Süper annelersiniz

valla Gulnisam 50 Euro Para Oduycem Ama Catlarim Deger Napiyimm Ozel Yerler Varmis Oralarda Diyorlarmis Dr Lar Soylemiyorlar
Dun Annem Diyoki Amcanin Torun Erkek Dedi Bana
Ay Nasil Sevindim Annesi Kesin Kiz Diyorduu
Hep Tatli Yemiss Ama Bak Oglu Olacak
Annemde Diyoki Goguslerin Karardiysa Oglandir Kizim Diyo Benimde Eskisine Oranla Karardi Ama Oylede Coook Siyah Degill Koyu Kahce Hele Banyo Falan Yapinca Nasil Kan Cokuyor Uclarina Kizlar

kis orkidem bak ne diycem bizlerin oglu olunca gel burda bir buro acalim eminim cok musterimiz olur ya samirayada aylik baglayalim takvim yapar ozlemde danismanimiz olur :roflol:

:roflol:
ay ne guzel olur dimi yaaa valla eger kizlar tutarsa hepimizinki ki ben supheliyimm kendimden
ama dort dortluk deneyenlerin tutarsa inanin isteyenlere yardim edicemm
ne adaklar adadim kizlar bi bilsenizz ay ben cok deliyim yaatatlicadiarzu

bu arada canim sisardan geldim ya bi cay demledimm
ay bi istahim acildi ki dme gitsin hani su kiri peynirler varya ekmegin arasina koydum koydum yedim ayy birde zeytin yedimki kizlar belki 300 gr yemisimdir bu asermemi bilmeyerek haddinden fazla yemek paynirin kabuklarinada bi baktimm dort tanede ondan yemisim allahim cok sukur sonunda istahim yerine geldii
ayy hep boyle gider insss

serdalcim gelmis ben kacirdim tuh yaa

......................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kiz nasil kopyalanmiyo ben denedim kpopyanalndi valla cabuk yap suunu yaa
ozlemcimm bisey olmaz canim cok guzel oldu mavis maviss
zaten anlarsin hep fransizcani gelistir daha iyi

kiz nasil kopyalanmiyor yaa
birde soyle yap bak
fareyle uzerinden gec heryeri mavi olsun
sonra o maviligi bozmadan klavyenin sol en alt kosesinde ctrl var bi elinle ona bas diiger elinlede "c" harfine
boylece kopyalaniyor
yapistirirkende
yine ctrle basili tut diger elinlede"v" ye bas buda yapistiriyor birde bunu dene

ahanda oldu bacimmmmmm
begendinmi kizzz
kizlarin sistimiiiii alin iste size kizmi erkek mi bakin kucuk cadilarrrr

çok Saolun Canlar!
Ben çikiyorum şimdi Artik Yarin Görüşürüz.öpüldünüz.
Yatmadan Bol Bol Dua Etcem Hepimiz Için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…