Süper annelersiniz

kiz o nerden ciktii serdaaaalllll :mymeka:
kim dedi kiz bebege delkalet eder diyee
benimde agridi valla ama daha cok kasiklarimm
herkeste farkli olabiliyorr
sikma canini

kiz o nerden ciktii serdaaaalllll :mymeka:
kim dedi kiz bebege delkalet eder diyee
benimde agridi valla ama daha cok kasiklarimm
herkeste farkli olabiliyorr
sikma canini

Kız Orkidem mmmmm şu takvim fiyaskosundan sonra ben de senin gibi oldum...
Benim 2 tane görümcem var ay sorup duruyorlar neren ağrıdı ??? Hı hı deyip duruyorlar.
Onlar sanki eminler oğlumuz olacak diye...Öyle olmasını bekliyorlar çünkü ay ne bileyim ne olacak böyle...Duaya devammmmjeyyar

kizz karni agriyanin kizi mi olurmus yaa bende oyle duydumm
oglan kasikta kiz ortada olurmusss mus mus mussss

kizz karni agriyanin kizi mi olurmus yaa bende oyle duydumm
oglan kasikta kiz ortada olurmusss mus mus mussss

Kız masus mu yapıyon Orkidemmmm:eek:klava:
Demin ne diyordun şimdi ne diyon:eek:klava:
Benimki hem kasık ağrısı hem de karın ağrısı karışık ,hatta kramp girer gibi oluyor aynı zamanda hem oğlum hem kızım olmayacağına görekafamçokkarıştı
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar selam nasılsınız
gülnisa napayım canım ya kız rahat durmuyo ben pc başına geliyorum bana oyun aç diyo açıyorum içeri gidince kapatıp geliyo.rahat yok yani.şimdi bile gelmiş zırlıyo kulağımın dibinde.
valla benim kıza hamileyken kasıklarım ağrırdı benim bildiğim kız aşağıda olur öyle derler.bacaklar ne durumda kalınlaşma varmı kalçalarda falan.sırf karınsa erkek bebiş derler.
ezgin canım allah seninde gönlüne göre verir inşallah.bende eylülde falan düşünürüm artık.hapa başlıcam yakında.yasmin alıcam bu sefer o hapı bıraktıktan sonra hamile kalınca erkek olurmuş öyle diyorlardı bu topicte.inşallah hayırlısyla olur hepimizin.
özlemcim canım sevindim yeni doktor bulmana.inşallah iyi çıkarda rahat edersin artık.

kızlar selam nasılsınız
gülnisa napayım canım ya kız rahat durmuyo ben pc başına geliyorum bana oyun aç diyo açıyorum içeri gidince kapatıp geliyo.rahat yok yani.şimdi bile gelmiş zırlıyo kulağımın dibinde.
valla benim kıza hamileyken kasıklarım ağrırdı benim bildiğim kız aşağıda olur öyle derler.bacaklar ne durumda kalınlaşma varmı kalçalarda falan.sırf karınsa erkek bebiş derler.
ezgin canım allah seninde gönlüne göre verir inşallah.bende eylülde falan düşünürüm artık.hapa başlıcam yakında.yasmin alıcam bu sefer o hapı bıraktıktan sonra hamile kalınca erkek olurmuş öyle diyorlardı bu topicte.inşallah hayırlısyla olur hepimizin.
özlemcim canım sevindim yeni doktor bulmana.inşallah iyi çıkarda rahat edersin artık.

Bakalım Civcivim ne olacak Allah ne yazdıysa o olacak tabiki.Allah herkesin gönlüne göre versin.Şeniz:emir_bebek:

baby burse canim kimsesiz yazdim cünkü esim 6 hafta yok yanimada ailem burda 12 yasimdan beri burdayim es olmayinca kimsesiz hissettim kendimi ondan:)))))

Kız masus mu yapıyon Orkidemmmm:eek:klava:
Demin ne diyordun şimdi ne diyon:eek:klava:
Benimki hem kasık ağrısı hem de karın ağrısı karışık ,hatta kramp girer gibi oluyor aynı zamanda hem oğlum hem kızım olmayacağına görekafamçokkarıştı
:emir_bebek::emir_bebek:

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü
deluuu bendede ayni olduu kosakocaaa bebek tek kasikta olur muu beeee
sag sol orta nerede buyuyecek bu zavallii
kiss kafayi yedim benn artikktatlicadiarzukafamçokkarıştı

kızlar selam nasılsınız

kocaaaa gobek olum birr haftanin icindeee ben yahuuu
oturunca gobegim ikiye katlaniyorrr:1no2:

kizlar ben geldim misafirim gitti
kis orkide o ne uykusu oyle
yattikca kendini kotu hissedersin canim aksamlari daha erken uyumaya calis

hosgeldin bitanem bugun gorusemdik
vallahi bir uyku varki deme gitsinn aksamlarida gec yatiyorum ama
12.30 1 i buluyorr
artik erken yatmaya ozen gosterecemm
neysee canim valla ben hic et yemedim yahuu bu nasil is simdi baliktea yeme dediler:çok üzgünüm:
aman kizlar vallahi artik gelin biriniz benim bebegin cinsiyetine bakinn takkkkk dediii
tatlicadiarzu
karnim cok buyudu kizlar daha gecen hafta biseysi yoktu yaa:bbo:

canim evet benim diyette et vardi tavuk vardi
ozelikle tuzlu baliklar vardi
farkli birsey yapmadim karbonatli dus diyet
c perhizde olmaliydi ama olmadi esimin yuzunden:mymeka:
ve yum gunu ilski

senin sadeceee perhizz bozuyor işiiii:mymeka:sana değill haa bu tokat
akıllı durmayan kocanaaa

serdalllll senn şuan hamilemisinnnn canımmmm
aslında okuyorumm ama unutuyorummmm aklımda kalmamışşşş
eğer hamileysennn başka çocuğun varmııııı ve hamileysenn sen dikkat ettinmiiii

bide civcivimmm seninn kızın vardı herhaldee eylülde düşünüyorum demişsinnnn kızın ne kadarlıkkkk

haklisin birtanem biran once ogrenelim neyse o artik
orkidem canim bir sureligine yine yokum
esim sanki kendisi aseriyor
balik getirmis kizartiyor bende salata hazirlayayim bari
cani cekmis az sonra gorusuruz canim[/QUOTE
kadinlar hamileyken esleride as erer gercekligi kanitlanmis bunun canim benimkide böyleydi benim canim birsey istemedi ama beyim benden cok as erdisırnaşık şey:roflol:

canim evet benim diyette et vardi tavuk vardi
ozelikle tuzlu baliklar vardi
farkli birsey yapmadim karbonatli dus diyet
c perhizde olmaliydi ama olmadi esimin yuzunden:mymeka:
ve yum gunu ilski
gülnisacigim c perhiz ne yahu.Vitamin c mi??et tavuk serbez degilm`??tuzlu seyler??of of of yazik valla sizlere insAllah Allahim arkadaslarimin gönlündekini ver ,insAllahŞeniz

X