Süper annelersiniz

serdal merhaba çok sevindim hamile olduğuna inşallah herşey gönlünce olur. Darısı bizim başımıza. O kadar istiyorumki bende sizinle aynı duyguları yaşamayı.

hadi hayirli olsuuuun. bi oglan daha geliyor aramiza desene...

ne guzel dua etmissin tatlim benim icin. ya gecen gun bebek ziyaretine gittim. arkadasimin kizi oldu. sizlere anlatamama yani o kadar guzel bir bebek ki. masallah cekmekten yoruldum ya, nazarim cok deger cunku. ama hep de icimden dua ettim Allah'im bana da nasib et diye. o kadar guzeldi ki dedim arkadasima senin yasin genc nasil olsa bunu bana ver sen bir daha dogur diye...sırnaşık şey cok tatliydi yaa....

serdal merhaba çok sevindim hamile olduğuna inşallah herşey gönlünce olur. Darısı bizim başımıza. O kadar istiyorumki bende sizinle aynı duyguları yaşamayı.

yasiycaz arkadasim..izde yasiycaz o duygulari. zamani gelmedi onu bekliyoruz. senin ilk bebek mi? sende mi erkek istiyorsun?

Elif'den GulNisa'ya.....................yeter artik gezdigin otur su bilgisayarin basina da iki laf edelim
Elif'den Orkidem'e......................kapris yapmaya basla kocana artik, ya yaptirsin su bilgisayari yada yenisini alsin. hamilesin seni kiramaz

Zamanı gelince olacak inşallah ,,
Hiç beklemediğin anda oluyor ......Darısı başına

kızlar son adetim 1 marttı ve 6 gün sürdü bende tam bir hafta sonra hamile kalmışım erkek olma olasılığı varmııı cevaplarsanız çok sevinirim a.s.

merhaba canlar nasilsiniz bakimm
ben yine disardayimm elifcim valla banada tak etti artik agliycamm pc istiyom diyee bugun bi adam gelicek bakmaya ins olurr
bu arada super annelere iki kisi daha eklenmis hamile olarakk tebriklerr canlarim ozlem ve serdalcimm nasil mutlu oldum anlatamam
kizlar mide bulantilarim halaa devam ediyor su siralar tatliya dustumm tatli yiyom bol bol
bu arada kizim olursa ismi hazirr
elif koycaz
oglan olursada efe koycazz hayirlisi olsunda napiyim tatliyi yedim yiyelii kizz olcak gibii
kizlar ayin 9 unda kontrolumuz var 12 haftalik olcaz o zaman ne dersiniz gosterirmi acabaa

cnm korkma bebegin yerlesiyordur kotu dusunme hemen bazen anne rahmindeki damarlar cok hassas olabiliyormuss yinede bi dr u arasan

canim beniimm. iyi oldugunu duyduguma cok sevindim. kiz olursa adini Elif koycaksin deme. Adasim geliyor desene. Ben adimi cok seviyorum yaa.. kendi adim olmasa kizimin adini kesin Elif koyardim sırnaşık şey

Kızlar,

Şimdi tuvalete gittim ve kahverengi akıntım olmuş.Niye böyle oldu ya?

telaslanma hemen, aynisi banada olmustu. benimde kahverengi akinti olmustu ama boyle sivi gidi degil de sanki kahverengi ip gibiydi. tam reglimin baslamasina bir hafat falan vardi oldugunda. bence yerlesme akintisi.

kızlar son adetim 1 marttı ve 6 gün sürdü bende tam bir hafta sonra hamile kalmışım erkek olma olasılığı varmııı cevaplarsanız çok sevinirim a.s.

adet bittikten 7 gün sonraysa erkek ihtimali artıyor ben ilk okuduğumda adetin 1.gününden itibaren anlamıştım....hadii hayırlısı:smiley-cool:

adet bittikten 7 gün sonraysa erkek ihtimali artıyor ben ilk okuduğumda adetin 1.gününden itibaren anlamıştım....hadii hayırlısı:smiley-cool:

teşekkür ederim canımm ya en azından bi umut işte 23 hazirana kadar beklicem rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallaahhha.s.

stres gerçekten kız bebek olasılığını artırıyomu fisfisfis benimde şansıma tam hamile kaldığım sıra 'ağır misafirlerimi gelmişti zaten çok paniğimdir hepten stres yapmıştım offffff kafamçokkarıştı

.......................

Son düzenleme:

ya evet yazını şimdi okudum...bende olumlu düşünmeye çalışıyorum.bu kadar şeyi bi daha zor denk getiririm zaten.muz kayısı yemekten içim bayıldı .kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…