Süper annelersiniz

az once doktrdan geldim benimki yine gostermıyor 2 kişi birden baktılar ve yuzde 60kız dediler:uhm:
2hafta sonra 3lu teste gidecegim tekrar bakılacak o zaman kesinleşir insallah
hadi hayırlısı bakalım

samiracım sen daha çnce kız istiyordun değilmi canımmm
hiç dikkat ettinmiii canımm senin yumurtlamadan öncemii olmuştuuu

hamilesin, kanaman daha yeni durdu ve ayni zamanda gripsin...pes yani bunun ustune birde nobet...biyonik kadin olmaya calisma yaa...kafamçokkarıştı neyse derdini veren Allah dermanini da verirmis yaa...disaridan cok zor gibi gorunuyor ama belli ki kuvvetin var hepsinin altindan kalkmaya...masallah :nazar:
kanamanin durmasina cooook sevindim canim...
elifçim birde bunun üstüne evde çocuk ve yemek derdi var ama maalesef mecburum yaz dönemi herkez izinde....serviste çalışacak eleman yok ben bugünde mesaiden geldim ve artık yorgunluktan halsizlikten bittim beni zorla biyonik kadın yaptılar ben zaten çok dayanıklıyımdır...:nazar::nazar::nazar:

kizlar bisey duydum
cani portakal cekenin genelde kizi olurmuss
cogunlukla tutuyormuss
yani benim kizim olacakk

kızlar valla işten az önce geldim çoook yorgunum dayanamadım bir baktım ben kaçıyorum biraz uyuyayım hepinizi öpüyorum.....

meraba kızlar nasılsınız
samiraım cetvel pembe ama erken bacım bekle biraz daha.ay kızlar %60 kız ne demek.bu drlarda iice sıyırdı.göstermiyosa %vermenin ne anlamı var:mymeka:..genelde göstermeyene kız diyolar ama ben 8.aya kadar göstermeyen terbiyeli oğlanlar biliyorum.:lepi:....o sebepten bu işin yüzdesi olmaz..
orkidem canım portakal işini bilemicem ama inan ben çok yedim.belki hararet basoyodu yiyodum belki mevsimiydi bilemicem ama ben çok yedim.limonuda çok yedim hemde kabuklu kabuklu ohhh.şimdi o kadar çok yok isteğim zate gün sayıyoruz biliyosun.
aregondan hala haber yok o bence kesin öğrendi ama neden girmiyo.aregon nerdesin yaaaaCADIARZU...

valla mimozam bi aralar bende cok yedim inanilmaz ama
ben gordum ve canim istedi
sanirim asermek gormeden istemek demek kanimca
birde cok midem bulaniyodu yaa
ondan o buz gibi serin serin iyi geliyordu
belkidee
yaa benimkikesin kizz artik herkes oyle deynce umutlarim bittiii

az once doktrdan geldim benimki yine gostermıyor 2 kişi birden baktılar ve yuzde 60kız dediler:uhm:
2hafta sonra 3lu teste gidecegim tekrar bakılacak o zaman kesinleşir insallah
hadi hayırlısı bakalım

hadi hayirlisi Samira'cim da bende diger arkadaslar gibi daha belli olmaz demek istiyorum. yani kendi tecrubem....doktor kobara kobara kiz dedi ama bak sonucta erkek cikti. detayli ultrasona girmeden kendini alistirma derim ben kiza...
ayyyy sen erkek de olsa iyi olur diye dusunuyordun da simdi kizin olabilir diye duyunca kiskandim kiz seni...hayirli, saglikli olsun insallah...

slm kızlar bugün nasılsınızz aklıma bişey takıldı benim adetim biteli 10 gün oluyo ve 3 gündür akıntım var yumurtalama nekadar sürüyo sadece 1 günmü:eek:

kizlar gunaydin biraz gec ama
edacim geldigine sevindim masallah sayfalar dolu dolu olmus
eve yeni geldim kan testi yaptirdim tabi ac olmam lazimdi bu saate kadar birsey yemedim donuste pastaneye ugradim cayin yanina birseyler alayim diye ayakustu atistirdim yine cikicam kav gundur evedydim bugun kizlara soz verdim biraz gezelim diye bugun cok hafif hissediyorum kendimi ya dun iyiki aglamisim ne iyi oldu ya:roflol:
benim test sonuclari iki gun sonra normal test sonuclari cikicakmis toxoplasma ve diger birkac test daha vardi ama 3 lu test sonuclarini direk dra gondericeklermis onlarda beni arayip rv vericekler
yani diken ustundeyim bekliycem

vallahi GulNisa bomba gibi haber deyince bende aha dedim bizimki kesin ogrendi herhalde bebegin cinsiyetini...neyse hakkinizda hayirlisi olsun ama acele karar verme...ama esininde seninle hemfikir olmasi da cok guzel tabii..sizin icin sevindim...insallah seninki bir dahaki randevuda gosterir artik su pipisini de bunlara hic gerek kalmaz...sırnaşık şey

valla elıfcım ne yalan soyleyım cok da sevınmedım kız olabılır denınce:sm_confused:
eskiden olsa ucardım herhalde
hamileligin basından beri kendımı erkege hazırlamıstım ya belki ondan belki eşim erkek olursa cok sevinecek diye
magazaların onunden gectım kız kıyafetlerıne bakasım gelmedi hayret ediyorum kendime:1shok:
yani bilemiyorum hayırlısı olsun
belki erkek derlerse daha cok sevinebülürüm hic belli olmaz:1rolleyes:

hayirlisi olsun canim da sen birde, eger hakikatten kizsa tabii, kizi dogunca gor o baba adayini...babalar boyle erkek merkek sevdasinda oluyorlar ama kiz cocuklarina da cok duskun oluyorlar, bilirsin.
benim esim bile bak bizim kizimiz yok ama arkadaslarin kiz bebeklerini kucagindan indirmiyor...onlarla konusurken bile sanki eriyip gidiyo adam yaa....

slm kızlar bugün nasılsınızz aklıma bişey takıldı benim adetim biteli 10 gün oluyo ve 3 gündür akıntım var yumurtalama nekadar sürüyo sadece 1 günmü:eek:

benim yumurtlamadan onceki iki gun akintim oluyor hep ve yumurtlama gunu cok yogun oluyor akintim...hemen ertesi gunu de bicak gibi kesiliyor masallah...
o yuzden kesin teyit edebiliyorum hep yumurtlama gunumu...

bana kalirsa senin yumurtlama yakin. yumurtladiktan sonra yumurtalar sadece 24 saat yasiyor.

meraba kızlar nasılsınız
samiraım cetvel pembe ama erken bacım bekle biraz daha.ay kızlar %60 kız ne demek.bu drlarda iice sıyırdı.göstermiyosa %vermenin ne anlamı var:mymeka:..genelde göstermeyene kız diyolar ama ben 8.aya kadar göstermeyen terbiyeli oğlanlar biliyorum.:lepi:....o sebepten bu işin yüzdesi olmaz..
orkidem canım portakal işini bilemicem ama inan ben çok yedim.belki hararet basoyodu yiyodum belki mevsimiydi bilemicem ama ben çok yedim.limonuda çok yedim hemde kabuklu kabuklu ohhh.şimdi o kadar çok yok isteğim zate gün sayıyoruz biliyosun.
aregondan hala haber yok o bence kesin öğrendi ama neden girmiyo.aregon nerdesin yaaaaCADIARZU...

vallahi dogru diyosun mimoza'cim... bu kadar merak edecegimiz dusunmedi herhalde Aregon. Insallah sagliklari yerindedir de varsin biz merak edelim...

seninde az kaldi yaa....nasil, heyecanlisin degilmi? bak sakin korkma dogumdan falan hakikatten zor birsey degil..yani benim tecrubem oyleydi...benim tek korktugum sey ya dogumun baslamasini anlayamazsam olmustu ama onuda anlamamak mumkun degilmis.sırnaşık şey

benim yumurtlamadan onceki iki gun akintim oluyor hep ve yumurtlama gunu cok yogun oluyor akintim...hemen ertesi gunu de bicak gibi kesiliyor masallah...
o yuzden kesin teyit edebiliyorum hep yumurtlama gunumu...

bana kalirsa senin yumurtlama yakin. yumurtladiktan sonra yumurtalar sadece 24 saat yasiyor.

ama 3 gündür sürüyo ben nasıl anlıcam cnm yaa bende erkek bebek istiyorum gerçi daha 6 ay var ama ben anca öğrenirim:eek:

benim oglaninkinde de karnim kocaman olmustu ben sivriligini fark etmedim ama görenler sivri oglun olcak diyordu.ama kizimda da karinim kücük ve sivriydi benim orkidem.
gülnisaaaaaaaaaaa
kiz bagirsaklar falan disari cikmiyor kiz bagirsaklarin ne isi var disarda cok istiyorsan sezeryan dogum nasil olurmus yotubeden gir gör acik acik gösteriyorlar.ama bagirsak disariya cikmiyor canim.korkma kiz.

X