Süper annelersiniz

cnm benim dr bu kez degistirmesse ve allah izin verirse 25 aralik gibi
ama ya erken gelir yada gec ama kis annesi olacagiz bebelere dikkat

asyam benim kesem yuvarlaktı. ilgisi varmı bilmiom.nisacım bende 4 aylıktı ilk hareketleri hisstiğimde
ama oğlan çok erken hissedilirmiş bunu bende duydum

valla canim ben bi bilgfileri burada kk annelerinden ogrendim
buarayada o niyetle uye olmustum zatenn
cnm ben surekli aksamlari cikariyorumm bilmeme artik vardir bi keramet sabahlari tik yok aksam ne var ne yok hepsi disarii

yaa aslinda zayifligima vermistim
ama gulnisa dedi yaa bende zayiftim ama bisey hissetmedim diyee
o biraz dusundurdu benii
yinede herseye hazirlikliyimm
rabbim hayirlisini versin diyorum ama seytan durtuyorr tovbe tovbee
ama sol tarafimda ve hep ayni yerde kizlarr pitircik atip gidiyor annesini yokluyorr ama gunde iki en fazla uc kez baska yok

kis orkidem sen bunlari nerden biliyon nerden duyuyon canim benim kese oyle tam yuvarlak degildi ama egri yay gibi biseydi ama kizlarin nasildi hic bilmiyorum bunu yeni yaptigim icin hatirliyorum

:roflol: kız asya çok şekersin.valla herşeyden haberi var:roflol:

mimozam kizim olursa bende elif koyacamm
kiz gulnisaa senin bu bebe digerlerinden cok cektiriyor herhall
aman git kizlarina kurban olsun bu oglan bi coksin gor bak ablalarina yapmadigini birakmazz

kizlar bakin bu test yaklasin herkeste tuttu bir igneyi iplige gecirin
elinizin avcunu yere bakar sekilde tutunn ama bas parmak acik
igne takili ipligi yedi kere bas barmagin arasindan indirin cikarin
ve elinizin ustune tutun sadece tutun
eger ileri geri giderse erkek yuvarlak cizerse kizz
bunu igne stopp diyene kadar yapinn kac kiz kac oglan cikacak bakalimm
ama igne sak diye duracak bakin gorun
her defasinda yedi defa indirin cikarinn

hahahay ayy cnm bek ben bunu hic dusunemedimm
ben yaptim bana iki oglan bir kiz ciktii
ins ne diyimm bugun yarin amcamin gelinine kiz cikti oda ogrenecek ozaman haber veririmm eger onun kiz cikarsa kesin inanicamm tabii once allah rabiimm gunah yazma mevlam bunlar vesilee ama
bu kadarda tutmazki yaa

cnm valla ben senin haftandaykenn cift yorganla yatiyordum gece bir titreme ki deme gitsin esim zorla istirdiii canim gecer ama dikkat et kendini usutmee

kızlar yardımmmmmmmmmm.yumurtlama günümü nasıl anlarım.enson 28 myıs akşamı adet olmuştum 3haziranda da bitti.acaba nezaman yumurtlarım.takvim günüm 14 haziran ama ya önce yumurtlarmıyım..internetteki gebelik hesaplayıcılarda 15 haziran diyor.ama bugün akıntım var.ovulasyon testi elime geçmedi daha.kafam karıştı korkuyom.bu akıntı nasıl oluyordu yumurtlama döneminde.nasıl anlarııımmmmm.acilen cevap

Ne kadar sürede adet oluyosun?Düzenli mi?Bu süreden 14 çıkar ortalama olarak bulursun ama her ayda değişebilir.

gulnisacim cnm gittinmi
yaa su yorumcu varya ona baktinizmi ne cikiyor dogrulugu nedir
valla bende butun testler kiz diyor hayirlisi bakalim
su yorumcuya gicik oluyorummmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…