Süper annelersiniz

Nurycığım, Kızlar merhaba bir kaç gündür yoktum nedenini küçük kızımın ciddi rahatsızlığıdır cumartesi şiddetli kusma ve karın ağrısıyla hastaneye gıttik ne olduğu belli değildi ancak 15 saat sonra akut apandisit ultrasonla bakılıp anlaşıldı ve ameliyat edildi küçük kızım.Çok üzgündüm veçok yoruldum kızımın başındaydım HASTANEDE şimdi evdeyiz ve kızım iyileşmeye çalışıyor Ve bugun KK ne bi bakayım dedim ve ne göreyim kaderi benim gibi olan insanlar çok sevindim paylaşacak ortak konularımız var Nuraycım sen nasılsın iyisindir işallah çok yorulmuşsun bu arada ama olsun iyilikten hiç bir zaman zarar gelmez insana İYİLİK YAP DENİZE AT DEMİŞLER ESKİLER BİR GÜN İŞALLAH EN HAYIRLISINDAN HABERLER SELAMLAR

merhaba nureren Allah hepimizin gönlüne göre versin..

Son düzenleme:
Hayirlisi Cnm Inş Tez Zamanda Bir Kardeşiolur Cimcimeninnnn..benimkide Aynaya çok Bakmayi Seviyor.kaynanam Kardeşi Olsun Istermiş Diyo.hikaye Gerçide :)

saol canım hayırlısı olsun senin bebişin de çok tatlıymış. ama bence kardeş için daha erken senin zamanın var bence yağmur değilde asıl kayınvaliden bebek istiyo

cnm bana kalsa düşünmüyorum.4 sene sonra kısmetseee eşimin ısrarlarıyla kısmetse..benim ikizlerim olacaktı kısmet değilmiş cnm..

merhabalar hepiniz nasilsiniz umarim hepiniz iyisinizdir sahsudecigim takvimi denedikden sonra lütfer haber sd bende merak etdim.Allah gönlüne göre versin hepimize

merhaba serapçığım nerelerdesin nasılsın sağliğin iyidir işallah ikinciyi düşündüğüne göre pek kötü geçmiyodur :))))))

merhaba serapçığım nerelerdesin nasılsın sağliğin iyidir işallah ikinciyi düşündüğüne göre pek kötü geçmiyodur :))))))

sagol canim hersey yolunda cok sukur. valla Allaha binlerce sukurler olsun. 33. haftamdayim ve daha en ufak bir rahatsizlik hissetmedim hamile olduumun farkinda diilim desem yeridir. bebis kipirdanmasa hic heberim olmayacak. dogduktan sonrasi cok zormus diyorlar. o yuzden bilmiyorum bi tane daha yapar miyim yapmaz miyim? ama is sirf hamilelikle olsa sorun diil her sene bi tane yapabilirim boyleyse eger sırnaşık şey
yasim genc diil benim. ikinciyi yapmayi dusunursem pek fazla ara vermeyi dusunmuyorum. ikisi birden aradan ciksin isterim. e ileride ne olur belli olmaz. o yuzden simdeden takvimim hazir bulunsun di mi ama ? nurayin bi bebisi olur o zamana kadar bizimle ilgilenecek zamani olmaz sonra! sırnaşık şey

bi doğsun ilk 3 gun bı daha bebek istemem diycen de 3.gunden sonra bebegım buyudu gibi biran önce ikinciyi yapacam dıyen.. cunku ben öyle dedım. 2ay önce anne oldum ama canım 2.yı acele yapmak istıyor. ustelık hamılelıgım cok zor gectı benım... amaaaaaa hele bı kucagına al hayırlısıyla.yanındayken bile özluyeceksin...

nuraycım merhaba nasılsın durumunda bi gelişme varmı pko yu araştırdım daha önce hamilelik veya doğum yapan kişşilerde görülme olasılığı nerdeyse yok gibi için rahat olsun sen ben pko değiliz zaten hep yeni evlilerde görülüyo çünkü o zaman neden bebek olmuyo diye gidiyolar doktora sevgiler :))

işallah tutmuştur canım göğüs uçları koyulaştı mı ve gobek deliğinden aşağı inen bi çizgi görüntüsü var mı diye bak

birde hatırladığım bişey var progesteronun etkisiyle karında gazlar olur yani bağırsak faaliyetlerinde hareket olur işallah gebesindir allahtan diliyorum

İnşallah Nurayahmet hamilesindir ...Öyleyse bize hemen haber ver olur mu....

çok üzüldüm şimdi neden bukadar umutsuz konuşuyosun canım biraz beklesen sen çok güçlü bi kizsın daha baştan pes etmek yok canım mücadele edeceğiz zolr elde edilen şeyler daha kıymetli daha güzel olur lütfen umutsuz olma seni çok çok öpüyorum hoşçakal işe başladım uzun zamandan sonra zor geliyo ve yoruluyorum sık sık ta nete giremiyorum selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…