllah.sence sirf o tarihlerimi lazim yani yemek diet falan gerek yokmu???:dance:

allah bagislasin canim Allah annali babali büyütmemize nasip edsin kücük daha 4 aylik mi ne tatlidir o simdi biz en iyisi takvimi deneyelim bence sence?

Merhaba cnm,

Insallah tutar ve hemen bu ay hamis olurum.Ben dogum kontrol hapı ile geciktirdim.Yumurtlamadan sonra basladım hapa ve istedigin tarihten iki gun once bırakıyosun hapı ve adet oluyosun.

arkadaşlar benim kadar süt ürünleri ve meyve yiyen tanımam.et de aman aman özel olarak yemedim.yemeklerde .daha çok sebze yerim.ama 2 oğlum var nasıl oluyorsa.bana uymuyor beslenme faktörü.

merhaba ezgincim.siz bana göre daha gençsiniz ve çalışmıyorsunuz.bence elinizde takvim de varsa deneyin derim.2009 takvimi mi var?beslenme bana uymuyor.diğer bütün yöntemlerde bana uymuyor .onları uyguladıkça oğlum oluyor.birtek nurayın takvimi tutuyor.senin kızlar tesadüf mü? yoksa erkek yöntemlerini uyguladında kız mı oldu?kızlarda yumurtlama günlerinden öncemi ilişki ile hamile kaldın.yoksa yumurtlamadan sonra mı?hoşçakal.

kizlar yaa beni gormuyormususnuz? askolsun yani hic kimseden yorum gelmiyor soruma :çok üzgünüm:

sag kasik, sol kasik sancisinin varmiydi bir iliskisi bebegin cinsiyeti ile. benim hep sag kasigimda igne gibi saplanmalar oluyor.

merhaba Nuray hosgeldin, seref verdin sitemize. kendi capimizda birbirimizi bilgilendirmeye calisiyorduk ama cok sevindim senin yazini gorunce. bize dargin degilsin yani...

kizlar yaa beni gormuyormususnuz? askolsun yani hic kimseden yorum gelmiyor soruma :çok üzgünüm:

sag kasik, sol kasik sancisinin varmiydi bir iliskisi bebegin cinsiyeti ile. benim hep sag kasigimda igne gibi saplanmalar oluyor.

Bence yok canım be diyorum ama büüklerden de sağ erkek ,sol kız diye duyuyoruz şayet safsata değilse????

Bence yok canım be diyorum ama büüklerden de sağ erkek ,sol kız diye duyuyoruz şayet safsata değilse????

evet bende oyle birseyler duymustum. buradaki bazi forumlarda da yazilar okudum ilk hamilelik belirtilerinde sol kasigi agri yapip erkek bebek doguranlar var...dedigin gibi pek ilgisi yok belki de.

samiram tatlim
yine cook aydinlatici bilgiler vermissin
bol bol maden suyu iciyorum ve muz yiyorum
sence ben alkalinlige ulasmismiyimdir
sut hicc ismedim kolada
yorumcuya ne diyon nuraycim yaa ondada kimi tuttu diyi kimide olmadi diyi
offf sikildim bu konulardan

Ya Arkadaşlar konuyu değiştirelim bişey soracam kisti olup ta hamile kaln var mı aranızda.Benim 4 ay önce kocaman bir kistim vardı d.kontrol hapı kullandım adet oldum geçti ve şimdi yine ,pazartesi doktora gittim hem sağda hem de solda kist var .Bebek istiyoruz ya olmayan oluyor ve artık sanırım ben de sitres yaptım çıldırıyorum.8 Nisanda çift çizgi gösterdi test bakalım kistsiz kalamadım kistle kalabilecem mi???

kizz nuraaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
bide su erkek icin ozetleee
yabanci sitelmer ne diyi yaaa
allahim rabbim bu mubarek gunde duy bizi dualarimizi kabul eyle mevlaaammmm

kizz nuraaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
bide su erkek icin ozetleee
yabanci sitelmer ne diyi yaaa
allahim rabbim bu mubarek gunde duy bizi dualarimizi kabul eyle mevlaaammmm

Orkide Allah gönlüne göre versin yabancı siteler ne desin birinin dediğini biri demiyiii Türk siteler Allahın dediği oluır diyiiiii bol dua et diyyiiiiii .Arkadaşım ben de kafayı yedimmmmtatlicadiarzu

Bende sıkıldım ben de ,ovülasyon testi var elim de , seni tutturmak çok zor derman kalmadı bizde.... Allahım yardım et bi ze ..................

tamam anladim canim. eski yazilari okuyunca zaten cok kalbinin kirildigini gordum ama gec oldu. yani millet seni bircok seyle itham etmis, suclamis. sana ne faydasi yada zarari varsa milletin dogacak cocugunun... ama yine de ben herkesi anlayisla karsiliyorum. yani yontem dogru yada yanlis cok ilginc bir sey bu ve ben kendi adima konusayim ogrenebilmeyi cok istedigim birsey. butun israrlarimda o yuzdendi. ya hakikatten cok ozur dilerim. seni zor durumda birakmak istemedim hic. aslinda cok sakin ve kibar bir insanimdir ama ah o nefs yokmu, insani kalibindan cikariyor bazen.
arkadasim sen de oyle bir yontemi de-sifre etmissinki...helal olsun valla.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…