Süper annelersiniz

Merhaba

3-4 gündür köydeydik. Tarhana yaptırdım kaynanama.
Ama malesef yağmurlardan nasibimizi aldık
Tarhanayı köyde bıraktım geldim artık ne olursa

Baya bir yazmışsınız hepsini okuyamadım ama
Ben şunu vurgulamak istiyorum hepinize
Hepinizde erkek bebek çok fazla takıntı olmuş (yada bana öle geldi)
Herşeyden önce sağlıklısını dileyin ve bu takıntılardan kurtulun bence
Bende istedim oğlum olmasını bir kızım vardı
Orkidemin osman beyin sitesinden alıntı yaptığı soru/cevap kısmındaki soru bana ait.
Benim SCS ile ilk tanıştığım zamanlardı ve bende sizler gibi çok tereddütlüydüm
Babychoiceye daha fazla inanmıştım sanki o zaman ama osman beyin sağlıklı
olacak iddiası çok ilgimi çekti ve o tarafa yöneldim
Zamanı gelince günümüzü aldık osman beyden ve o günde hamile kaldım
Şükürler olsun rabbime oğlum şuan 7 ayını doldurdu
3.bebeğimde de deneyecem inşallah rabbim ömür verirse
Ama hiçbir zaman ben takıntı yapmadım hep sağlıklısını diledim rabbimden
Şükürler olsun bir sorunu yok bebeğimin. Kış bebeği olduğu için bronşit oldu
ilk başlarda bu yüzden sıkıntı çektik önce ama çok şükür şimdi iyiyiz.

Yani erkek veya kız istemek bana göre çok normal
Ama bunu takıntı yapmak size zarar verir sadece.
Ben çevremdeki herkesin ısrarla karşı çıkmasına rağmen denedim ve
şükürler olsun ki rabbim de layık gördü oğlum oldu.
Size deneyin veya denemeyin asla demem. HErkes kendi verecek bu kararı
Ama lütfen herşeyden önce sağlıklı olmasını dileyin ve onu isteyin.

Arkadaşım buradaki konuşmalardan yola çıkarak bizlerin takıntı yaptığımızı iddia ediyorsun.Hoş sadece Orkidem için söyledim demişsin ama yazdığına tekrar bakarsan hepiniz diye başlamışsın cümleye.Bu topicte konu belli cinsiyet belirleme üzerine konuşuyoruz.EE hep aynı konu konuşulduğu için size takıntı gibi gelebilir ama bu yargıya bizlerin günlük yaşamlarını bilmeden varamazsın Mesala siz iki ayrı yazınızda 4 çocuk isteğinizden ve özellikle sonuncusunun kız olmasını istediğinizden bahsetmişsiniz bana görede bu takıntı geldi.Yani herkesin isteğinin sınırı farklı olabilir.Osman yıldız olayıda mantıklı gelmiyor bana.Sağlıklı bebekler doğması amacıyla (kendisi sistemin asıl amacının bu olduğunu söylüyor)bişeyler yapılmış e tabi sadece bu şekilde piyasaya sürülse fazla rağbet görmeyecek insanların yüzyıllardır ilgisini çeken bişey iliştirilmiş yanına o da cinsiyet seçimi.İnsanlığa hizmet adına güya yapılıyor ama fiyatına bakarsanız çoğu ailenin veremeyeceği bir miktar.Heralde halin vaktin iyi ise sağlıklı çocuğun olabilir projesi bu.Bence kimse kanmasın.

kızlar selam..
ya bence bu osman yıldız katılsın foruma. biz soralım o cevaplasın.bu forumu sadece kadınlar değil erkeklerde okuyor zaten.hem kim bilebilii kim gerçekten kadın erkek.
ben şahsen sormak isterim bazı şeyleri.babychoiceye o kadar inandık bu vatandaşada bi şans verip dinleyelim.sorularımızı cevaplasın.isteyen inanır isteyen inanmaz.
bu arada babychoicenin hesaplama yöntemini samiracım biliyosun.zaten palavra çıktı sonuçta..bu şahısada sorcam fırsat olursa neyi nasıl hesaplıyor.9 ay boyunca adet günlerini hesaplayarak buluyormuş.9 ay boyunca hep düzenli olmuyoruzki.mutlaka geç erken olduğumuz oluyor değilmi?
yani buna benzer sorular sorabilmemizin bence bi sakıncası yok kızlar.gelsin soralım.işte meydan.tvde anlatamıyırsa derdini burda binlerce kişinin okuduğu bi yerde biz soralım o cevaplasaın
zaten inansak noolcakki kim verir 1180 ytlyi:roflol:

Son düzenleme:
bernur denilen arkadaşada ve diğer osman yıldızı tanıdığını yazan şahıslarada açıkçası pek inanasım gelmedi.işin içinde birazcık menfaat seziyorum.sanki bu mevzuların popüler olduğu bir yer özellikle bulunmuş ve birileri reklam yapıyormuş gibime geldi.yanılmışta olabilirim arkadaşlar kusura bakmayın ama içimden geçeni yazıyorummmm

Osman beye forumdan bahsettim
Üye olacak sanırım soracaklarınızı kendisine sorun
Size cevap verebilecek tek kişi o

Bende sizler gibi biriyim.
Araştırdım buldum denedim ve oldu şükürler olsun
Yine deneyecem ve yine yazacam sonucunu

aman kardesim aman....bak simdiye kadar sana hic cevap yazmadim cunku samimi bulmadim ve hala da bulmuyorum.
ama bu sefer kendimi tutamadim. aman Osman beyi falan sokma aramiza. Biz burada kendi halimizde muhabbet ediyoruz. Inan ihtiyacimiz yok Osman beye falan. Hakikatten onun yontemini cok denemke isteyenlerd de senin yaptigin gibi bir sekilde ulasirlar zatne ona. Onun bize gelmesine hic gerek yok.:kızgın:

Bernur nikli bayan Gaziantep te yaşamakta olup Dünya için 2. Osman Yıldız'dır.
16 Haziran 2005 günü bu konuyla tanıştı. Kendisini şahsen tanımıyorum.
Kameradan tanıyorum.
Sağlık çağına insanlığın ulaşması, insanlık için mücadele eden 2. kişi olduğu için kendisiyle gurur duyuyorum. Gelecekte insanlıkta onunla gurur duyacaktır.
Medeniyetin tek dişinin kaldığı günümüzde insanlık için mücadele eden insan çok az çıktığı için doğal olarak önyargı gözlüğünüzü kullandınız.

Saygılarımla

OSMAN YILDIZ

afferin kiz Samira...yani hep okuyorum Bernur'un yazdiklarini ve tellaklik yaptigini hissediyordum, aslinda adim gibi emindim. Ama hic arastirmak gelmemisti aklima.
Sagolasin canim ya...

afferin kiz Samira...yani hep okuyorum Bernur'un yazdiklarini ve tellaklik yaptigini hissediyordum, aslinda adim gibi emindim. Ama hic arastirmak gelmemisti aklima.
Sagolasin canim ya...

Araştırmadığımız için geliyor zaten başımıza ne geliyorsa.
Araştırın hepiniz , araştıralım
Bende öyle yaptım aylarca ve karar verdim uyguladım

Yanlız tellaklik nedir anlamadım biraz cahilimdir de...
Nette aradım ama bulamadım.

Sanki Osman Yıldızın ortağıymış anlamına geldi
Öyle düşünmeniz belkide normaldir ne beni ne de osman beyi tanıyorsunuz
tanımadan ahkam kesmek kolay yani kocaman önyargıyla

İlk mesajımı okursanız Antep te büro açıldığını ve büroyla benim ilgilendiğimi
yazmıştım zaten bunu bulmanız için araştırmaya gerek yok biraz dikkatli okusaydınız
bilirdiniz. Ben şimdi bürodan ne osman beyin ne de benim tek kazancım oldu desem tam tersi tek kazancı olmadan osman bey milyarlarca lira akıttı desem de yine inanmayacaksınız ama sizi inandırmak değil zaten niyetim. İsteyen istediğine inanır
Ama büro cinsiyet seçimi için açılmadı sakat bebekler doğmasın diye açıldı
Bunun için çaba verildi , yetkililere ulaşılmaya çalışıldı , araştırılması istendi
Ben hiçbir yerde Osman bey doğru söylüyor demedim hep araştırılması gerekir dedim
çünkü iddiası çok büyük. Ama her yerde tv programları dahil hep cinsiyet konusu dikkat çekti onun üzerinde tartışıldı malesef ki. Ama osman beyin iddiasına göre cinsiyet seçimi yapılırkende aynı zamanda sağlıklı bebek seçimide yapılıyordu.

Asla bana inanmayın osman beyede. Araştırın . O zaman sonuca varırsınız
Önemli değil ben bir daha yazmam siz rahat olun ama beni tanımadan yorum
yapıyorsunuz. Ben araştıralım ve sonucları yazalım diyorum
Ben denedim ve tekrar deneyeceğim diyorum olmazsa yine yazarım sonucu
Bu tepkilere alışkınım çünkü diğer forumlarda da aynı tepkiler verildi
çevremde de ailemde de aynı tepkileri aldım eşim bile inanmadı
Çokta aldırmıyorum aldırmadım da denedim ve sonuçlarını gördüm çok şükür

Hem osman beyin yalan söylediğini nerden biliyorsunuz
Dolandırıcı olduğunu nerden biliyorsunu
kaçınız paranızı kaptırdınız kaç tanesi ben dolandırıldım dedi
Çok ayıp ediyorsunuz
Burda bir emek var bana göre ve kazanç sağlamak istemesi gayet doğal
neden buna karşı çıkıyorsunuz anlamadım neden para kazanmak istemesi
bu kadar ayıplanıyor

Bernur arkadasimiza...

Tellak: Eskiden hamamlarda insanlari sabunlayip yikayan keseleyen insanlar vardir ya onlara tellak denir.
Argoda baskalarinin kafasini yikamaya calisan insanlar icin kullanilir...

kizlar gelin ya nerdesiniz
zaten aksamlari cok giremiyorum
esim gunduz iyide aksam bile bilgisayar basindasin gel otur diyor arada kacamak giriyorum
o gelmeden iki laflayalim moralimiz duzelsin ya

geldik ama sen yoksun....senağlama
nereye gittin yine???
ya GulNisa'cim al bir dizustu hem esinin yaninda oturursun hemde bizimle muhabbet edersin ya...sırnaşık şey

canim gelmissin ama malesefben cok giremiyorum esimde geldi
ben zaten ya misafirim vardir yada ben biryerlere giderim
birazcik daha gezeyim dimi ya
sonra bebegim dogunca bu firsati bulamiycam eve tikanip kalicam
su gunlerin tadini cikarayim kaydirigubbakcemile3

gez canim gez..tadini cikar tabii ki
ama bebek olduktan sonra da ilk 1.5 ay zor ya...kirki ciktiktan sonra rahat edersin yine
hem anacim senin kizlar var
sagarsin sutunu, tembih edersin kizlarada oh rahatsin vallahi...naniknanik

Amacım huzur bozmak değil
Eğer istenirse yazmamda bir daha

Ama isterseniz şunu yapalım
Ben 3.bebeğimide bu yöntemle dünyaya getirecem inşallah rabbim izin verirse
bekleyelim ve her beraber görelim ben ara ara yazarım foruma yine
ben kimsenin savunucusu değilim düşündüklerimi korkum oladan söyleyen biriyim sadece

Bernur arkadasimiza...

Tellak: Eskiden hamamlarda insanlari sabunlayip yikayan keseleyen insanlar vardir ya onlara tellak denir.
Argoda baskalarinin kafasini yikamaya calisan insanlar icin kullanilir...

hımmmmmmmmmmmmmmmmm
ama ben değilim bu ya sanmam
bence yanlış bir benzetme olmuş

samiram cok güzel kiz ciciler valla kizda baska tatli oluyor ya.sen yinede pembe agirlikli alma her iki cinsiyete de uyan olsun güzelim.benim arkadas yatagina kadar pembe yaptirdi.son güne kadar dogum da zeynep cikti cikiyor derken birde yunus gelmesin mi:))))))
yazik mecbur kiz kiyafeti giydi:)))))) oglusu

bernur canim sende bizimle paylasiyorsun bildiklerini tsk canim.senin bundan bir kazancin yok sen sadece cözüm arayanlara cözüm ariyorsun.diyer aradaslar lütfen birbirimizi kirmayalim.herkes kirmadan fikrini yazsin.tesekkür

bernur canim sende bizimle paylasiyorsun bildiklerini tsk canim.senin bundan bir kazancin yok sen sadece cözüm arayanlara cözüm ariyorsun.diyer aradaslar lütfen birbirimizi kirmayalim.herkes kirmadan fikrini yazsin.tesekkür

çok teşekkür ederim
beni anlamışsınız sanırım
tşk.

kizlar benim ilk cocugum kiz oldu bundan 2 yil3 ay sonra bir kitapta okumustum.esim erkek cocuklarini cok seviyordu oglum olsun diye iki rekat namaz kildim ayetel kürsü okudum hayirlisi ile oglan evalt nasip et dedim ve o gece birlesme oldu rabbim ban erkek evlat nasip eti 0ndan 4 sene sonrada aynisini tekrar ettim yine oglum oldu,, teyzeme tavsiye ettim onunda oglu oldu allah herseyin iyisini bilir tabi bize uygulayip istemek düser.

Son düzenleme:
Merhaba

3-4 gündür köydeydik. Tarhana yaptırdım kaynanama.
Ama malesef yağmurlardan nasibimizi aldık
Tarhanayı köyde bıraktım geldim artık ne olursa

Baya bir yazmışsınız hepsini okuyamadım ama
Ben şunu vurgulamak istiyorum hepinize
Hepinizde erkek bebek çok fazla takıntı olmuş (yada bana öle geldi)
Herşeyden önce sağlıklısını dileyin ve bu takıntılardan kurtulun bence
Bende istedim oğlum olmasını bir kızım vardı
Orkidemin osman beyin sitesinden alıntı yaptığı soru/cevap kısmındaki soru bana ait.
Benim SCS ile ilk tanıştığım zamanlardı ve bende sizler gibi çok tereddütlüydüm
Babychoiceye daha fazla inanmıştım sanki o zaman ama osman beyin sağlıklı
olacak iddiası çok ilgimi çekti ve o tarafa yöneldim
Zamanı gelince günümüzü aldık osman beyden ve o günde hamile kaldım
Şükürler olsun rabbime oğlum şuan 7 ayını doldurdu
3.bebeğimde de deneyecem inşallah rabbim ömür verirse
Ama hiçbir zaman ben takıntı yapmadım hep sağlıklısını diledim rabbimden
Şükürler olsun bir sorunu yok bebeğimin. Kış bebeği olduğu için bronşit oldu
ilk başlarda bu yüzden sıkıntı çektik önce ama çok şükür şimdi iyiyiz.

Yani erkek veya kız istemek bana göre çok normal
Ama bunu takıntı yapmak size zarar verir sadece.
Ben çevremdeki herkesin ısrarla karşı çıkmasına rağmen denedim ve
şükürler olsun ki rabbim de layık gördü oğlum oldu.
Size deneyin veya denemeyin asla demem. HErkes kendi verecek bu kararı
Ama lütfen herşeyden önce sağlıklı olmasını dileyin ve onu isteyin.
canim sen buraya mi geldin ben minik kizim adini yazmayim dedim msn den sohbet ediyoruz ya baran nasil büyüdümü annesi benim ada bir yaramaz olduki sorma bakalim oglan icin arastirmalara devam ediyoruz.

Kışın hamile kal kızın olsun

Yatak ve cinselliğin de takvimi çıkarıldı. Nisan ve Mayıs'ta hamile kalanlar erkek, Kasım'da hamile kalanlar genellikle kız doğuruyor.

Dünyanın önde gelen üniversiteleri tarafından yapılan araştırmalar seks, cinsellik ve doğumlar konusundaki istatistikleri ortaya koydu. Sözgelimi Almanya'daki Munster Üniversitesi'nin araştırmalarına göre, Nisan ve Mayıs aylarında hamile kalan kadınların erkek çocuk doğurma olasılığı artıyor. Kasım ve Aralık aylarında hamile kalanların ise kız çocuk doğurma ihtimalinin daha yüksek olduğu açıklandı.
İnsanlar yaz aylarında daha çok seks yapıyorlar ama kadınların hamile kalma olasılıkları kış mevsiminde artıyor. ABD Çocuk Sağlığı Enstitüsü'ne göre bunun sebebi erkeklerin sperm sayısının yazın azalması ve kadın yumurtalarının kışın döllenmeye daha elverişli olması. Yaz aylarında insanlar özellikle sabah saatlerinde daha çok seks yapmak istiyor. Sıcak nedeniyle erken uyanan çiftler sabah saat 06.00 gibi seks yapmayı arzuluyor. Erken saatlerdeki seksi hormonlar ateşliyor.
Tüp bebek için ideal ay: Ocak
Hollanda Nijmergen Üniversitesi uzmanlarına göre, kadınların adet dönemlerinin (regl) süresinin yaz aylarında uzaması doğurganlıkları azaltıyor. Araştırmalara göre en doğurgan ay Ocak. Suni döllenme tedavileri de özellikle bu dönemde uygulanınca başarılı oluyor.
İkiz için kışın hamile kalın
Hollandalı uzmanlara göre, kadınların Aralık ve Ocak aylarında doğurganlıklarının en üst seviyeye ulaşması ikiz veya üçüz bebek doğurma olasılığını artırıyor. Uzmanlar özellikle ikiz bebek doğumlarının Ağustos ve Eylül'de gerçekleştiğini açıkladı. Bu nedenle de kış aylarında hamile kalanların ani bir sürprize hazır olmaları gerekiyor.
Dahi bir çocuğa sahip olmak isteyenlerin Mayıs ve Haziran aylarında hamile kalması öneriliyor, istatistikler Mart ayında doğanların dahi zekalı olduğu ve Nobel kazananların çoğunlukla Mart doğumlu olduğunu ortaya koydu. Ayrıca Aralık ve Ocak ayında doğanlar ise sosyal bilimlere yatkın, sezgileri güçlü insanlar olarak değerlendiriliyor

X