Süper annelersiniz

orkidem gulnisa samira nasilsiniz canlarim nasil özledim sohbetinizi valla benim modem bozuldu giremiyorumm internete uzun zamandir birde tatile gittik gecenlerde bi bakindim takvim fasafiso olmus nuraycim hakli ciktin valla ümit baglamayin demistin sen bende inanmiyorum artik yazik ya cook üzüldüm bebeklerin sagliklari önemli olan tabii ki ama insanlarin hayalleriyle oynanmamali diye düsünüyorum hepinize saglikli hayirli dogumlar diliyorum.bernur arkadasimizi ben daha hamile kalmadan önce taniyorum anlattiklarinin hepsi tamamiyle dogru hamileligi boyunca konustuk dogumdan sonra onun pek firsati olmadi nete girmeye zaten kiz ortaya birsey atti bizlere fikir vermek adina herkes bir sürü laf saymisti cinsiyet konusuyla ilgili ama inanin iyi bir arkadas iyi bir can dostudur.bernur bir ara msnde konusalim su saati valla ya.
tekrardan hayirli dogumlar dilerim gülnisa nerdesin canim ya hele seni cok özledim sohbetini.
hepinizi öpüyoruz kizimlA beraber.

a.s.Günaydın arkadaşlar,,,günaydın Gülnisa cım gününüz aydın,eviniz bereket dolsun inşallah,,nasılsınız, herşey yolundadır,umarım,,,bir kaç gündür kk ya giriyorum yazılanları okuyorum,umut veripte umutları yıkanları esefle kınıyorum purdaki pırlanta yürekli annelerin duygularıyla oynandığı için de söyleyecek bişey bulamadığım için bişe yazmıyordum kaç gündür,,,, benim elimden sadece sizin gibi güzel insanlara dua etmek gelebilir,,,Rabbimden herşeyin gönlünüzce olmasını ve gönlünüzdeki muradı nasip etmesini diliyorum:Saruboceq:,,,,Allahım dostluğunuzu bozmasın arkadaşım Şenizkaydirigubbakcemile5

canim guzel dileklerin icin cok sagol guzel sozlerin yetiyor
zaten bir insanin digerine dua etmesi kadar guzel bir sey olamaz seninde insallah hersey gonlunce olsun canim cok iyisin

Günaydın Gülnisa ,günaydın ebruli,,,,
Şikayetle başlayacağım ama başım çok ağrıyor , ve inanılmaz derecede halsizim
üstelik haftasonunun gelmesini iple çekiyorum dinlenmek için...

hihoyyyt

günaydinlarrrrrrrrrrrrrrrrr
herkese,evet avrupa yasli kayniyor adamlar cocuk yerine köpek gezdiriyor,bebek görse sevmezler kucu kucu lari bebek gibi sever görseler:)))
kizlar benim gönleerim sayili kaldison 3 günüm var insallah bir sey cikmaz.

Gülnisa Ablam senden ,benden ve ebruliden başka kimse yok galiba???
Hepiciğiniz uyuyonuz mu leynnnnn??
Uyanın kahvaltınızı yapın evinizi toplayıp,bebişlerinizi sevin hadi bakalım...

canim sen buraya mi geldin ben minik kizim adini yazmayim dedim msn den sohbet ediyoruz ya baran nasil büyüdümü annesi benim ada bir yaramaz olduki sorma bakalim oglan icin arastirmalara devam ediyoruz.

Canım ya tesadüfen buldum siteyi arama motorundan
Scs deneyen varmı diye
Bende üye oldum
Denedim ve oldu dedim
Ama aynı diğer forumdaki gibi çok tepki verdiler
Beni sen anlamıştın o zaman bu yöntemle hamile kaldığımı
Baran ın olduğunu vs.... biliyorsun
Bende burdakiler arayış içinde görünce bunu söyledim ama takıntı olmamalı
sadece istenmeli dedim. Sözüm yanlış anlaşıldı tepkilerin çoğu bu sözüme
oldu zaten.

Nasılsın ? Ada nasıl? Minik civciv?

Canım benim o senin iyiliğin güzelliğin
Zaten diğer forumda da beni anlayanlardan biri olmuştun
Ama inan alıştım artık bu tepkilere. Aldırmamaya çalışıyorum
Amacım böyle bişey var. Eğer doğruysa insanlara ulaşmalı
MEsela babychoiceyi burda birçok kişi denemiş ve yalan olduğu
ortaya çıkmış. Bu yöntem de yalansa hep beraber ortaya çıkaralım
Bende oldu biliyorsun ben güveniyorum 3.bebekte de deneyecem inşallah
Baran ın tesadüf olduğunu söylüyor herkes bakalım 3.bebekte nasıl olacak

Öpüyorum

Günaydın kızlar herkese , arkadaşlar dikkat ettimde Özlembay hiç uğramıyor nedenki acaba rahatsızmı iyimi sondurumu bebişi nasıl merak ettim,bizi terkmi etti ecep.Sağlıklı,mutlu,huzurlu bir gün geçirin bütün annecikler.

kizlar bu yöntemler ne yöntemi paradan bahsediyonuz bide
belkide sömürgecilerin ortaya attigi bi seydir

__OGLAN FORMULÜ____________________________________________________________________
kizlar oglan istiyosaniz yine rabbim herseyin güzelini iyisini hayirlisini bilir
allah rizasi icin iki rekat namaz kilin her iki esde
daha sonra ayetel kürsi okuyun
ardindan dua edin rabbim bana hayirlisindan erkek evlat nasip et diyye:Saruboceq:
daha sonra besmele ile iliskiye girin ( bu zaten her iliski öncesi cekiliyor bu birlesmeden dogacak cocuga seytan yaklasmasin diye kizlar) ondan sonra bir hafta iliski olmasin korunun bi dahaki aya hamile iseniz ok.:CüvCüv:
yook degilseniz bir daha tekrar edin:1ninca:kara sovalyeniz 9 ay sonra kucaginizda olacaktirkalpten inanin kalpten dua edin
ben orkidemede söyledim fakat is isten gecmisti benim oldu teyzeminde oldu benim iki ogaln teyzemin bir oglan

feyza yontemler hergun cogaliyor
orkidem kis gel biz bunlari tek tek deneyelim hangisi tutarsa:roflol:
zaten avrupanin nufusu cok yasli onlara bebek lazim nufus cok azaliyor burda :roflol:
faydamiz olsun dimi yakaydirigubbakcemile5

Selam Gülnisacım, bak canım ocak ayında tüp bebek tutma olasılığı en üst seviyedeymiş
Feyzanın alıntı yaptığı bir yazı yazıda okudum.Sen ne düşünüyorsun denemeyecekmisin ,
canım ben senin cesaretini kırmayım sende belkide bir kerede tutacak nerden biliyorsun dimi vazgeçmek yok yola devamkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

canım Orkidem onun sana verecek olduğu saat sadece tahmini yumurtlama saatini veriyor canım, sen onu zaten ovülasyon kitiyle yapabiliyorsun , üste bide 1000 ytl vereceksin.canım yumurtlama gününde ilişki yapanların zaten yüzde altmışında erkek bebek oluyor . Tutmadığı zamanda sana dicekki yanlış zamanda ilişki kurmuşsun yada çok önceki ilişkiden kız spermi yaşamış ve o döllemiş diyecek ama iş işten geçecek canım benim nasılda inandın bebeğim ya bu kadar bir hüsran daha yaşayacaksın ama tesadüfen tutadabilir.

Mimikam Arkadaşım ;
12 gibi haftalarda yapılan tahminler şayet erkek diye yapıldıysa yanılma payı oluyormuş,şayet kız denildiyse yanılma payı daha azmış diye biliyorum.
Hatta burada bir arkadaşa 12. haftada erkek demişlerdi ve kız olduğu anlaşıldı sonra.
Allah'ım mimikama,Elifnaz'a Hülyacemre'ye ve diğer kız dileyenlere kız,Gülnisa,Orkide,Özlembay,Semira,Ben,Ezgin,Civcivim vs. vs arkadaşlara da erkek nasip et.(Herkese dilediğini nasip et Rabbim )

Aman amna Canım küçücüğüm Orkidem;
kız inşallah öyledir bebişim iyi dileklerinden dolayı Allah sizden razı olsun...
Kız valla senin göbüş hiç de yassı değil sivri valla ben de ona takılıp kaldım.
Rabbim yardımına ihtiyacımız var herzamanki gibi...

Gülnisa Abla çok iyi yapmışsın canım,
inan sana özendim şimdi benim de böyle eş dost yanına gidip ,kahvaltı yapıp sohbet etmeye ihtiyacım var.
Ya kızlar ben sizi çok merak ettim.
Orkidemi göbek fotoğraflarından tahmin ediyorum yüzü de bence avatara koyduğu fotoğrafa benziyor.

Gülnisa Ablam ise ;
bence uzun boylu ,beyaz tenli ve siyah saçlı ,sanki bir de her zaman taktığı bir küpesi var kulağında...

Orkidem Göremedim kız hemen neyen kaldırdım bebeğim.
Bir de bana da anlat nasıl foto konulur bir tane fotom var eskiden kalma koyayım hemen.
Samiram seni tanıyorum fotoğrafını görmüştüm...sarışın kız

Sen biraz tahmin et ablacığım da daha sonra ben anlatayım.
Orkidem göremedim seni canım.
Nasıl konuluyor bana da söyle de ben de koyayım bakın bana

arkadaşım iyi diyosun hoş diyosunda bak çok büyük konuşuyosun.yapma.sanki 3.çocuğunun erkek olması garanti gibi konuşuyosun.bunu belirleyen kul değil allah.osman bey sadece vesile.allah çocuklarına sağlıklı uzun ömürler versin.sanada teşekkür ederiz bilgilerini bizlerle paylaştığın için ama sana tavsiyem büyük konuşma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…