Süper annelersiniz

Evet temiz kalpli Gülnisa Ablam kumralım ve buğday tenliyim.
Fotoyu yarın deneriz koymayı Orkidemin dediği yerden yapılmadı internet çok yavaş.,

Ben de de açılmadı Orkidem ama kopyaladım o linki sonra gidip adres çubuğuna yapıştırdım sonra // 'a kadar olan yerdeki yerleri sildim sayfa yenileye bastım oldu.

canımmmm.çok teşekkürler güzel paylaşımların için.ben bu dediklerinin hepsinide yapıcam.şimdi salavatı şerife okuyorum 4444 kez okucam bu duayı.bu duayı okuyanın ne dileği varsa olurmuş.birde kenzülarş var bu da öyle.okuyan arkadaşlar ne dilediysem oldu diyor.buradaki arkadaşlarda baştan beri hep dua etmişler zaten.ama hep ne diyoruz duayı okurken allahım hayırlıysa ver diyoruz.demekki allah onlar için bunu hayırlı gördü.bakalım bizler için neyi hayırlı görmüş rabbim.ben hep öyle diyorum.hepimizin gönlünün muradı olacak arkadaşlar yeterki içten ve inanarak dua edelim.a.s.

Orkidem kız benim foto o internet sayfasında aşılı kaldı nesıl silecem aman tüm dünya tanıyacak beni maazallah

Samiram Canım senin saçlar halen uzun ve sarısın mı ??
Hamişken kestin mi hiç ben de kesmek istiyorum ama kocakarılar engel oluyor

GulNisa'cim gecmis olsun canim. Hayatta en korktugum sey bayilmak..
Allah'im birinde annemin tansiyonu dustu ve bayimlisti benim yanimda. Ne yapacagim ida sasirdim deli gibi bagirinmaya baslamisitim. O 5 saniye icinde falan kendime geldi ama o ayildiginda ben zangir zangir titriyordum.
Canim ya, hic disci anestesisinden bayilindigini da duymamistim. Nasil oluyorda normal oluyormus bu?? Cok mu kuvvetliydi acaba yaptiklari anestezi?

canim sagol suan iyi nazlanip duruyor koca bebegim
ama iki hafta sonra yine gidicez bir daha cekilicek ondan haberi yok:roflol:

aaa ne bu canim ya? sut disleri mi cekilenler. otekilerinin yerine yenisi gelmiyce biliyor demi bu doktorlar...kafamçokkarıştı
ne bu boyle cocugun dislerinden zorunuz. benim bile icim ciz etti GulNisa'cim yaa..yazik cocuga...

vallahi bende herkesi cok merak ediyorum, keske gorebilseydim sizleri...
aman ne varmis halinde GulNisa'cim ya...gecici iste herkes biliyor..

ay bende oglumu kucukken heo tombalak diye severdim..et sikiydi cok boyle bogum bogum..amaaaan ozledim o halelrini ya...simdi kucaga bile sigmiyor artik...

yok kizma esine sevdiginden diyordur canim yaa..birde daha sevimli geliyorsun herhalde gozune ondandir..kizma kizma

bende hamileligimde toplam 11 kilo aldim ama dogumdan 1 ay sonra hamilelik oncesi pantolonlarima giriyordum. nasil oluyorsa bu hamilelik kilolari cabuk gidiyor insanin uzerinden...

canim ya senin vucudun su topluyorsa son ayin zor gecer biraz. hani o ayak sismesi falan oluyor ya aman onlar cok zor gelirdi bana..sizlardi birde ayaklarim...ama olsun dogumda hepsi gidiyor ya isin guzel tarafi o...a.s

canim bilemiyorum abim ve esi dusunuyorlar gelmeyi ama abim gorevi biraz agir oldugundan birde yeni terfi etmis insallah onlari bekliyorum onlar gelemezse diger abim ve esi dusunuyorlar hangisi olursa cok sevinirim

ne guzel...ay bak boyle ozeniyorum iste...simdi bak sen dogum yapacaksin abim gelir o gelmezse obur abim gelir diyorsun. kalabalik aile ne guzel oluyor. ben elimi cabuk tutmazsam benim oglum boyle seyleri kiminle paylasacak??
yok yok tek cocuk olmak simdi bizim icin kolay ama ileride onlar icin zor olacak. insallah kisa zamanda gelir artik kardesi...garibim o kadar da cok seviyorki kucuk cocuklari...gecenlerde bir arkadasimin bebegi yurumeye basladi..paytak paytak gidiyor. benim oglumda hevesleniyor yazik anne bizim bebegimizde biyle yuruycek degil mi diye...keske daha onceden yapsaydim ikinci cocugu yaa...beni birak cocugumun hevesi de kursaginda kalmis...
neyse canim cok da dert etmeyeyeim. nasil olsa bir sekilde sizin aileye gircez ya...naniknanik artik degis tokus mu olur yoksa dunur mu oluruz bilmem...ama siz kalabaliksiniz nasil olsa...bizimki de yanlizlik cekmez...:roflol:

Herşeyin birer vesile olduğunu rabbim istemezse hiçbirşeyin olamayacağını
hep söylüyorum ve oğlum için rabbim istedi ve oldu diyorum hep.

Ama hani bişey uygulamışım vesile olsun diye
Olmuş ben bundan sonra ya herşey boş yalan diyemem ki
Bbaychoiceyi denemiş arkadaşlar hepsinde tutsaydı peki
diyebilirmiydik yalan hepsi olacağı varmış diye.

Allaha inancım sonsuz bunlar vesile ben elimden geleni yaparım
rabbim dilerse yapar dilemezse olmaz yani.

bu yuzuk testini ben tam tersi biliyorum cnm eger donerse kız ileri geri giderse erkek.

yok orkidecim ya bak benim gibi birine de soyleseydin ay masallah masallah ne kadar sanslisin. nasil denk getirdin diye sorardim.. oyle yapiyormus cunku burda arkadaslar soyledi gecen

Orkdiem kiz takma artik boyle insanlari kafan. bak ben anneme bile desem bugun bak anne oglum olacak falan diye "bir kizi bulamadin" diye soylenir bana...insanlar herhalde hangi cinsiyete ozeniyorsa ona gore konusuyorlar

kis elifnaz
sana bayiliyorum ben yaŞeniz
hep boyle kal emi
iyiki bizim aramizda sen etkilenmiyorsun korkarim en sonunda senide etkiliycez sende kiz dogurmaktan vazgecip bizim gibi oglanda oglan diycen:roflol:

yok canim benim etkilenmiyorum.
hem etkilensem de iyi yonde etkilenirim...ama bazen de kiskanmiyor degilim hani, ne guzel kizlari var diye...

çok geçmiş olsun canım o korkuları çok iyi bilirim allah kimseye yaşatmasın çocuklar kendini çok sıkınca korkudan şekeri düştüğü için yani psikolojik o yüzden bayılıyorlar sanırım geçici bir şey ilaçtan değil bence canım tekrar geçmiş olsun canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…