Süper annelersiniz

Kardelensima günaydın canım;
yumurtlamayı maalesef tam olarak bulmana imkan yok.Yumurtlamayı bulduğum gün diye anlatmak istediğin ovü.testinin çift çizgi çıktığı gün ise evet ertesi gün ve daha sonraki gün ilişki diyor idrarla bakılan ov. testinde...

Gülhanos hadi canım sıra sende sen de bu aya patlat bombayı...

Orkidem bebişi görmen sana çok iyi gelmiş Allah tamamına erdirsin...

KIzlar dün eve gittim yemek yedim ve yattım.saat 19:30 da yataktaydım yaklaşık 12,5 saat uyumuşum dana gibi olakafamçokkarıştıcam valla...

evet arkadaşım beklemedeyim dün dr a gittim tamam dedi yumurtlama günü tuttu dedi ama stress yapıyorsun hamile kalamıyabilirsin dedi.deniyecez bakalım senle ben aylardır gün tutturacaz diye canımız çıktı valla.allahım hepimizin yüzüne baksın inşallah

canlarimm benimmmm
ben geldimmii bebegimi gordumde geldimm
ayy teyzeleri bi gorseniz varya asik olursunuz benim bebegime :nazar:
allahim sen onu bize bagisla rabbim
kizlar bugun itibariyle tam 11 hafta 3 gunluguz
bebegim kocamaan olmis parmaklari bile sayiliyordu
dr teyzemiz cok sasirdii
dedi cok hareketli bi bebek dedi
esimde dedi annesi bir haftadir hissediyor dedi oda evt olabilir
bebeginiz cok hareketli erken hareket etmis dedi ayy daha ne diyimm yaaaaaaaaaaaaaaaa
cook guzeldi coook mutluyum kizlarrrrr
testimiz henuz olmadi randevu alicaz onun icin ozel dua edin kizlar saglikla gelsin melegimmm

çok güzel bir duygu valla allah olmayanlara da tattırsın.sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsin bebişiniz:nazar:Şeniz

Evet ya ben de merak ettim.Gerçi Gülnisa benden önce davranmış ama.GÜLHANOŞ,ÖZLEMBAY karbonatlı vajinal duş yaptınız mı?

kis orkideeee
sen daha uyuyonmu kalk artik yeter yakin olsam gelir kapini tak tak

merhaba kizalrr ay cnm yaa ne uyumasi valla
sabahtan beri disardayimm
ev dr una kayit olmaya gittim oda aksi gibi sali gunleri kapaliymis bende biraz carsi pazar dolsatim simdicik geldim eve disarda sicak kavuruyor
dusup bayilmamak icin kendimi zor tuttumm
artik yarin saat 10 da gidicem bakalim ins iyi bi dr dur
ee sizde ne var ne yokk
valla benim basim catliyor hala mide bulantilarim vararr midem agzima gelip gelip geri gidiyor

valla gulnisam burada dr dediki eger bebegin saglikliysa seni ef ebesine verecem dedii
doguma kadar beni o kontrol edecekmis
yanliz bebekte sorun varsa mecburr her ay ultrasona girecekmissin
bende bisey anlamadim bakalim deniycem nasil biseeyy
ayy bide bunlar dogumdan sonra eve geliyor dimi
yaa artik akaraba olurmusuz
ay genc guzel bisey olmasin valla kiskanirim benim kocama falan varr hayatta cekememm

valla cnm bilmiyom artikk
ben normal istiyorum bi aksilik cikmazssa
bakalimm cnm belki bolgeden bolgeye degisiyorddur tedavi sistemleri sen yinede sorbi dr una

gulhanos diyet ve karbonatli dus ta yaptinmi?
senin yanilmiyorsam bir kizin vardi dimi
hadi insallah bunda oglusu tutturursun

diyet ve duş yaptım bakalım.yalnız diyeti çok sıkı sıkıya yapmadım senin kadar.ya bu iş planlı olunca komikte oluyor güldürdüysem ne mutlulülülülülülü.ben kızıma hamileyken 5 haftadan sonra hep karından baktı da. tabi vajinal daha net görüyor olabilir.şimdi de acaba hamilemiyim diye her dakika düşünüyom sağ tarafım ağrıyor dur bakalım görcez 2 haftaya kadar....CADIARZU

Canım 5 -15 temmuz erkek günlerim benim yumurtlamayada hemen hemen uyacak gibi bi aksilik olmazsa başlayacağım denemelere.

fionacım bende 10 günlük uzun bir dönemde denedim takvim için yumurtlama hangi gün olur belli olmaz.yalnız haziranın son haftası adet görsen süper olur.

valla cnm bilmiyom artikk
ben normal istiyorum bi aksilik cikmazssa
bakalimm cnm belki bolgeden bolgeye degisiyorddur tedavi sistemleri sen yinede sorbi dr una
ben normal doğurdum kegel egzersizide çok faydalı çalış bak.son dakka iş başa düşünce işe yaradığını göreceksin.....:bbo:

kizlar merhabalar canlarim .valla hic hic zaman bulamiyorum sizlere yahu.bugün 2 ci kizim 1 yasina girdi.nice nice yillara saglikli sihatli yavrum benim 1 yilda gecdi valla.yavas yavas baslasam mi ki islere yani birde oglus yapmaya.ne dersiniz kizlar.biraz daha bekleyim bence cisi falan daha ögrenecek.cok isim var daha.Allah sizlerin bir kucayina nasip edsin ne güzel teker teker hamis kaldiniz.hepimizin dualari kabul edsin Allahim..iyi geceler.öpt,

Günaydin Kizlar Nasilsiniz Bende Dişçiye Koşup Durmaktan Evde Oturamiyorum Iyileştim şimdide Dişçi çikti Allahim Bi Kurtulsam şunlardan Artik Ya.
özlemcim Canim çok Sevindim Hamile Olduğuna Allah Gönlüne Göre Verir Inşallah Canim Ya.hepimizin Gönlündeki Olsun Inşallah.
Benim Takvim Günleride 6 Sinda Başladi Yumurtlama Olmak Bilmiyor çok üzgünüm Ya.14 üne Kadar Zamanim Var Inşallah Olur Ya Sabirsizlikla Bekliyorum.
Gülnisa Orkide Elif Sizler Nasilsiniz.kiz Orkide Tickerindaki Oğlanda çok şeker Ya :)) Seninki Zipir Olcak Herhalde Hareketler Başlamiş Yandin Valla Sen.
Bugün Yine Dişçiye Gidicem Gelince Girerim Artik Tekrar öpüyorum Hepinizi Benim Için Dua Edinde Olsun Artik şu Yumurtlama Tutsun Yaa.:KK43:(

Günaydin Kizlar Nasilsiniz Bende Dişçiye Koşup Durmaktan Evde Oturamiyorum Iyileştim şimdide Dişçi çikti Allahim Bi Kurtulsam şunlardan Artik Ya.
özlemcim Canim çok Sevindim Hamile Olduğuna Allah Gönlüne Göre Verir Inşallah Canim Ya.hepimizin Gönlündeki Olsun Inşallah.
Benim Takvim Günleride 6 Sinda Başladi Yumurtlama Olmak Bilmiyor çok üzgünüm Ya.14 üne Kadar Zamanim Var Inşallah Olur Ya Sabirsizlikla Bekliyorum.
Gülnisa Orkide Elif Sizler Nasilsiniz.kiz Orkide Tickerindaki Oğlanda çok şeker Ya :)) Seninki Zipir Olcak Herhalde Hareketler Başlamiş Yandin Valla Sen.
Bugün Yine Dişçiye Gidicem Gelince Girerim Artik Tekrar öpüyorum Hepinizi Benim Için Dua Edinde Olsun Artik şu Yumurtlama Tutsun Yaa.:KK43:(

Günaydın Cnm,

Saol darısı başına inşallah.Ovulasyon testimi kullanıyosun yumurtlama takibi için.

merhaba kizlar ben geldimm
valla sabahin korunden beri sokaktayimmm
ebeye yazildimmilk muayenemiz pazartesi gunu
kizlar doguma kadar ultrason yokk
maalesef ebede eko yok eliyle birde kalp dinleme cihaziyla olacak muayeneleri

bugun bi komsu benim ne kadar cok oglan istedigimi biliyorr
kizim diyo sen bukadar cok dusuyosun ki ustune seninki hayirsiz olur bak gor diyoo
hey allahim bu insanlara bi akil erdiremiyorum rabbim benim icimi biliyor
ben sagliklisindan hayirlisindan bi erkek bebegim olsun istiyom diyom
o ilk baslarini dedigim yeri unutuyo digerini goruyoo
sinirlerim alt ust oldu yaa

ay Iste Bende Onu Diyom Gulnisacim Ama Bes Ayliktan Once Bakmiyolarmis Cinsiyetine
Ama Ben Yalan Diycem Ve 16 Haftamda Gidicem
Bes Aylik Diycem Zaten Ultrasonda Anlasilir Ne Kadarlik Oldugu Ee
Ozamana Kadarda Coktan Ultrasona Girmis Olurumm
Ama Kizla 16 Haftada Belli Olur Degilmii
Ggulnisacim Son Satinla D Tarhiniver Bana Sanada Bakicam Yorumcuya Ne Cikicak
Ozleme Baktim
Hepsi Erkek Ciktii

haklisin Canimm Cok Hava Atiyorlar
Ben Istersem 3 Ude Oglan Olsun Ki Bir Kizimda Olsun Isterimm
Kesinlikle Keske Oglumda Olsa Diyenlere Ne Biliyorsam Diyecem
Sanki Biz Istemiyomuyuz Ki Hayirlisini Sagliklisini
Hayatta Oyle Boyle Cok Bilmislik Yapmiycamm
Bizim Oarada Birisi Var Dort Tane Kizi Var Bi Oglu Olsun Cok Istiyor Yemin Ederim Ona Yardim Etmeyi Oyle Cok Istiyorumki Ama
Benim Adim Cikar Bak Bak Nelerle Ugrasiyor Diyee Esine Diyecek Mecbur Ama Eside Oglan Oldugunu Duyunca Yada Kiz Oldugunu Ya Bana Kizacaklar Yada Diyecekler Ki Bak Bak Demek Senin Oglun Oyle Oldu Haa Diyecekler
O Yuzden Esimde Dedi Aman Cnm Dedi Agzini Tut Dedi Oyle Cook Cok Yakinlarimiza Sakin Bu Meseleden Bahsetme Dedi
Ama Varya Onunda Bir Oglu Olsun Nasil Istiyorum Kizlar Yaa

ay Iste Bende Onu Diyom Gulnisacim Ama Bes Ayliktan Once Bakmiyolarmis Cinsiyetine
Ama Ben Yalan Diycem Ve 16 Haftamda Gidicem
Bes Aylik Diycem Zaten Ultrasonda Anlasilir Ne Kadarlik Oldugu Ee
Ozamana Kadarda Coktan Ultrasona Girmis Olurumm
Ama Kizla 16 Haftada Belli Olur Degilmii
Ggulnisacim Son Satinla D Tarhiniver Bana Sanada Bakicam Yorumcuya Ne Cikicak
Ozleme Baktim
Hepsi Erkek Ciktii

Canım,

Takvim yapmayı biliyormusun?

X