Süper annelersiniz

masAllah canim benim neyler buldunda yani birde yazmissin ki valla bravo.evet ya benim aklimda macda suan.insAllah kazaniriz amin amin yoksa bu almanlarin havasindan gecinmez.lütfen kizlar dua edin mac fanatiyi oldum valla esimden ben daha cok heycanlaniyorum ve bir görseniz kendimi tutamiyorum bol bol bagriyorum......

gülnisacigim c perhiz ne yahu.Vitamin c mi??et tavuk serbez degilm`??tuzlu seyler??of of of yazik valla sizlere insAllah Allahim arkadaslarimin gönlündekini ver ,insAllahŞeniz

allah iyiligini versin emiiiiiiiiiiiisırnaşık şey
ne vitamini bacim giii
cinsel perhiz demek istediiiii:roflol:

off kızlar ya son yazılanları okuyunca moralim çok bozuldu.senağlama
ne yalan söyleyeyim kızımdan sonra oğlum olması için takvimin denemesine diyete falan girecektim.tabi bir iki sene sonra.ama şimdi cesaretim kırıldı.ben oğlum olacaksa ikinciyi düşünürdüm.yoksa tek çocuk bile yeter aslında...
samireacım 20 kişiden 5-6 kişi tutmadı yazmış.bu çok fazla bi rakam aslında.kendimizi kandırmayalım.20 kişide 5 olsa 100 kişide 25 kişi demekki buda %75 tutuyor demek.bu rakamda güvenmek için çok düşük bi rakam:uhm:
yani samiracım bizi resmen uyarıyor.kızlar sakın körükörüne inanmayın diye.
ya kızlar gerçekten yöntemi falan bıraksak iyi olur.düşünün oğlu olanlar bu yöntemlerin hiç birinden haberi olmadıklarından eminim.mesela 14.güne kadar c perhizi her erkek yapmaz. o zamanda herkesin kızı olurdu.bu hesap kitap işi değil.
allah nasip ederde ikinciyi düşünürsem diyet+yum.günü+takvimi denerim.olmazsa yapacak bişi yok.tabi cesaret edebilirsemmmmm:çok üzgünüm:

gülnisacigim c perhiz ne yahu.Vitamin c mi??et tavuk serbez degilm`??tuzlu seyler??of of of yazik valla sizlere insAllah Allahim arkadaslarimin gönlündekini ver ,insAllahŞeniz

ezgincimm benii güldürdünn canımmm:roflol:
o cinsel perhiz demek istediiiiii
yanii gülnisanınn eşi akıllı durmamışşşş yumurtlamadan 1 günn öncee

valla canım akşamm maçı seyretmek içinn yerlerimizi ayırttırdıkk bileeeee
heyacanla bekliyorumm artıkk rüyalarıma girmeye başladıı bu alaman maçıııı
inşallah biz kazanırızzz
canımm bu yazıyıııı kopyaladımm bir yerdennnn
burdakii arkadaşlarında yapmaya çalıştıkları bu saTten

kiz gulnisaa
aayyy nasil gulduumm
oglusum gitti diyoo
korkma anacimm
neler duydum neler sirf yeni evliyken gunde iki kere iliskiye girip hamile kalip oglu olan birsuru insan var
sikma canini hay allah

hehe ceza olarak dokuz ay yaklastirma adami yaninaa
:mymeka:
neyse cnm hadi iyi geceler kocamaan optm senii
hepinizi kizlar kim varsa buradaa

canım benimm yaa kıyamamm ne güzelde yazmışş oğluşumm gitti diyeee:1hug:

canim sagol insallah oyledir
belli olsada kurtulsak
canlarim hepinize iyi geceler yarin goruselim opuyorum
kis orkide valla hala kizginim su adama

hehe ceza olarak dokuz ay yaklastirma adami yaninaa
:mymeka:
neyse cnm hadi iyi geceler kocamaan optm senii
hepinizi kizlar kim varsa buradaa

sizede iyi geceler arkadaşlarrr

Gülnisacım aslında cinsel perhizin 3 günden daha uzun olması doğru değilmiş.Çünkü spermler uzun süre beklediklerinde hem hareketliliklerini kaybediyorlarmış hemde bozulmaya başlayıp çeşitli kromozom bozuklukları oluşup iyi bir döllenme sağlıyamıyorlarmış.Bu hamileliklerde düşükle sonuçlanabiliyormuş.O yüzden eşine kızma o doğru olanı yapmış.

Günaydın Canlar,

Gülnisa Allah iyiliğini versin cnm ya..Kac kere yazdım burda perhiz sadece sperm sayısı dusuk ve bu yuzden cocugu olmayanlar için asılama tup bebek oncesi yapılıyo.Ben cok iyi bir dr a gittim ve o soyleyince ogrendim 1 erkekte her bosalmada eşit sayıda x ve y kromozomlu sperm olurmus.

ooo ne cabuk doldurdunuz yaaaaa
gulnisacimm zorla kalktim bir dus aldim
pencereleri actimm
oyle acildimm:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…