Süper annelersiniz

Canım papatya çayı gerçekten işe yarıyor, vakit kaybetmeden iç...
misswomandan haberi olan var mı, onun sanırım regline bayağı az kaldı,umarım size ümit olacak güzel haberler veririz:teytey:

Canım papatya çayı gerçekten işe yarıyor, vakit kaybetmeden iç...
misswomandan haberi olan var mı, onun sanırım regline bayağı az kaldı,umarım size ümit olacak güzel haberler veririz:teytey:

Sagol cnm,

Ppatca cayı aldırcam sofor gelsin işteyim cıkamıyorum.Miswoman 18 regl tarihi ala bekliyo özelden konustuk.Insallah once o sonra senin bebiş haberlerinizi bekliyoruz.

arkadaşlar haber varmı bugün özlemcim nasılsın adet oldunmu?aregon canım medismart yumurtlamadan 10 gün sonra hamile olup olmadığını anlayabiliyormuşsun prospektüste okudum.bi hamilelik testi al istersen.güzel haberlerinizi bekliyoruz.ya bu millet nerde sohbet ediyoor.nurayın hamile olup olmadığını bile takip edemiyorum.

Günaydın canım,

evet adet oldum.Allah'a şükürler olsun nisan için tarihleri tuttururum heralde ama mayıs kaydı gecikince inşallah nisan'da tutar.Sagolun valla tavsiyelere uydum papatya cayı felan işe yaradı.Artık bu ayki yumurtlamam bulcam sonra adet olunca hemen serhat beye gitcem.

hayirlisi canim naber valla ben fazla giremiyorum canim cocuklarla...insAllah hepinizin denk gelir valla cok sevinirim canim papatya cayi ne icin iyi??öpüyorum sizi

Canım on gün geçmedi daha, regl tarihim 19 mart, pek heyecan ve merak yok içimde, sanırım hamile olduğumu hissetmiyorum da ondan, test yapar yapmaz sayfamıza yazarım...

Allah Hepimize Gönlündekini Versin Insallah Hayirlisiyla Hepinizin Tutar:

Amin canım, teşekkürler...

Canım regl olmana sevindim, bir de yumurtlama günü gelirse tamamdır, güzel haberlerde buluşmak üzere, sevgiler...

özlemcim çok sevindim canım ya kendim tutturmuş kadar sevindim.hadi bakalım inşallah olucak.bir şey sorucam ben şimdi.bu yumurtlama günü nasıl hesaplanıyor.mesela ben şubatın 3 ünde adet gördüm bu ayda 6 sında.biraz geç oldu yani.o salgının olduğu günmü yumurtlama oluyor onuda merak ediyorum açıkçası.

Günaydın cnm,

Sagol bakalım nisanda gecikme olmaz inşallah.
Yumurtlama süreci başlamış demek oluyo salgıyla.Ama güvenilir değil ve tam günü saptayamazsın.Ovulasyon testi al derim.

Özlembaycım Allah yardımcın olsun ben de 3 aydır deniyorum takvimi va ayrıca 2 aydır doktora gidiyorum çatlama iğnesiyle de denk getirmeye çalıştım ama ilk ayda geç yumurtladım yani 15. günüm iğne oldum 16.-17.günler ilişki dedi doktor ben maalesef 19.gün yumurtlamışım bu nedenle takvim için geç kaldım.iYİKİ DE tutmamış yoksa nötr günümde olacaktı hamile kaldığım tarih..Bu ay ise 11.GÜNÜ İĞNE OLDUM 12-13 Martta ilişki dedi doktor ve yine takvimle uyuşmadı ama yinede denedik karbonatlı karışımı yaptım bakalım ne olacak.Yani anlayacağın bu tarihlere denk getirmek çok zor. ya erken yumurtluyorsun tarihe denk gelmiyor ya da geç kalıyorsun....
Allah yardım etsin bize...

merhaba serdalcigim naber kiz daha önce yazisiyorduk insAllah tutar canim evet nurayda hep dedi cok zormus tutdurmak ne yapacaz acaba sabir lazim bence.öptüm

Ya arkadaşlar her yolu deniyoruz ama bu konuda sana hak veriyorum ph ile oynayınca mantar vs olma riski çok yüksek dolayısıyla bunun bir standartı var Allah ona göre yaratmış .Ayrıca bi şey denedim geçenlerde 2 tane erkek çocuğu olan arkadaşım var onlarda denedim turnusolu ve benimkiyle aynı çıktı yani 5,5 bu nasıl oluyor...

Valla sabır ama olmazsa kendimi kötü hissedecem .Ya bişey soracam bu takvim olayında kutuplaşma günleri her yıl değişiyor mu bilen var mı<?? 2007 ile 2008 takvimi birbirine uyar mı yani???

Son düzenleme:

Canım Dr nasıl böyle hata yaptı yumurtlamanı tespit ededmedi ve erken yaptı iğneni

Ya Özlem sana bişey soracam çatlama iğnesini yaptırdıktan tam 24 saat sonra ilişki diyor ve ertesi gün de aynı saatte ilişki oluyor değil mi yani 11 Martta saat 22:00 da iğne oldun 12 mart-13 mart saat 22:00 de ilişki değil mi ben mi yanlış anladım doktoru

Canım Dr nasıl böyle hata yaptı yumurtlamanı tespit ededmedi ve erken yaptı iğneni

Anlamadım bazen sanki masuz para kazanmak için yapıyorlar gibi geliyor bana ne olacak bilmem eşim de ya bırak bu saçmalıkları deyip duruyor .Onunla da bu konuda uyuşmuyoruz ve işim de daha zorlaşıyor.Sana ne zamanlar yaptı iğne ve ilişkiyi ne zaman önerdi

Canım

Ben nisanda deniycem daha hiç igne yaptırmadım.Bu dr iyi değil bence.Ama yaptıranlardan biliyorum iğneden 24 saat sonra ilişki olucak

serdalcim bu kutuplasma gunler degismiyor hatta kurtaj oolsan bile degismiyormus ilginc ama oyleymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…