Süper annelersiniz

doğru söylüyon tatlım şu takvim bi gelse cok sabırsızlanıyommmm.tatlım ya sadece babychose un verdiği günler yeterli olmazmııı.iilede yumurtlamayamı denk gelcekkk.cuma günü istemişti nezaman gelir.cumadan önce elime geçermi acaba.senağlama

Serdal sen ne yaptın?Kan tahlili yaptırdın mı?Merak ediyorum.

Fiona haklınısınız meraklandırdım sizi Kan tahlili yaptırmadım ama dün doktora gittim kalp atışı başlamış muhtemelen 6 haftalık dedi doktor...
Hepinizi çok seviyorum.TEŞEKKÜRLER

Aregon Canım ovülasyon testinin sende doğru sonuç vermediğini söylemişsin .
Bu ay yani hamile kaldığım ay ben de de öyle oldu...
Doktora dün gittim ve sordum ;
Ovülasyon testi yaptım 9-15 günlerim dahil olmak üzere yakalayamadım dedim doktorun fikrini sordum ovülasyon testleri sonucunda çok etkin değil dedi.Tamam Lh artar ama yumurta ne zaman çatlar işte sonucu dediğim de budur dedi....
Ben 9-10-11. günlerde yaptığım testin kullandığım ilaçtan kaynaklı doğru çıkmadığını düşündüm. 12.13.14.15. günlerimde de ilaç kullanmadım ama 2. çizgi her ne kadar görünsede test negatif ti yazılan açıklamaya göre, zaten ilişki 14.16. günlerde oldu ve 17. günümde de takvimin son günüydü ya sizce takvim günümde hamiş kalmış mıyım???

Canım 17 gün son gün olduğuna göre takvim günlerine denk getirmiş görünüyorsun, bende de bir ay yumurtlama olmasına rağmen test de pozitif çıkmadı, ilaç falan da içmemiştim halbuki, ben de ateş ölçme yöntemiyle beraber kullandım , ateş ölçme yöntemi her gün düzenli ve aynı satt de yapılırsa doğru sonuç veriyor, maşaallah bebişinin kalbi atmaya başlamış, umarım mide bulantısız bir hamişlik geçirirsin...

CANLAAAAAR,

Test yaptırdım.Beta hcg 38.99 cıktı.Oysa 2 gun once 3.54 tu ve be negatif artık demiştim.İnanamıyorum.Adetime 4-5 gun var daha.Yani bu gayet iyi bir deger heralde.
Hamilemiyim acaba?

hadi hayirli olsuuuuun. hamilesin gibi gorunuyor ama ben yine de insallah hamilesindir diyeyim. Allah saglikla kucagina almayi nasib etsin.

Çok teşekkür ederim Fiona.Darısı her isteyene inşallah.

Özlembayyyy sen de mi hamilesin hadi hayırlısı kutlarım canımmm

Evet cnm bende hamileyim dr onaylamadı daha ama beta hcg 39.88 cıktı hemde daha adetime var.Hayırlısı inşallah benimde senin gibi kafam karışık biraz 22 ve 23 mayısta ilşki oldu takvime göre ve iğneden sonra ama 3 gün öncede olmustu ve eşim biraz dikkatsizlik yaptı ve hafif bir kaçma oldu ama cok az.İnşallah hamile kalmama bu ilşki neden olmamıştır.Birde bu ay hem sağda hem solda yumurtam vardı iğneyi olduğum gün dr sagdaki yumurtan olgunlasmıs digeri olgunlasmamıs henüz dedi.Ben iğneden 30 saat sonra ilşki kurdum ve diger yumurta daha sonra catladıysa diye dusunuyorum.Kafam karısık yani.Herşeyin hayırlısı artık ben elimden geleni yaptım.

Fiona haklınısınız meraklandırdım sizi Kan tahlili yaptırmadım ama dün doktora gittim kalp atışı başlamış muhtemelen 6 haftalık dedi doktor...
Hepinizi çok seviyorum.TEŞEKKÜRLER

cok sevindim canim yaa. masallah sirayla hamile kaliyor jerkes. bereketli aylardayiz valla...
sen simdi bize test yaptigin gunleri yazmissin ama iliski gunlerini yazmamissin. bu ay epeyce erkek gunun vardi herhalde. hangi gunler erkek gunuydu, hangi gunlerde iliski oldu. insallah takvimde denk gelmistir. benim icimdeki o his varya hani sana da erkek diyor ama bilmem artik.

Aregon Gerçekten mi ? Yumurtlama olduğunu nasıl anladın.
Canım bir de benim adetlerim beni kessen 29. günü olurum en geç ben kaç aydır takip ediyorum 13-14 . günüm yumurtlarım hep.
Isım ise ;
TARİH Isı Gün
24.Nis 36,7 1
25.Nis 36,4 2
26.Nis 36,7 3
27.Nis 36,4 4
28.Nis 36,5 5
29.Nis 36,2 6
30.Nis 36,7 7
01.May 36,1 8
02.May 36,3 9
03.May * 10
04.May 36,4 11
05.May 36,6 12
06.May 36,7 13
07.May 36,8 14
08.May 36,8 15
09.May 36,3 16
10.May 36,8 17
11.May 37 18
12.May 36,8 19
13.May 36,9 20
14.May 37 21
15.May 37 22
16.May 37 23

Hadi bunu da yorumla Oğlan Anasıııı!!!!

Son düzenleme:

bende oglan anasiyim...ben yorum yapsam sırnaşık şey bana 16. gun yumurtlamissin gibi geldi. iddiali degilim ama bence 16. gun yumurtladin, Mayis9 yani. O gun erkek gunumuydu?

bende oglan anasiyim...ben yorum yapsam sırnaşık şey bana 16. gun yumurtlamissin gibi geldi. iddiali degilim ama bence 16. gun yumurtladin, Mayis9 yani. O gun erkek gunumuydu?

Bence de Elifnaz doğru söylüyor canım, 16. gün büyük ihtimal, bu arada ticker için son regl tarihini yaz, yapalım canım...

Özlemcim ne yaparsak yapalım Allahın istediği oluyor .
Hatta hiç ummadığın anda oluyor.Benim de 8.günüm ilşki olmuştu ve akıntım da çoktu ve ilaç içmiştim ov. testi doğru çıkmadı derken hatırladım eşim o gün korunmuştu Eşime söyleyince o da hatırladı.Geriye 14 ve 16. günler kalıyor .ALLAH BİLİR.TAKMA KAFANI DUA ET mutlak kabul olur..

Ne demek tabi yorumla oğlan anası ...
Mayıs 9 Erkek günümdü canım inşallah....
Diğer sayfada yazdıkların benim için mi Elifnaz hislerinden bahsetmişsin ya???
Hem kız hem oğlan anası olasıca inşallah???

Benim nacizane fikrim 11 veye 12.gün yumurtlaman olmuş.9 yada 10.gün ilişki olduysa bunu doğruluyor.Ama 14.güne kadar yumurta kalmayabilir.Isının düştüğü 16.gün bebek yrleşiyorda olabilir.Tabi bu kız annesi olarak benim fikrim.

Bence de Elifnaz doğru söylüyor canım, 16. gün büyük ihtimal, bu arada ticker için son regl tarihini yaz, yapalım canım...

Canım çok sağol ,
24 Nisan benim son adet tarihim .
Bana mavi uçaklı yaparsan sevinirim .
Sayfayı buldum ama midemin ara ara bulantısından yoğunlaşamadım.

Çok SAĞOLLL

Aregon bana anlatsan da olur .Hangisi sana kolay gelirse....
Benim için farkt etmez..
Çok sağol .
Bu arada Gülnisa seni çağırıyordu kızları ,çiçekli olunca ticker'e anne kız şeyi gibi olmuş demişler...

Çok teşekkür ederim şirin kız anası Şeniz
8. günüm ilişki oldu o da hatırladığımız kadarıyla korunduk.
Senin takvime az kaldı Temmuz ilk aydı denk gelecek değil mi ???:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…