Süper annelersiniz

Türkiyedeyim canım, hem de doğusunda, düşükten sonra 10 ay geçti, üç ay sonrası denemelere başladık fakat olmadı, sonra kasım da baby choice ile tanıştım, iki ay ocak için ayarlamalar yaptım ama olmadı, şubatta tuttu, yani karar verdikten 7 ay sonra oldu bgebelik, yumurta kontrolü için iki defa gittim, klomeni günde bir doz 5 gün içtim, doktoruma içmek istediğimi söylemiştim, bir doz olmak kaydıyla kabul etti, yumurtlamadan sonra 12. gün gittim iki güne çatlar dedi, ama ben gününü ateş ölçme ve testle belirledim, doktor sadece kist oluşup oluşmadığını öğrenmek için gittim yani, benim ilk gebeliğimde düşüktü, o düşükten 8 ay sonra hamiş kaldım, yani benim hemen öyle hamişlik olmuyor...

Canım çekimin olduğu dönem yumurtlama yoksa bir anlamı yok, eğer 30 günde bir regl oluyorsan demekki sen genelde reglden itibaren 14,15, 16. günler falan hamiş kalabilirsin, takvim senin regl tarihlerine göre değil yaşına göre yapılıyor, onlar takvimi veriyor sen de hamile kalabileceğin günleri denk getiriyorsun, reglin 28 mayısta başladıysa ayın 9, 10,11,12,13 günleri takviminde de erkek günlerinse tamamdır ama değilse sen günlerini uyduracaksın...

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım,

Ben galiba 1 gunle kacırdım 2 aydır yumurtlamayı.Yada diğer faktörler etkiledi.Hormonlarım sınırda aslında ama tabi zorlastırıyo biraz her gecen gun degerlerin normale doner dedi dr.Rahim agzında ufak bir yara var yumurtlama gunume kadar tedavi olcam şimdi.İlk defa 3 ay once bir tup bebek dr una gitmiştim 14 gunumdu ve dr yumurtan catlamıs dedi.Yani benim yumurtam 14 gun kendiliğinden catladı galiba 2 aydır ve ben 14.gun catlatma iğnesi olup 36 saat sonra 15.gun aksam ilşki oldu ve yumurtlamayı kacırdım.Bende klomen kullanim dr a sorup bu ay kacıncı gun baslattı senin dr.Fazla yumurta olur diye korkuyorum.Senin tek yumurtamıydı.Sagdamıydı ve kac mm di 12.gun cnm?

aregon tebrik ederim.inanıyordum ben ya tutacağına:teytey::teytey:
allah hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin.bir kızın vardı galiba.bide oğlun olcak hayırlısıyla.inşallah bende kızımı doğurduktan sonra bu takvime başvururum.tabi biraz zaman geçtikten sonra....
senin yaptıkların diyet+ovulasyon günü ilşki+takvimdi galiba.bunları arkadaşlardan merak eden çok olur galiba.benimde sana sormak istediğim soru şu ovulasyon gününü hangi yolla buldun ateşmi ölçtün kitmi kullandın.tek ilşiki ve süper sonuççç...ay çok sevindim dsarısı benim gibi tüm anne adaylarına:teytey::teytey::dance::dance:

Aregon'cum caniiim tebrik ederim seni...Zaten tahmin ediyordum erkek oldugunu yani herseyi denk getirdin tahmine bile gerek yoktu aslinda. Bir de cok sakin ve kendinden emin davrandin hep. Allah guzel gonlune gore verdi insallah canim. Adi ne olacakti senin oglanin yaa?

ya aslında keşke ayrıntılı ultrasona girsydin be gülüm.orda yanılma payı çokçok azzzz
kordonl lafını etmesi canımı sıktı.çünkü çoğu bebeklerde kordon yanıltıyo...
tabi hayırlısı allahtan ama işte dokuz doğurduk burda hepimiz.. tatile çıkıyon sen şimdi galiba..bir ay sonramı kontrolün.aregon bhcg sonucun neydi ikilideki.onuda bi yazarmısın canım

selam kizlar aregonu merakimdan duramadim
cnmm benim kesin oglandir ehh bi cikinti varmis sonuctaa cok sevindimm bitanem
allah tamamina erdirsinn
birde sen vajinal dus yapmismiydinn

selam kizlar aregonu merakimdan duramadim
cnmm benim kesin oglandir ehh bi cikinti varmis sonuctaa cok sevindimm bitanem
allah tamamina erdirsinn
birde sen vajinal dus yapmismiydinn

kız orkidem napıon bacı.yaptır şu bilgisayarınıda artık gir.ösledik.samiramda burda hadi size ilk aylarda izin var ama bakın bebeler 3-4 aylık olsun gelmezseniz küserizklava:..herkes olunca tadı çıkıyo buranına.s.:enbuyukkk:

mimozam cnm benim ins en kisa zamanda yoksa dururmuyum ben hicc
neyse bugun tam 9 arti 6 oldukk
cinsiyeti icin catliyorumm bu arada sekiz haftalik bebegimin fotosu var kizlar size gostermek icin catliyorum ama netim olunca gonderecemm
mimozacim demismiydim sana bebek 5 gun arkadan geliyormuss sence takvim tutmusmudur

baka bana da herkes guzellestigimi soylurodu hamilelikte. tabii bu daha sonra anlasilacak ama arkamdan bakan hic hamile oldugumu anlayamazdi. gobegimi gorunce aaaa diye bir ciglik atardi millet. sadece sivri bi gobek baska da hicbir fazlalik yoktu yani. Gogus uclarimi hic hatirlamiyorum ama acimiyorlardi. gobegimdeki cizgi 6. aydan sonra falan cikmaya basladi.

kiz Orkide benim de kanamam olmustu 7. haftada falandim galiba. doktor heme uzat ayaklarini yap dinlen demisti, bazi hamileliklerde olurmus.

ahhh elifcimmmmm
su hislerine bidaha yat bi yaa
hicmi erkek gecmiyorr yaa ben biliyorum neden oyle dedigini cunku beninm takvim gunum cook tereddutluydu degilmii ani kesin degildi daha dogrusu krunma yontemimiz bir tuhaftii
ve herkeste bana sen 19.gun yumurtluyamassin cook duzenli cunku reglimm kesinn kazayla kaldin diyolardi ama dr bebek 5 gun arkada deyince ben biraz umutlanmistimm yaa neyse bakalim hayirlisi oncelikle saglikli olsunda
yaa aregona cok sevindim yaa

kizlar canlarim be kaciyorumm burada sigara iciyorlarr neyse hepinizi hasretle opuyorumm
benim icin dua edinn buna cook ihtiyacim var kendinize iyi bakinnn

hayirli ve saglikli olsun tatlim, birak sen benim hisleri simdi. sunun surasinda az bir zaman kaldi. cabucak gecer sende ogranip burdan mujdeyi verirsin belki hepimize. bende iste boyle dans ederim o zaman. :dance: :dance: :dance:

kizlar canlarim be kaciyorumm burada sigara iciyorlarr neyse hepinizi hasretle opuyorumm
benim icin dua edinn buna cook ihtiyacim var kendinize iyi bakinnn

kiz bizim Tayyip'i gonderelim oraya da bir duzene soksun memleketi. ne o oyle sigara migara..sırnaşık şey
bilgisayar isini halledin artik yaaa. kocana soyle arkadaslarim beni ozluyor diye...hadi dualarimiz seninle tatlim. a.s.

aha geldi bizim elekçi...nereleri gezdin yine ????aman gez gez bosver. evde kalip da mideni dinleyecegine gez gitsin.

elifnaz gozun aydin canim samira gunlerini yazmis hadi sira senin saziye icin hazirliklara basla canim ya

evet canim. allah razi olsun ondan. usandirdim kizi ama yine de sesini cikarmadi
yazik...
korkuyordum Temmuz basinda erkek gunu vardir diye bak besinden sonra basliyormus. 16sinda da kiz gunlerim basliyor. yumrutlama 5'ine kadar olmazsa eger ayin 16 sina kadar iliski yok. cok iyi oldu bunu ogrenmem.

canim nerelere gitmedin diye sor heryeri gezdik plaja gittik magazalara pizzaciya sonra bir yagmur patladi kendimi eve zor attim ya disarda olunca bulantiyi unutuyorum ya ben oglusumu gezdiriyorum ya ne var bunda klava:

gezdir gezdir. hazir kararlari sen veriyorken gezdir tabii. vallahi oglan cocugu biraz buyudumu unut yani boyle magaza gezmeleri falan. ben resmen rusvetle cikariyorum benimkini evden. ama onun istedigi bir yere gidecegimiz zaman hemen hazirlanip kapida bekliyor. bir de benim ayakkabi hastaligim vardir. cok severim ayakkabiyi. Muzur onu da biliyor ya gitnmek istedigi yerleri "anne bak yaninda ayakkabi dukkani var. oraya da bakarsin" diye kandiriyor beni.

arkadaşlar şimdi ben takvimi yumurtlama gününe denk getirmem için ne yapmam lazımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…