Süper annelersiniz

feyza canim o tanidigin kim akraban mi??hani 7 kizi varmis ya??Allah uzun ömür versin??yada senin tanidigin degilmi?karisdirdim galiba.senin verdigin yöntemi yapmis erkek olmus.
onu ben demiştimmm ezgincimmmm
mardinlii bir tanıdğımınnn 7 kızı varrrr arkadan erkek oluyor ama tesadüfff sonra 9ncu yine kız olmuşş 10ncudaa feyzanın yöntemini demişlerrrrr öyle yapmışşş erkek şuan 10ncuu

baby nurseee kız 2 gündürrr özel mesajlasşma nasıl açılıyor diye araştırıyorum bende senin içinnn
banada biri yardım etmiştii ama unuttummm ben nasıl açıldığınıııı

Tamam canım hamileyim ama tam yumurtlama zamanına göre erkek oluyordu ya?ben ondan emin olamadım ya çok geç yumurtladıysam....sengözlerimebaksanab

ay arkadaşımm güldürdünn benii vallaaa
yokk kızzzz kocama kalsaa o istemiyor çocuk falan onun aklına ben girmeye çalışıyorummm
aslındaaa içimde bir bebeğe karşıı özlem oluştuuuu daha ben doğurana kadar 2 yıl geçerrrr
sen 2 ncüyü bile kocaman yaparsınnnnnnn

maSALLAH yazik ama ya keske önceden yapsaydi 7 kiz cocuk annesi olmus kolay degildir bence.ay valla bilmiyorum sence o yöntemimi yapsak canim???ben fazla ara vermek istemiyorum artik >Allah nasip ederse 3 cüyü yapip ve insAllah Allah birde erkek nasip eder.cocuk planimi kapatmak istiyorum Allah hepimize gönlündekini versin insAllah orkideme gülnisama samirama civcivime serdala özleme ve diger tatli canlarima.öpt.a.s.

evet canim Allah saglik versin büyüp giderler insAllah.sen ne zam düsünüyorsun 3.cüyü??
aslında bana kalsaa benn zayıflamışkende hemenn şimdii istiyorumm ama bazı nedenlerdenn dolayıı dahaaaa 1 yıl yadaa 2yılı bulur çünküüüü şuan yurt dışındayımm vee ben burdaa doğurmak falandaa istemiyorummmmm o yüzdenn türkiyeye kesinn dönüşş yapacağımızz zamanı bekliyorummmm
benimkisi biraz karışıkk yaniii canımmm

ezgincimm canımm ya sende özelini açarmısınn daha rahatt yazarızzz
gülnisaaa babynurseye anlatmışş nasıll yapıldığınıııı

ezgincimm bak ben ben böyle bir yazı bulmuşştumm burdakii arkadaşlardaaa bu yöntemii yapıyorrr
inşallah rabbimm sağlıklıııı ve herkezinn gönlündekini verir canımmm
sen almanyadamısınnnn yılbaşında bende tatile gelmiştimm 2 haftalığınaa berline ve nunberge canımmm
şuu yarınkii maçıı kazanmasını çok istiyorumm türkiyeninn yaa rüyalarıma bile giriyorrrrr
çünküü orda okadar çok türkk varkii almanyadakii türklerinnnn yüzününn gülmesini çok istiyorummm
belkii karşımızdakii başka ülkee olsaa bukadarr üzülmezdimmmm
ALLAHIM ne olur yarınn şu maçıı kazanalımmm

oku canımm sende bu yazıyıııı

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu

gülnisaa seninn doktorunn verdiğiii diyetleee samiranınn dediğii diyet farklımııı canımmm
sen farklı şeylermii yaptınnnn
biliyorumm muz kaysı çok yedinn birdee süt ürünlerinde uzak durdunnnn sadece senin listendee etlerdemii vardıı

baby nurse canımm sen halen aynı evdemii oturuyorsunnnn yoksa değiştirdinmiii
bide iremlerleee hiçç görüşüyormusunuzz onlarr yüreğirdemiii lojmandalarmıı
eğer öyleysee annemnlere yakınlarr giderdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…