Süper annelersiniz

bana adetin 1.günü demişti ama ben tam koruyucu özelliği olmasın diye kendi kafamdan 4.günü başladım sende öyle yap bıraktıktan 4 gün sonra regl.istersen öne almak i
çinde kullanabilirsin hangi tarafa yakınsan ayarlarsın.ya aslında çok net konuşmak istemiyorum herkesin bünyesi farklı kısaca bende sadece yasmin işe yaradı arkadaşım.bende 6 aydır takvime uyduramadım allah hayırlısını versin hepimize....Şeniz

CANLAAAAAR,

Test yaptırdım.Beta hcg 38.99 cıktı.Oysa 2 gun once 3.54 tu ve be negatif artık demiştim.İnanamıyorum.Adetime 4-5 gun var daha.Yani bu gayet iyi bir deger heralde.
Hamilemiyim acaba?

ay inşallah çok sevindim..:teytey:...papatya adaçayı neyim içme bari

kızlar benim adet bitiminden tam bir hafta sonra hamile kalmışım erkek olma olasılığı nedir fisfisfis

gülhanoşcum takvim hep adet gününemi denk geliyo.bu yüzdenmi geciktiriyon yoksa yumurtlama gününe denk gelsin diyemi.şimdi şu yasmin ilacını kullandığın müddetçe adetin gelmezmii canım.benim şuan adetimin 6,günü takvimi haziran için aldım.şu ilacı şimdiden kullanmamamı lazımmm.anlayamadım...

gülhanoşcum birde şu diyarbakırdaki doktorr hangi hastane nasıl ulaşabilirim yöntemi neymişki

özlembay tebrikler canım başardın:sm_cool:
takvim günlerin tutmuştu dimi.yani erkek gününmüydü.ilşkiyi çatlama öncesimi sonrasımı oldu.iğne oldunmu.iğneden öncemi ilşki yada kaç saat sonra ilşkiyle gebe kaldın.hadi hayırlısı.
gülhanoş dediğin drun yönteminden bahsedermisin canım merak ettim.:uhm: kardelensima sende takvim aldınmı canım.ilk bebekmi olcak
gülnisacım takvimin kız takvimi değil canım.çok hoş yeşilaycı olur oğlunsırnaşık şey

mimozacım benim 2,bebişi için istedim takvimi.hayırlısı olsun dua et canım hamilesin ya duan geçer inş.oğluşu tuttururuz.ama takvimi cok merak ediyom.yumurtlama günüm ile takvim denk gelirmi acaba.kafam karışıkkkk.geciktiricimi kulklanmak lazımmm..klava:klava:klava:klava:

kızlar ben kardelensima için dedim yani bu işi dr takibinde yapmak isterse diye.tam olarak bilmiyorum ama yumurtlama takibi ve diyet yaptırıyormuş .özel çalışyor kardelencim. .ben 4sene önce ordaydım bebişime hamile olduktan sonra öğrendim onun bu yöntemle hastalarına yardımcı olduğunu.yani belki işine yarar diye söyledim her dr bunu etik bulmadığı için sözde yardımcı olmuyor. bu arada yumurtlama günün mutlaka takvimle çakışmalı yoksa bir anlamı yok.boşa atış yapmış olursun.shetless yöntemine görede zaten erkek bebek için tam yumurtlama günü olmalı.uff ne çok yazmışım yav kendimi aştım....hele bi takvimin gelsinde bakarız. ben yasmin kullandım bazı kızlar primolud kullandı kimi duphaston seçenek çok anlayacağın

Son düzenleme:
canım bi tahmindede bulanamazmısınn çok merak ediyorum yaaafisfisfis

kardeş ben de adetten 1 hafta sonra hamile kaldım shettls a göre kız olması gerek kızım oldu (bu arada kaç gün de bir regl olduğunda önemli).ama babychoıce a görede kutuplaşma günün önemlibelki kutuplaşma günün erkek bebeğe uygundu kafamçokkarıştı yani senin olayı kestirmek zor .allah kalbindekini versin canım yaa.s.

Son düzenleme:

peki canım işte benim de kafama takılan bu.nasıl ikisini denk getircem.mesela yarın adetimin 7.günü 30-33 günde bir adet olurum.yani 15,16,günler benim yumurtlama günüm olmuyormu.ya takvimim haziran sonu derse nasıl olcak hayatta denk gelmez ikisi.nasıl olacak kafam karıştııı sen ne dersin.sadece takvim yetmiyormu :uhm:hem erkek günü hem yumurtlama günü şar:bbo:tmı

takvim çok karışık denk gelen ayları yakalaman lazım.yada ilaçla denk getirmen lazım.ateş ölçerekte yumurtlama öncesi ilşkiye girme.ateş ölçme sayfası var detaylarını nasıl yapıldığını ordan öğrenebilirsin.aregon arkadaş hem takvimini hemde yumurtlama gününü denk getirdi.ilaç falanla geciktirdi sanırım.takvimini 3 aylıksa şansına bakalım hangi zamanlar tutacak:uhm:

kardelensima bu ay için takvim gelmeden bişey yapman anlamsız olmz mı canım.biraz sabret.belki direkt olarak tutar bizim gibi denk getirmeye uğraşmazsın bitanem. o yüzden soran arkadaşlara birkaç ay sonrasının takvimini almasını söylüyoz hep.sen siparişini vermişsin artık tarihleri öğren bakalım.

Ay ne güzel canim hayirlisi olsun beni 2 kizim var.Allah nazardan saklasin yerim onlari.az kalmis canim Allah kurltarsin.insAllah bende 3 düsünüyorum seneye falan nasip olursa birde erkek bebis icin.Allah arkadaslara insAllah verir gönlündekini.benim calismalara birazdaha var.gecmis olsun ilk bebisin düsük olmus.üzüldüm valla.Allah sana saglik sihatli bebisler versin insAllah.hepimize.Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…