Süper annelersiniz

Günaydın Kızlar,

Akşam eve gidip yattım hemen yazamadım.Dr a gittim önce beni korkudan öldürdü salak kadın.Karından baktı bos gebelik dedi.Kese 25 mm olmus cok buyumus bebek üstten gorulmeliydi yinede dedi.Kesenin etrafındada kanamalr var dedi.Bunlarda bebeğin kaybedildiğini gösterebilir dedi.Bu kanamalarla kaybedilmiş olabilirmiş.Sonra yinede alttan
bakalım dedi alttan baktı ve basladı yine evet işte kese burda ama içinde bebeğe dair bişey göremiyorum dedi.Ben ağlamaktan ölmek üzereydim tam bitircektiki evet cnm böyle malesef dedi ve dur bi dk dedi. Son anda bişey gördü evet burdaymış dedi.Benim sevincimi görmeniz gerekirdi kalp atışınıda gördü.Rabbim yine güldürdü yüzümü.
Düşük tehlikem varmış progestan verdi.
özlemcim günaydın canım nerden buluyorsun böyle doktorları canım ya kendini üzüp üzüp sonra seviniyorsun neye yarıyor o heyecan o moralinin bozukluğu.canım hemen başka bir doktora git.içini ferah tutacak soğukkanlı bir doktor bul kendine hem güleryüzlü olsun hem seni güldürsün.kıyamam ya ne üzüntü çekmişsindir.allahım hayırlı doğumlar nasip etsin canım.

Canlarım,

Cok saolun beni düsündügünüzü bilmek cok guzel.Cvcivim iyi bir dr buldum kendime ama 2 temmuza randevu aldım.Biran önce ona gitmek istiyorum içim iyice rahat etsin diye.Şimdilik ilaçlarımı içiyorum ve kendimi yormamaya calışıyorum.Haftaya izin yapabilirim.

günaydin kizlar naber??özlem nasil doktor o ya hic öyle söylenir mi??

Canım,

Ne bilim valla kadın beni üzüntüden öldürcekti.Ama bebek normalde kesenin ortasında olurmus benimki kesenin en dibine sinmiş.Allah'a şükür bişey yokmuş.2 temmuzda kendi buldugum ve dogum yapcagım hastanenin dr una gitcem ve sonra 1 hafta izne ayrılcam

Canım,

Ne bilim valla kadın beni üzüntüden öldürcekti.Ama bebek normalde kesenin ortasında olurmus benimki kesenin en dibine sinmiş.Allah'a şükür bişey yokmuş.2 temmuzda kendi buldugum ve dogum yapcagım hastanenin dr una gitcem ve sonra 1 hafta izne ayrılcam

Çok geçmiş olsun , ne biçim doktormuş o ....
Hiç düşünmeden insanları üzüyorlar.
Bebeğin sağda mı solda mı?????senağlama

civciiiiv canim dun samira yazmisti
bizim bu takvim olayi pekde guvenilir degilmis
sen en iyisi bu hamileligi daha fazla erteleme canim
biran once basla diyetekafamçokkarıştı
zaten bizim bebeler 1 aya kalmaz belli olur
galiba yine en saglami diyet ve yum gunu ,karbonatli dus
bu takvim satanlara bosuna inandik galiba:mymeka:
senağlama

Öyle deme Gülnisa Abla Orkidemden sonra biz de başlayacaz şimdi.
Ya ben de son zamanlarda diyeti bıraktım,hem de vajinal duş yapmadım.....
Hem de ovülasyon testinde çift çizgiyi görmedim.......vs. vs....
ALLAHIM SANA YALVARIYORUZ DUALARIMIZI KABUL ET......

Günaydın Kızlar,

Akşam eve gidip yattım hemen yazamadım.Dr a gittim önce beni korkudan öldürdü salak kadın.Karından baktı bos gebelik dedi.Kese 25 mm olmus cok buyumus bebek üstten gorulmeliydi yinede dedi.Kesenin etrafındada kanamalr var dedi.Bunlarda bebeğin kaybedildiğini gösterebilir dedi.Bu kanamalarla kaybedilmiş olabilirmiş.Sonra yinede alttan
bakalım dedi alttan baktı ve basladı yine evet işte kese burda ama içinde bebeğe dair bişey göremiyorum dedi.Ben ağlamaktan ölmek üzereydim tam bitircektiki evet cnm böyle malesef dedi ve dur bi dk dedi. Son anda bişey gördü evet burdaymış dedi.Benim sevincimi görmeniz gerekirdi kalp atışınıda gördü.Rabbim yine güldürdü yüzümü.
Düşük tehlikem varmış progestan verdi.
zannediyorum 6 haftalık gebesin 25 mm 6 haftalık gebeliğe göre büyük bunun dışında karından da görülebilir senin miadında olupta kanaması olanlara zaten hep üstten bakılır vajinal bakılmaz ama iyi bir doktorsa rahat görür kesenin etrafındaki kanamalara gelince bu düşük tehlikesini gösteriyor ama illa düşecek diye birşey yok sen istirahat et progestanı düzenli kullan bol su mutlaka iç bence sende 2 kese varda olabilir o 25 mm gördüğü düşmüşte olabilir bete hcg kaç çıkmıştı bunu bana yaz kalp atımları başlamış çok şükür buna sevinmelisin kimyasal gebelik falan değil bu bebeğin sağlıklı olduğunu gösterir genelde sağlıksız akıllı bebekler kalp atımı başlamadan kendilerini imha eder bu çok iii bir gelişme canım hayırlı olsun

kizlar canlarim valla ben fazla yazamiyorum islerim bitmiyor camasir yok ev isleri.benim bir arkadasin 4 kizlari var 5 erkek oluyor yum testininle kalmis. doktoru ogle demis.cok sevindim onun icin.

bende bu topikte istediklerimi daha rahat sorabiliyorum canımmmm
sizleriii rahat takip edebiliyorummm
herzamann tepkii çekmekten korkmuştumm bendeeee ama 2 kızımm varkenn bende bir oğluşum olsun isterimmm

canım benim sen doğurursun dördüncüyüde doğurursun yakışır sana sende bu azim varken arkadaşım olur görüşemiyoruz 2 gündür nerelerdesin bende bugün nöbete gideceğim gitmeden biraz bakayım dedim akşama giremem çok yorgunum arkadaşım bu aralar koşuşturmaktan yoruldum valla hastalar hiç bitmiyor bu aralar kocamın yeğenine araba çarptı 12 yaşında çocuk çok kötü olmuş yazık onunla uğraştık 2 gündür neyseki şimdi biraz iyi hadi öptüm seni

iyi iyi ama çocuğu haşat etmiş adam 100 le gidiyormuş çocuk havada uçmuş cama çarpmış cam patlamış allahtan arabanın altına düşmemiş düşse kesin ölürmüş bir sürü kötü kırığı var bakalım hastanede yatıyor şimdi sağol canım hız yapmamak lazım işte

gecmis olsun baby burse.gercekten cok dikkat etmek lazim adamlar kadirima bile cikiyorlar ya hele türkiyede ehliyet basitti önüne gelen araba kulluniyordu.simdi o devir kapandimi bilmem.
hamis arkadaslar bugün nasilsiniz???

gecmis olsun baby burse.gercekten cok dikkat etmek lazim adamlar kadirima bile cikiyorlar ya hele türkiyede ehliyet basitti önüne gelen araba kulluniyordu.simdi o devir kapandimi bilmem.
hamis arkadaslar bugün nasilsiniz???

sağol feyza dediğin doğru halen öyle türkiyede maalesef ruh haline kimsesiz yazmışsın orda hiç akraban yokmu

feyza canim o tanidigin kim akraban mi??hani 7 kizi varmis ya??Allah uzun ömür versin??yada senin tanidigin degilmi?

feyza canim o tanidigin kim akraban mi??hani 7 kizi varmis ya??Allah uzun ömür versin??yada senin tanidigin degilmi?karisdirdim galiba.senin verdigin yöntemi yapmis erkek olmus.

X