Süper annelersiniz

İnşallah kötü olmayız Gülnisa ,ya aslında ben hafta içi
buradayım ama hafta sonu nete giremiyorum.
İşte olduğum sıralar da da iş yoğunluğundan çok sık yazamıyorum size...
Hafta sonu hep aklımdaydınız...
Ya nasıl bişey bu hamilelik hep hasta gibi insan...
şimdi uykum geldi ama maalesef uyuyamıyorum.

fatmaacım nasıl anladın ogünlerde yumurtlama olduğunu testlemi.birde çift koyu çizgimi olması lazım hem birgün sonra ilişkiye girmek lazım değilmi yanlışmı biliyorum..aynı günmü ilişki olmalı yoksa 2 gün üst üstemi yoksa aynı günmüüüüüüüüüüü. bende bu hafata bekliyommmm da ondan acilll cevappp

İnşallah hepimizin istediği gibi sağlıkla olurlar.
Hepimiz çok mutlu olalım inşallah...

Kardelensima Canım ;
tükrük testi kullanmadık biz hiç idrar testi medismart aldık.İdrar testinde çift çizgiyi gödükten sonraki gün ve daha sonraki gün ilişki öneriyor.
Tükrük testini hiç yapmadım o yüzden ilşiki ne zaman planlanıyor bir fikrik yok.

mrb kızlar bende bütün haftasonu yumurta ve koca takibiyle uğraştım.ikiside naz yaptı testte kocadalaelaelaelaelae.sizleri özledim. haftasonu çoğu kez bende nette olamıyom...kardelensima serdal doğru söylüyo .bende medismart ve wondfo ikisini birden kullandım sabah akşam iki kez yaptım.yalnız renk değişimini farketmeden yumurtayı kaçırabilirsin.mutlaka dr dan yardım al.bu işler evde zor oluyor tatlım yaaaakafamçokkarıştı

canlarimm benimmmm
ben geldimmii bebegimi gordumde geldimm
ayy teyzeleri bi gorseniz varya asik olursunuz benim bebegime
allahim sen onu bize bagisla rabbim
kizlar bugun itibariyle tam 11 hafta 3 gunluguz
bebegim kocamaan olmis parmaklari bile sayiliyordu
dr teyzemiz cok sasirdii
dedi cok hareketli bi bebek dedi
esimde dedi annesi bir haftadir hissediyor dedi oda evt olabilir
bebeginiz cok hareketli erken hareket etmis dedi ayy daha ne diyimm yaaaaaaaaaaaaaaaa
cook guzeldi coook mutluyum kizlarrrrr
testimiz henuz olmadi randevu alicaz onun icin ozel dua edin kizlar saglikla gelsin melegimmm

gözün aydınn canımm negüsel görmüşsün bebişi ayy parmakları bilem büyümüş hee ayy ne güsel yaaa ben teeeee 14 gün sonra gidicemm allah nasip kısmet ederse ozaman görücemmsenağlama

Orkidem, Gülnisa bebeklerinizin sağlıklı olmasına çok sevindim.Ne mutlu size.Cinsiyetlerini de Allah gönlünüze göre verir inşallah.

sagolasin fionacim artik cok nadir ugrar oldunuz kiziyorum ama
missswomen yok kayip
aregon kacak
serdal iste o garibim hasta
hulya toptan yok olduu izi bile kalmadi gulhanos oylesine ha var ha yok

mimoza kizi yolda o raporluu ona izin var
baskaa kim vardi yaa
samira kusumm o da yok oldu ama komsularda goruyirim onuuu
yani ne diyim kizlar adinizi bile unutturdunuzz eliffnaz o nerde bi gelsin ben gelince yerini banami birakti yahuuuu:mymeka:

Haklısın canım ancak oluyo iş güç derken akşamları girebiliyorum.Elifnaz tatile gitti yanılmıyorsam.Yaz geldi baya fire veririz artık.Havalar güzel,tatil zamanı.

fionacım ben bugünlerde yumurtlamayı bekliyom.test elime geçmedi daha ama benim akıntım başladı akıntımdan anlayabilirmiyimmmm

fionacım ben bugünlerde yumurtlamayı bekliyom.test elime geçmedi daha ama benim akıntım başladı akıntımdan anlayabilirmiyimmmm ysrdımm

Canım akıntının kıvamı yumurtlama hakkında ip uçları veriyor aslında.Akıntı su gibi ise henüz yumurtlamaya birkaç gün var demek.Tam yumurtlama zamanında ise yumurta akı gibi şeffaf uzayan bir şekilde oluyo.Birde benim gözlemlediğim yumurtlama bittikten sonra kremsi bir hale geliyor.Ama yinede çok güvenilir olmamakla birlikte takip edilebilir.Umarım yardımcı olmuşumdur.

LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNANÜ YA MENNANÜ YA BEDİSEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM.BUNU OKUYALIMMMMM.ANLAMI.Allahım okuduğum bu duanın hürmetine tez zamanda sağlıklı hayırlşı evlat nasip ettt. AMİNN.

Peki Canlarimmmm Yumurtlamayi Bulduğum Günmü Ilişki Olmali 2 Günmüüüü

Kardelensima günaydın canım;
yumurtlamayı maalesef tam olarak bulmana imkan yok.Yumurtlamayı bulduğum gün diye anlatmak istediğin ovü.testinin çift çizgi çıktığı gün ise evet ertesi gün ve daha sonraki gün ilişki diyor idrarla bakılan ov. testinde...

Gülhanos hadi canım sıra sende sen de bu aya patlat bombayı...

Orkidem bebişi görmen sana çok iyi gelmiş Allah tamamına erdirsin...

KIzlar dün eve gittim yemek yedim ve yattım.saat 19:30 da yataktaydım yaklaşık 12,5 saat uyumuşum dana gibi olakafamçokkarıştıcam valla...

Haklısın Gülnisa ;
Ne kadar umut dolusun ya, bu arada tamam yatayım uyuyayım ama evin hali
pek iç açıcı değil ilgilenemeyince inanılmaz pis.
Ben de bir 50,60 çıkıyorum bir bakıyorum 51,10 çıkıyorum.

Günaydın Canlar,

Akşamları bende erkenden yatıyorum.Kilodan yana acayip dertliyim zaten 60 kiloyla hamile kaldım normal kilom 54-55.Birde bir iştah var şimdi ne bulsam yiyorum.Biraz yürüyüşe başlıycam sütüde yağsız alıcam bundan sonra kepek ekmek vs.Biraz dikkat etcem valla hamileyim diye salıp sonra o kiloları veremezsek acayip bunalım olur yani.
Şu an işteyim daha patronuma söylemedim hamile oldugumu 15 gün daha bekliycem.Hiç mutlu olmayacak.Aman hiç umrumda değil.Zaten evime yeni kapı yaptırdım birde kredi kartıma 1,5-2000 borcum var.Birde salonuma yeni koltuk alcam ve işten cıkıcam yani bunlarda en az 3-4 ay çalışmamı gerektircek.Sonra çıkıcam işten.Yeter valla eşimin çalıştığıda bize yetiyor zaten.Az bulur az yerim cok bulur cok yerim biraz evimin keyfini sürcem ve aileme zaman ayırcam.

Güzel yanı var o da şu; evde bunaldım demiyorsunuz.
Ama bunun yanında bir sürü zor yanı var.
İşte çalışığ sonra evde çalışıyorsunuz.
:1no2:

gulhanos kis yum takibi anladimda koca takibi nasil yaptin canim:roflol:
yum gununu buldunmu ? o zaman bir kac hafta sonra senin hamis haberini alicaz oylemi

ya sorma kardeş futbolun kurbanı oldum adam tv başından ayrılmıyo zaten maçlarda başlayınca daha güzel oldu bi naz bi naz....neyse üstesinden geldimjeyyar bu ay 15 gün sonrasını beklicez hayırlısı artık....... bu arada vajinal ultrason demişsin hamilelerde batından bakmaları gerekmezmi.ben kızıma hamile olduğumu bilmeden dr a gitmiştim' bu seferlik baktım ama artık alttan bakmayacaz' demişti dr um. sen bir sor bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…