Süper annelersiniz

yok yok ben severim cadi kizlari. oyle sus bebegi gibi oturup durmasinlar. cadi olsun kiz cocuklari azicik. bu devirde o lazim...

hoşgeldin misswoman.a.s. aregona sormuşsun cevap vermek istedim bende...duphaston bende işe yaramadı anladığım kadarıyla serdaldada çok geciktirmedi. ayrıca doğum kontrol hapı değil duphaston.yasmin bu ay kullandım bitirdikten tam 4 gün donra regl oldum dr un dediği tuttu saat gibi... ben yasmin diyom etkisi en azolan oymuş dr a göre

Evet Samira hislerime güvenirim bence de senin oğlun olacak.

Çok sevindim Aregon.Hem senin adına hem de bu yöntem için çalışan arkadaşlar adına.Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Merhab Kızlar,

Evet yine hüsran.Beta hcg 3.64 8.günüm.
Yani %99 hamiş değilim.

Özlembay arkadaşım hayırlısı olsun bak Aregonda 7 ay sonra tutturduğunu söylüyor.Hazirandaki günlerinde az sayılmaz .Adetini biraz öne alabilirsen belki kısmet haziran ayınadır.

sağol canım, umarım senin de çok tatlı bir kızın olur, isim konusuna gelince henüz karar vermedik, ben halen cinsiyet konusunda temkinliyim, kız ismi hazırdı çünkü kızımın ismiyle kafiyeli güzel bir isim bulmuştum, ama erkek ismi hazır değil, isimden çok bebiş cicileri beni çok heyecanlandırıyor, bugün elim maviş hadtane çıkışlarına gitti ama sonradan emin olalım da öyle alayım dedim, ama cetveli değiştirdim, hadi hayırlısı...

selam kızlarrr
aregon canım kesin degil demişsin ama yine de cok tebrik ederim.insallah yanılmıyordur
darısı bekleyenlerin başınayerimseniben

Sağol canım, kendim de dahil kimseye cinsiyet konusunda bir tahminde bulunmamıştım ama senin kız olacak gibi geliyor, bu arada hislerim çok kuvvetli değildir :1rolleyes: ,ama ben yine de içimden geçeni söyleyeyim...

Canım kit+ateş ölçmeyi kullandım, test pozitif çıkınca 18 saat sonra falan oldu ilişki yanılmıyorsam, ben ateşimi daha önceden ölçtüğüm için yumurtlama günlerimi az çok buluyordum, test bende hep doğru sonuç vermedi, ama ateşim düşüp yükselmesi ve pozitif testi görünce tamamdır dedim, ama daha önceden de yazmıştım yumurtlama günlerinde önceleri de ilişkim olmuştu, ama şubat ayında kısmetmiş..

selam kizlar aregonu merakimdan duramadim
cnmm benim kesin oglandir ehh bi cikinti varmis sonuctaa cok sevindimm bitanem
allah tamamina erdirsinn
birde sen vajinal dus yapmismiydinn

İlişkiden bir saat öncesi duş yaptım ama karbonatla yapmadım canım , senin oğluşunun da haberlerini bekliyoruz canım...

Sağda ve 16 mm idi canım...

fiona cok oldu gorunmuyorsun canim ya birde benim bebe ne onuda hisset guzelim ya

Canım ya bugünlerde çok fazla giremiyorum.Eğitim öğretim yılının sonuna geldik ya sınavlar,notlar derken çok yoğunuz.Gönlümden geçen olduğu içinmi bilmiyorum ama senin bebeğininde erkek olduğunu hissediyorum.Bence kesinlikle erkek.

aregon canim olmus ay olmus canim ya valla cok sagol Allah razi olsun canim ya cok iyisin Allah gonlune gore versin bitanem valla utaniyordum yapamadigim icin cok tesekkurler:1hug:

Hayırlı olsun canım, umarım yakın zamanda senin de cetvelini maviye boyarız...

insallah canim ama benim ogrenmeme cok var dusunurken bile heyecanlaniyorum o gun bakalim ne yapicam simdi sirada orkidem var insallah onunda diledigi olur
cok var diyiyorsun canimbenim ama o kadar cabicak gecer ki anlamazsin canim.annene cok üzüldüm ya ay canim rüyasinda görmüs Allahdan valla ama söyle bence canim ya. iyi olur.2 aylik oldun bilen Allah tamamini erdirsin bitanem cok iyisiniz hepiniz.öptüm

Çok sevindim Aregoncummmmm,
Bugün bize bayrammmmm
Allah kucağına almayı nasip etsin...
Darısı her isteyene kızzzzzz

fionqcimm bide benim bebisin hislerine yat bqkiyim icine ne doguyorrr
ama bak dogruyu soylee
ben ruyamda hem kiz hem erkek goruyorumm
iste oyle biseyy cnm neysee hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…