Süper annelersiniz

mrb eda buarada bende adanalıyım geçen hafta adanadan geldim.
yumurtlama günümü denedim ama bir arkadaşımda doktor tavsiyesiyle
aynı yöntemi denemiş bana söyledigi yumurtlama gününden itibaren korunmadan
devam .yani yumurtlama gününe kadar korundum.bu senin yöntemi daha önce duymamıştım.artık takdir allahtan bekliyorum.bana kız dedi geçen ay doktorum
ama çevremde ailemde de bi çok kişide kız diyip erkek çıktıgı oldugu için bir ümüt bekliyorum .:çok üzgünüm:

samira bence senin bebeğin erkek erkek bebekler böyle çok hızlı ilerleme yapabiliyor bana öyle geldi yapılan istatistiklerde erkekler kızlarden daha iri doğuyor.....inşallah

adanalılar arttı desene......hoşgeldin kele

evet canim henuz belli degil
aslinda bellide uc ay once gittim bidahakinede vermediler randevuu
iste agustostaa bakalim allah ne yi nasip gorursee

canım senin hislerin hangisinden yana birde eşin ne hissetti
digerlerinde ve bunda. ben mesela ikibuçuk aylıkken hareketlerini
hissettim karnımda dedigim gibi ya kendimi piskolojik olarak kaptırdım
bu hisse inanasım gelmedi doktoruma.

samiram hareket varmi
bebiste
birde gogus uclarin nasill
koyulasma oldumuu
ney aserdin gerci sen herseye aserdin ama yinede ozel caninin cektigi ne vardii
ayy vallahi evleri bile toplmadimm off bu ne tembellikk

cnmm ben iki aylik bir ebbek kaybettim karnimda olduu:çok üzgünüm:
esim onda israrla kiz diyordu:1rolleyes: icime kiz doguyor diyorduu
ve bende ona kiz diyordum cunku sik iliski
ve yumurtlamadan dort gun once olmustu iliski
yataktan hemn kalktim vs vs:uhm:
ama bunda esime soruyorum ne hissediyosun diye oda vallahi hic bisey diyorr ya deli edecek bu adam beni insan baba olacak ruyasinda falan gormezmi yahuuu:çok üzgünüm:
oanu sorarsan ben 10 haftalikken hareketini hissettim balik gibi kaynaiyordu karnim
ama son bir aydir tik yok cook ara ara bunun nedenini inanilmaz merak ediyorum
onceleri bebek cook asagidaydii cok net aliyordum
ama buyudukce yukari cikarya ondanmi diyorumm ama tekmeleri daha kuvvetli olurr
off ne biliyim yaa hic abartilacak sekilde eksi yemedimm
roka otu istedi tere otu istedi canim ruyalarimda gordum
birde seftalii inanilmaz seftali yedimm
suanda tatli ve et yiyorumm birde peynirr kola kahve bunlar burnumda tutuyorr
hayirlisi becanimm allah ne verirsee artik ama takvimden sundan bundan cookk
dualara guveniyorum
rabbim kendisine yalvaranin dualarini geri cevirmezmiss

samiracıgım başka çocugun varmı bende kendimden çok eşim için erkek çocuk
istiyorum Allahım gönlümüze göre verir inşallah

canım korkma bende 4.5.aylarda uzun bisüre hareketlerini hissetmedim normalmiş şimdi maşallahı var yerinde duramıyor belirsizim

orkidecigim çok üzüldüm 1 çocugunu düşürmüşsün.ama rabbim bak seni fazla üzmemiş
gönlüne göre olur buda inşallah .seninde yani düşük hariç ilk hamileliginheralde.bence benim kadar kafaya takmamalısınız.başka deneme şansınız var ilerde .

Ay inanmiyorum size yaa....iki gun gittim tozu dumana katmissiniz valla...bu ne lafazanlik kizlar...kime ne yazacagimi sasirdim..masallah...

hale'cim ilk kanama geldiyor yatiyorum mesajini gorunce cok uzuldum
Ama baktim sonra isler yolunda gibi. insallah simdi daha da iyisindir...
ben de hep soyluyorum ya burda hamileligimi ogrendikten yaklasik 1-2 hafta sonra (yani yaklasik 6-7 haftalik falan hamileyken galiba) kanama olmustu. hemde kirmiz kan, yani oyle akinti falan degil
tabii serum falan yok doktor bana ayaklarinin altina yastik koyop yat hic kalkma dedi.
tabii simdi senin icin zor, kizin var ama mumkun oldugunca dinlen...

kis elifnaz nerdeydin sen
habersiz selamsiz gittin

bi akraba dugunu vardi. yaw carsamba kina gecesi persemde dugun olurmu hic? butun isler akdasi ama sehir disindaydim.
her nedense hic kulaklarim da kizarmadi. kimse benim anmamis :sm_confused:...neyse canim problem degil. hamile olsam darilirdim da...

samira hosgeldin....iyi haberlerini duymak ne guzel...ben uzun sure tatildeydim donustede mesaj yazdim sana ama cavap alamadim. senin bebiste epeyce buyumus masallah yaa...

canim yaa...Alla.s.ah kizlarina uzun omurler ersin insallah...bak benim komsumun 4 kizi dayimin bes oglu var... komsum yanliz kocasi vefta etmis ama kendisi simdi bir kizinin evinden oburune gidiyor. hic yanliz kalmiyor. dayiminda kapisini bayramdan bayrama calisyor oglanlar...
yani tabii bu bir ornek...bunun tam tersi olanlarda ver...kiz yada erkek insallah hepsi hayirli evlat olurlar size.

kizlar simdi babychoicenin sitesini gezindimm
yaa bu adamlar orataya bi site atmislar
eminim 7 yildir guncelleme yokturr
msnden bi drla yazistim
bana diyoki bizden almadiysanizz takvimi yardimci olamayizz cokta merkaliydim
esas sikayet edecektim bu sitenin hali ne diyee
ee mimoza dogurdumu acepp ondanda ses seda yok hayrdir insallah

hb elıfcım ne mesaj yazdın sayfama mı yazmıstın oraya yazdıysan silinmiştir bir sure giremedim ya okuyamadım
ama buraya yazdıysan bilemicem gormedim ne yazmıstın

sayfana yazmistim nerdesin nasilsin diye....sonra biraz dirim'in mesajlarini okudum. allah korusun kotu birsey olsa bilse bilse Dirim bilir diye dusundum.. amam abenim de Orkidem gibi haberim vardi canim tel.'de problem oldugunu yazmissin.
yaw saka maka insan hakikatten merak ediyor burayi ozellikle de sizler hamile kaldiktan sonra...

valla yaaa...mimoza yok demi ne zamandir???? aman insallah dogurmamistir, daha 1 ayi var onun...
orkidecim sen nasilsin canim..bulantilar gitti demi artik???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…