Süper annelersiniz

aregonum hem takvim hem yumurtlama gününü ikisini nasıl biraraya getirebilirim.adetimimi geciktirmrm lazım.acaba sadece baby chose yeterli olmazmıki.....tavsiye edbileceğin doktor varmııı

QUOTE=samira;2924996]gulnisa simdi soyledin mi peki yaa keske soyleseydin anacım 2 aylık olduk bile:1rolleyes:
üzülür simdi kadıncagız neden soylemedin diye

kizlar dun gece ruyamda gene oglum var diye gordum 1.5 2 yaslarinda filandi kosarak kaciyo arkasindan yetistim montundan yakaladim nasil sariliyorum agliyorum oglum diyee ayyy nasil korkmusum cocugu kaybedecem diyesenağlama
garip oldum yani cok etkilendim ruyadan:1rolleyes:
kesin oglum olacak benim yaaa icime doguyor
degilse zaten hislerime tüküreyim:dilcikar: bu kadar da yanılmazki insan di mi:1rolleyes:[/QUOTE]

nuraycım merhaba canım nasılsın rüyan hayırlara çıksın inşallah ben rüyalarımda hep oğlum olduğunu görmüştüm ama kızım oldu rüyada görülenin tersi oluyormuş demişlerdi bana :)) eli ayağı düzgün sağlıklı sıhatli olur inşallah sevgiler :))

kızlar herkese iyi geceler.bende uyuklamak üzereyim.bi bakıp ya tayım dedimbenneyaptımki
bu sayfada herkes erkek istiyo nerdeyse ya:mymeka:.bence takvimler tuttua.s..diğer hamiş ve adaylardan bakalım noolur:uhm:
kızlar geçen haberlerde gösterdi erkek nesli azalıyomuşa.s bu istek boşuna değil galiba

nureren canim nasilsin ya nerelerdesin sen böyle ay özlemisim seni ben.bende 2 kizimda hep rüyamda erkek gördüm ama tatli bir kizim oldu.ama baskalarini gecek cikiyor ne görüysem o.arkadasda yada kardesimde cikdi gördügüm.mimoza iyi geceler canim sende bebisin ne olmasini istiyorsun,cocuk varmi??ilkin mi canim??

Çok sevindim Aregoncummmmm,
Bugün bize bayrammmmm
Allah kucağına almayı nasip etsin...
Darısı her isteyene kızzzzzz

Sağol canım, umarım bu başlık altında hep böyle haberler duyarız, bende artık sizleri takipteyim, müjdeli haberler bekliyorum...

Sağol canım, umarım bu başlık altında hep böyle haberler duyarız, bende artık sizleri takipteyim, müjdeli haberler bekliyorum...

tebrik edreim inşallah bir sonrakiay net olarak onaylar cinsiyeti.hem senin adına sevindim hem de hepimiz için ümitlandim takvimciler olarak:teytey:

orkidem bilgisayarin yapildimi ya burdasin gerci cikmissin ama insallah yapilmistir
bulantilarin varmi daha

hayir cnm heuz yapilmadi bende can sikintisindan esim evdeyken kendimi int cafeye atiyorum cok sikiiyoru inanki
yaa erkek nesli neden azaliyor acaba boyle giderse takvimlerde fayda etmezmi acaba bak simdi meraklandim
hayirlisi olsun ne diyim kizlar benim takvim 11 haftalik gosteriyor ama ben 10 haftaligimm karnim buyumeye basladi varmi benim gibi olan bu haftalarda karni buyuyen

nureren canim nasilsin ya nerelerdesin sen böyle ay özlemisim seni ben.bende 2 kizimda hep rüyamda erkek gördüm ama tatli bir kizim oldu.ama baskalarini gecek cikiyor ne görüysem o.arkadasda yada kardesimde cikdi gördügüm.mimoza iyi geceler canim sende bebisin ne olmasini istiyorsun,cocuk varmi??ilkin mi canim??

ezgincim ilk ve kızım olcak.inşallah 2,5ay kadar var doğuma..
benim ilk gebeliğimi kaybettim.o yüzden ilk bebek için kız erkek istemedim.şimdi kızım olcak e bide erkek kardeş yaparım inşallah birkaç sene sonra...
senindemi ilk olacak.ikinciyemi çalışıyorsun:1rolleyes:

Günaydın Kızlar,

Cok ama cok kosturmacayla bir haftasonu gecirdim.Yurdışından annemlerin misafirleri vardı.Onları gezdirdik.Benim bu kosturmayla tutmayacak cocuk mocuk.Gerci ben Allah verirse olucağına inanıyorum istersen damdan düş.Benim bu ayda kesin tutmadı sabah ateşimi ölçtüm 36.5 cıktı yine düşmüş.Bugün kan testi yaptırıp emin olmam lazım.Sogan suyu ve papatya çayı içicem yarın adet olmak için hamile değilsem.

hoşgeldin misswoman.a.s. aregona sormuşsun cevap vermek istedim bende...duphaston bende işe yaramadı anladığım kadarıyla serdaldada çok geciktirmedi. ayrıca doğum kontrol hapı değil duphaston.yasmin bu ay kullandım bitirdikten tam 4 gün donra regl oldum dr un dediği tuttu saat gibi... ben yasmin diyom etkisi en azolan oymuş dr a göre
canım çok sağol ben eniyisi senin dediğin gibi yasmin deneyim. reglim bittikten kaç gün sonra başlıyayım kullanmaya?? tatlicadiarzu temmuzda ben tarihleri uydurursam denicem ama benim hamile kalmam artık sizlere göre daha zor eskilerden hatırlarsan benimde aregonla aynı tarihte takvim ve yum. günü tutmuştu diyet falan. Sonra ilk denemede 1günde hamile kaldım ama dış gebelikmiş ameliyat olup sol tüpüm alınmıştı ben oyuzden sadece sağdan yumurtlayınca hamile olabilirim. Eğer temmuzda sağdan yumurtlarsam şans olabilir yani

CANLAAAAAR,

Test yaptırdım.Beta hcg 38.99 cıktı.Oysa 2 gun once 3.54 tu ve be negatif artık demiştim.İnanamıyorum.Adetime 4-5 gun var daha.Yani bu gayet iyi bir deger heralde.
Hamilemiyim acaba?

CANLAAAAAR,

Test yaptırdım.Beta hcg 38.99 cıktı.Oysa 2 gun once 3.54 tu ve be negatif artık demiştim.İnanamıyorum.Adetime 4-5 gun var daha.Yani bu gayet iyi bir deger heralde.
Hamilemiyim acaba?

Ayyyy nesıl sevindim yaaa, evet canım hem de çok iyi bir değer,yükselmeye devam ederse tamamdır bu iş , bir gün bekle tekrar yaptır, hadi bakalım göbekleri atmaya az kaldı :dance:

Ayyyy nesıl sevindim yaaa, evet canım hem de çok iyi bir değer,yükselmeye devam ederse tamamdır bu iş , bir gün bekle tekrar yaptır, hadi bakalım göbekleri atmaya az kaldı :dance:

Canım Arkadaşım,

Cok teşekkür ederim.Nasıl mutlu oldum inanamazsın.Cuma günü 3.54 tü demekki yeni başlamış yükselmeye.

CANLAAAAAR,

Hamilemiyim acaba?

Ay canım ya çok sevindim.Bence de değer çok iyi.Hadi bakalım dualarımız seninle müjdeli haberini bekliyoruz

Nurayım ,fiona saolun.

Nuraycım sence hamilemiyim ben eşime hamileyim dedim bile cok sevindi.Sesi değişti.Cuma günü yine hamile değilim dedim oda üzülme bu ay sigarayıda bırakcam senin için dedi.Ben hep ona iç bu sigaraları tutmaz diyodum.

merhaba arkadaşlar bende bu ay bebeiş istiyom sizler gibi.erkek bebiş istiyom inş.ama kızlar babychose ben cuma günü istedim elime hangi gün geçer acaba.yumurtlama gününe nasıl denk getiriyorsunuz bu takvimdeki günleri canlarımmmmm.sizler de olmasanız kimle paylaşırım bunları saolun

merhaba arkadaşlar bende bu ay bebeiş istiyom sizler gibi.erkek bebiş istiyom inş.ama kızlar babychose ben cuma günü istedim elime hangi gün geçer acaba.yumurtlama gününe nasıl denk getiriyorsunuz bu takvimdeki günleri canlarımmmmm.sizler de olmasanız kimle paylaşırım bunları saolun

takvim bana 7 gün sonra geldi sorun yaşamadım o kounuda.takvim günlerine denk getirmek zor oldu benim için...bende takvim aldığımı kimseye söylemedim.öylesine bahsettiğim çoğu insan saçma buldu.bende artık anlatmıyom deneyip görecez sonuçta...bu arada d.bakırda bir dr vardı size yakın o yüzden söylüyom o da bir yöntem öneriyomuş başarı oranı yüksek ben isim vermek istemiyom araştır istersen.....

X