Süper annelersiniz

ben bilmiyordum sénin ates ölcdügünü valla demin okudum zaten yapiyormussun

merhaba benimde ikitane tatli kizim var teki 5 yi´recek tekide daha 4 aylik Allah olmayanlara versin InsAllah.bende tesadüf babychoise girdim hic duymamisdim öyle öyle kadinlar kulubüne girdim nurayahmedi bulmayaşutarafagitti valla cok tatli biri herkeze yardimci ve herseyi bilen bir hanim bilmiyorum 3 cocuk yapacam mi ama Allah biliyor ve nurayin takvimine göre deniyeceyim bu sayfada herkez cok iyi ve herkez derdini anlata biliyor ne güzel.sen 3 cocuk düsünüyormusun??fisfisfis

Haklısın suzeynep şüphesiz Allah dilediğine kız dilediğine erkek verir ama bizimki ''en azından elimizden geleni yaptık '' demek için..Ne tuhaftır ki kız evladını da erkek evladını da Allah verir ama ...Oğlu olan insanlar gerine gerine kendilerine pay çıkarırlar ,kız doğuranlara da kabahat işlemiş gibi laflar dokundururlar..Bir anne için en önemlisi sağlıklı ve hayırlı çocuk sahibi olmaktır şüphesiz.Kızı da Oğlanı da veren Rabbim böbürlenenlere bunu sorsun....

Bu arada alcalidli yiyecekler & asidli yiyecekler listesi içinde bulunan besinler bazı sitelerde alkalinli sayılırken bazılarında asidli sayılıyor ,ingilizce sitelere de baktım ama orada da öyle...Kafam çok karıştı...

merhaba nuray niye okadar sayi yenimesi lazim ve ne icin ???mesala 20 elma ne demekbenneyaptımki

Sevgili arkadaşlar ben zaten elimden geleni yaptım demek istedim.zaten yaptıklarımıda sıraladım.Allah nasip ederse olur.Diğer konuya gelince malesef çevremize bu tip (böbürlenen) insanlar var.Allah bize sağlıklı evlat versinde kimne derse desin.bu onların ayıbı.Oysa annelik nekadar yüce bir duygu
Birde Alkali yerine sodyum ve potasyum içeren besinleri araştırabilirsin.Nuraycım yazmış zaten.
benim bildiklerim
yeşil fasülye barbunya,muz,ayçekirdeği,soya,soyayağı,maya,kuru kaysı,erik
nescafe,kakao,patetes cipsi,patlıcan kurusu okuduğum yazıda ençok bunlarda vardı.

Evet Nuray çok bilgili çokiyi. bizi çokiyi anlıyor ve yardım ediyor.4 ay öncesi bunları paylaşacak hiçkimseyi bulamıyordum.Neyseki Nurayı bulduk .bazı şeylere cesaret edemiyordum.paylaştıkça cesaretim arttı.bilgilerine güveniyorum.3.çocuk düşünüyorum.inşallah tutar.ama biz her ihtimale kendimizi hazırlamalıyız. senin çocuk küçükmüş.biraz büyüyünce düşünebilirsin,
zaten senin ileriki yıllar için takvimin var galiba.Allah gönlüne göre versin

günaydin herkeze niye artik bir konu üzerine yazismiyoruz???derdinizi anlatin canim??

merhaba suseynep InsAllah birde oglun olur bana haber edersin oldu mu yani bize.bazi zaten 2 kiz üstüne 1 erkek oluyor bazilari tanidigim kisiler var öyle olan kisiler.eli ayayi düz olsun.Allah versin gönlündekini.Evet benimki daha ufak zaten düsünmüyorum su an belkide hic ???bilmiyorum seninkiler kac yasindalar??ama ben hep derdim üc ya hic.yerimseniben

Arkadaşlar Bu Ay Klomen Kullanmaya Başladim Doktor Yumurta Takibi Yapti Ve Yumurtalarimin Yeterince Büyümediğini Söyledi Bilgisi Olan Varmi Klomen Adet Geciktiriyormu Ben Dün Adet Olmam Gerekiyordu Ama Olmadi Ne Olur Beni Bilgilendirin

hatice kusura bakma ben bilmiyorum ama arkadaslar vardir bilgi ederler sana:a015:

Nurayahmet bazı listede Balık ,badem ,ceviz asidik gıda sayılırken bazılarında alkalinli sayılıyor ayrıca kaç gündür ben bilmeden birsürü soda içtim ,,,, yeşil çay da alkalinli diye biliyorum ve içiyorum doğru mu yapıyorum????

bu arada Turnusol kağıdı kullanan var mı ? ben içinde 100 adet olandan aldım ph seviyesi orada verilen renklere göre 5 çıkıyor benim anladığım kadarıyle 1-6 arası asidik 7 nötür ,sonrası alkalinli (ph seviyesi iyi) çıkıyor doğru mu???

Nuraycım sana nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum çok iyisin:içelim:netten baktım vajinal ph 3,8-4,5 arası olmalıymış o doğruysa ben 7 olması konusunda yanılıyorum ph derecesi arttıkça bakteriler daha çok üreme yapıyormuş...tabiki bu vajinanın sağlıklı olması için bebek cinsiyeti için durum farklı ama nete göre çok asitli sayılmam bu konuda fikrin nedir.????
Bir de ben yumurtlama kit'i almaya karar verdim Kasım ayı için ,gerçi ateşimi ölçüyorum ama ....ateş düştüğünde mi ilişki olmalı yoksa tekrar yükseldiğin de mi????:çok üzgünüm:

Hepinize çok teşekkür ederim......Allah hepimizin gönlüne göre versin....

Nuraycım tşk.ler .senden bişey rica edecem arkadaşım için takvim yapman mümkün mü Doğum Tarihi:15 Temmuz 1975 sana çok zahmet oluyor farkındayım ama ....

Teşekkür ederim Allah gönlüne göre versin .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…