Süper annelersiniz

Şahsude tebrik ederim .Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Takvimi ilk denemede tutturdun mu canım?Burada arkadaşların bahsettiği karbonatlı duş olayını denedin mi?

gülnisa hayret canım ya sen hala burdasın gezmek yokmu bugün valla sabah 7 de uyandım aklıma geldin bu kız uyuyordur şimdi dedim kendi kendime kulakların çınlamıştır.sizin orada bir saat geri oluyor ya.kesin uyuyosundur herhalde.

fionacim hg canim
umitsiz degiliz canim biz umidimizi kaybetmeyiz
herseyden once dua ediyoruz yinede olmazsa hayirlisi artik
aregon normalde bu hafta gelmesi lazim tatildeydi
senin takvim gunun tam denk geliyor canim insallah tutar

Merhaba Canlar;
Gülnisa Ablam,Orkidem,Fionam,Civcivim,Özlembay,Samira,Mimozam,Sıcak browni,

hepiniz iyisinizdir inşallah.......
Kızlar boşverin bunları yav dua edin ve kalbinizi de bozmayın sadece dileyin ve başka şey düşünmeyin.....senağlama

Evet canım inşallah hayırlısı ile sağlıkla hepimiz dileklerimize ulaşırız.Senin bebiş nasıl?

Canım,

Ben pek iyi değilim kahverengi akıntı gibi bisey yine oldu bugün.Ben daha kalp atışını görmedim en son gittiğimde 5 haftalıktım kese gözüktü bugün 6+4 oldum dr gitcem bos gebelik yada düşük gebelik tehlikesi beni cok korkutuyor.Bu arada diş ağrılarım başladı yine cok değil dr parol iç dedi agrı artarsa daha etkili agrı kesici veririz dedi.Dun 3 tane içtim bugün hafif hafif sızlıyo yine.

kızlar tekrar herkese selam.topiğe umutsuzluk çöktü evet çünkü bu topiğin ana konusu bu takvim olayları haline geldi.bu utanılacak yada eleştirilecek bi konu değil.aynı konuya ilgili anne adayları toplandık ve konuyla ilgili gün gün takipler yapıyoruz yorumlar yapıyoruz birbirimze destek veriyoruz.eleştiride almıyor değiliz lülülülülülü
ama konumuz belli.kim ne derse desin...
şimdi dün akşam nurayın yazdıklarından sonra çok düşündüm.gerçekten bu işin istatiği tutulamaz kızlar.düşünün piyasaya bi takvim sunuyorsunuz öyle bir takvimki toplumda çok hassas bir yeri olan bir konuyla alakalı.
takvimi sipariş ediyoruz ama kimse duymadan mahrem sınırları içinde. sonra onu uygulamaya çalışıyoruz.tutuyormu tutmuyormu kimse kimseye haberdar edemiyor. bu forum sayesinde aynı konuyla ilgilenen insanlar bir araya geldide az çok fikir sahibi, olacağız.yoksa düşünün ben bu takvimi aldım tutmadıkafamçokkarıştıeş dost akraba ne der.enayi verdin o kadar parayı nasıl inandın yok öyle yok böyle ... bu korku sebebiyle kimseye açıklayamazsın.e takvim tutmadı.para iadesi için uğraşsam yine duyulacak. okadar riskli bir durumki bunu satanlar bunun bilincinde oldukları içinmi aca garantilerine güveniyorCADIARZU
ayrıca gülnisacım bu cinsiyet takvimi avrupada niye ilgi görmüyor dersen bence sebepler açık.ilki bu işlerle ilgilenen toplumlar belli.ikinciside zaten avrupadaçocuk yapmak isteyen yokki cinsiyetini taksınlar kafalarına.biliyosun avrupa gitgide yaşlanıyor.çocuk olması için devlet destek bile veriyor ama avrupalılarda düzenli oturmuş aile kavramı yok.dolayısıyla çocuk konusundada pek ilgili değiller

Evet canım inşallah hayırlısı ile sağlıkla hepimiz dileklerimize ulaşırız.Senin bebiş nasıl?

Fionacım İnşallah....

FİONA&GÜLNİSA teyzeleri benim bebişi sormuşsunuz çok teşekkür ediyoruz..
Benim bebiş çalışmamı pek istemiyor işi sevmiyor desek daha iyi olur.
Haftasonu çok iyiydik ama bugün yine annesini rahat bırakmadı yaramaz .
Yine tansiyornum düşüyor ,başım ağrıyor ,ama yine de çok kötü sayılmam çok şükür...:a015:

serdalcım nasıl.bebeğin iyi şükür.
takvimin ters işliyo galiba kaç haftalık anlamadım.
kızlar şu sineksavar cihazlar gece takılan onlar benbişimi etkilermi, sizce.
sivirilr mahvetti beni yaa

serdalcım nasıl.bebeğin iyi şükür.
takvimin ters işliyo galiba kaç haftalık anlamadım.
kızlar şu sineksavar cihazlar gece takılan onlar benbişimi etkilermi, sizce.
sivirilr mahvetti beni yaa

Canım Mimoza ;
evet sanırım bebiş iyi 12. haftamda idecem doktora oyun kalınlığına filan bakacak doktor.
9.Haftadayım şimdi canım .
Çok etkileyeceğini sanmam ama yine de emin değilim.
Bizde de çok var o sivrilerden yediler bizi ....tatlicadiarzu

ya zaman ne kadar çabuk geçmiş.daha dün hamileyim diyodun.ense kalınlığına ikili testte bakılıyor.belki oğlansa cinsiyetini söler dr.ama erken.fazla inanmamak lazım.aregon nerelerde.onunki kesinleşmiştir.gelsene aregoncum yawww

serdalcım hoşgeldin canım valla sen büyüttün bebişi allah hayırlısyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.iyi dileklerin için tekrardan teşekkürler.
gülnisa naptın canım arabaya öyle ya susuzmu bıraktın yoksa arabayı.inşallah çıkar bir an önce servisten.
özlemcim geçmiş olsun canım diş ağrısı çok berbat birşey allah düşmanımıza vermesin.birine intizarmı etcen dişi ağrısın de yeter derler büyüklerimiz.aman ne intizar edelim ne ağrı çekelim.inşallah atlatırsın canım.lekelenme için endişelenme canım çoğu hamilelerde oluyor.sağlıcakla kal.
cinsiyet konusuna gelince inanın benimde en rahat yazabildiğim ve sorabildiğim tek topic burası.başka bir sitenin forumunda böyle bir konu açılmıştı insanlar sanki böyle bir dilekleri hiç olmamış gibi yorumlar yapmaya başlamışlardı.anlamak mümkün değil.biz paylaşımlarımıza devam edelim.arada birkaç istisna olabilir tabii eleştirecek.siz dualarınızı eksik etmeyin allahım büyük elbette kabul eder hayırlısıyla.
orkide canım neden topiğe girmiyorsun başka forumlarda geziyon kimsenin seni eleştirdiği yok canım benim.sen bak keyfine herşey gönlünce olsun.

kizlar kizlar canlar Allah sizlere gönlünüzdekini versin canlarim insAllah.Aregon nerdesin canim......................kayboldun birden ne oldu?????

Darısı başına civcivim;
sana katılıyorum burada çok rahat konuşuyoruz.

selam kizlar
yaw delumusunuz ben hic bu topige girmeden durabilirmiyimm
valla simcik sokaktan geldimm
kimseler derdime derman olamadi herkes burada parali bakiyolar diyip geciyolar

yaa ben size parasinimi sordum yerini diyin bana neyse yarin bi abla var onu ariycamm o ne diycek bakalim sagolsun her isime kosturuyorr
serdalcim ozlemcim bebelere iyi bakin yoksa bozusuruz:mymeka:
ezgin hic gelmiyon anam sanada kiziyom valla etmeyin eylemeyinn arada bi girinn
civcivim sagolsun arasira giriyorr canim benimmmmmm
kizlar bakalim herseyin hayirlisi oglan olacakmis hayirsiz olacakmis hiiiiiiiiiccccccccc
olmasin vallahi samimiyetle diyorum
rabbim hayirlisini helal dut emmisini nasip etsin insss

Canım ense kalınlığına ,ikili teste 3,5 hafta var daha ama haklısın zaman hızla geçiyor.
Senin doğuma ne kadar kaldı??

canim odur bebeciginin hareketidir annesi
ama bak gulnisacim sen tecrubelisindir
bebek hareketlerini ne siklikla hisssedilir
birde ben en son gecen persembe gunu hissettim bidaha yokk bu normalmii yada hareket ettide benmi kacirdimm

himm samiracim ben iki kisi biliyordum demek daha fazlaymiss
sence onlar tam gunlerinden eminmiydilerr
birde bisey soracam cnm mesela senin ilk cozdugunde tuttu diye ornek verilen takvimler gercekten tutmusmuydu onlarin uydurmalari degil degilmi
gulnisacim sanirim biraz once hafif bir hareket hissettim
seninde bebkti olabilir cnm ama ben daha cok alltta hiseddiyorum
tam gobekle rahim cizgisinin bittigi yerde

oyy benim hamis meleklerimmin uykusu gelmiss
hepinizin gobeciklerinden optumm
sizi degill
bebeleriii
hadin tatli ruyalarrr

Günaydın Kızlar,

Akşam eve gidip yattım hemen yazamadım.Dr a gittim önce beni korkudan öldürdü salak kadın.Karından baktı bos gebelik dedi.Kese 25 mm olmus cok buyumus bebek üstten gorulmeliydi yinede dedi.Kesenin etrafındada kanamalr var dedi.Bunlarda bebeğin kaybedildiğini gösterebilir dedi.Bu kanamalarla kaybedilmiş olabilirmiş.Sonra yinede alttan
bakalım dedi alttan baktı ve basladı yine evet işte kese burda ama içinde bebeğe dair bişey göremiyorum dedi.Ben ağlamaktan ölmek üzereydim tam bitircektiki evet cnm böyle malesef dedi ve dur bi dk dedi. Son anda bişey gördü evet burdaymış dedi.Benim sevincimi görmeniz gerekirdi kalp atışınıda gördü.Rabbim yine güldürdü yüzümü.
Düşük tehlikem varmış progestan verdi.

bende bu topikte istediklerimi daha rahat sorabiliyorum canımmmm
sizleriii rahat takip edebiliyorummm
herzamann tepkii çekmekten korkmuştumm bendeeee ama 2 kızımm varkenn bende bir oğluşum olsun isterimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…