Süper annelersiniz

Yine sayfa değiştirmeyince görünmüyor.Zaten sen biliyorsun hamilelik ihtimali olunca hiçbir ilaç alma fakat diyeti hemen bırak.potasyumu iyi akıl etmişsin.nede olsa işin uzmanısın.bende deneyeceğim zaman sana sorarım kullandıklarını.

var canım. aslında bazen bende ihtiyaç hissediyorum.fakat cesaret edemiyorum.ben birkez nuraya yazmıştım onun için kadınlar kulübü bana msj göndermiş.sizden tamamen kopmak istemiyorum.ama bir yolu olmalı

canım beklettim seni.şimdi halledemedim.yarın yazayım.şimdi bunu halletmem lazım .
ben çıkıyorum. iyi geceler

Nurayahmet

Gunlerdir sana ulasmaya calisiyorum...Biliyorum artik takvim yapmak istemiyorun ama hic degilse bu isin nasil oldugunu bir anlatirmisin, bizler kendi capimizda birseyler yapmaya calisalim. Bende cok okudum bu konuda ama Shettles yonteminden baskasi pek anlam yapmadi.
Eminim sende cok yorulmussundur herkese takvim hazirlamaktan ama isin puf noktalarini anlatirsan ben kendim birseyler cikarttirmaya calisisirm. Ne dersin???

Arkadaslar

Cinsiyet belirleme konusunda bana da yardimci olabilirmisiniz? kiz bebek icin yanip tutusuyorum ve kendi capimda da Shettles yontemini deniyorum. Eger verebileceginiz bir fikir varsa dogum tarihim: Kasim 15, 1973 SAT: Kasim8
Simdiden cok cok tesekkur ederim.

nureren canim insallah tutmustur ben de bu ay cok gec yumurtladim ve sansima denk gelmesı imkansiz gozuken erkek bebek tarihlerine denk geldi eger hamile kaldiysam yuzde 1milyon erkek olmasi lazim eger hamile kalirsam ve kiz olursa bu yontem cöpe canlarım:))

Nuraycım hayırlısı allahtan inşallah istediğin gibi olur dualarımız arasına birbirimiz içinde hayırlı sağlıklı evlat ilave edelim ben öyle yapıyorum:) Tarihlere gelincede valla ben iki kızımıda adetten sonraki ilk 10 gün içersindeki günlere denk geldi şimdi buna çok dikkat ediyorum neden? yazıştığımız gibi ve iyi araştırılırsa başkalarıda öğrenebilir yumurtlamadan önce ilşkiye girersek erkek spermler erken öldüğünden dişi spermlerde enfazla 3_ 4 gün yaşadığından
bu durumda kız olma riski neredeyse yüzde yüz ee birde ben deli gibi yoğurt peynir yerim
sütüde iki bardak içerim günde tam sütçüyüm yani:) bu sistem 97 de bulundu aslında varya bunu çok doktorda bilmez hala
harita plan projeden önce beslenme çok önemli ben bir aydır sütsel beslenmeyi kestim (kötü örnek olmiim aslında vücuda sağlıksız ) yeşile sebzeye meyveye ağırlık verdim adetten sonraki en uzak günleri seçiyorum ateşide hersabah ölçüp yumurtadan sonraki ki güne bırakıyorum böylece doğru yaptığıma inanıyorum. olmazsada allahtan napalım

Nuraycım öncelerden yazıştığımız gebelik öncesi beslenme hakkındaki yazıları derleyip toplasak ki ben onların altına imzamı atarım doğruluğuna, folik asit kullanmaktan keçi boynuzu yemeye hatta bilinen en önemli hareketli sperm imalatçısı havuca kadar beslenme konusundaki yazışmalarımız ayrıca yumurtlamadan önceki ilişkilerde kız yumurtlama anındaki ilişkilerde ağırlıklı olarak erkek olduğunu hatta alkali ve asidik beslenme gibi yazıları vs. vs. vs.
tamamını bir kerede yazssak bir çok insanın kafasındaki şeyler cevap bulur sanırım
ama nuraycım şuda varki burada daha çok anladım kendimde yapıyorum kendimizin çok iyi bildiği birşeyi başkasının ağzından insana daha çok moral veriyor kuşkusu olsada ortadan kaldırıyor birazda bunlar paylaşmak çoğalmak başkalarının seslerini duyup güven le ilgili şeyler insan kızamıyor bu yüzden görüşürüz.

Kal sevgiyle canım:)

NurEren

Eger bizlerle paylasirsan bildiklerini cok sevinirim. Nuray'a ulasmaya calistim cinsiyet takvimi icin ama maalesef cevap vermiyor hic. Ne yazik ki o bu konudan biktiktan sonra ben KK'yi kesfettim. Ama bilgilerinizi paylasirsaniz da cok memnun olurum. Ben su anda kiz bebek icin diyet ve Shettles yontemini deniyorum. Bunun yaninda tavsiye edebileceginiz hersey icin minnetar kalirim. Simdiden tesekkurler...

Ya ben sizi insallah kizdirmiyorum??? Siz burada cok samimi bir iliski kurmussunuz. Ben de katilmaya calisiyorum aslinda. Su anda da aklimi en cok mesgul eden sey bebek meselesi oldugu icin de (insallah hayirli, saglikli ve de KIZ bebek) ondan baska soracak soru bulamiyorum. Ya kusura bakmayin da eger keyfinizi kaciriyorsa bu cinsiyet takvimi ricalarim bir daha soz bahsetmem.

Sevgili Baltex kız çocuk için takvim şart te değil nurayın da anlattığı gibi ccalsiyum magnezyum ağırlıklı besleniceksin yoğurt süt peynir yemeye ağırlık vericeksin neden ?
bu tür beslenme vücut pH sını asidik yapıyor böyle oluncada sen takvimdede erkek gününe denk gelsen erkek spermleri asit değerler öldürüyor kız oluyor ayrıca adetten sonra yumurtlamadan önce ilşkiye yumurtlama gününekadar erkek spermler zayıf olduğundan kız spermlerde uzun ömürlü olduğundan kız olma şansın çok asidik vücut ve yumurtlama öncesi ilşki yeterli sanırım kız için asidik vücududa hastanelerde idrar tahlili yaptırıp
PH 6.0 dan az olması lazım adetten sonra sık sık ilşki sperm zayıfladığından yine kız ihtimal yükseliyor

tesekkur ederim NurEren. Bunlarin hepsini yapmaya calisiyorum aslinda. Ph'im genelde 6.25 cikiyor. Gerci calsiyum agirlikli diyet yapiyorum ama yine de daha dusuk tutamiyorum iste. Bu arada hemen adet sonrasi iliskiye de dikkat ediyorum. Aslinda kocam da bozulmaya basladi artik bu duruma. Hersey cok mekaniklesti.
Ben takvimi ilave bir garanti olarak goruyordum. Bir de merak iste...

Siz uzun zamandir yazisiyorsunuz herhalde burada. herkes kardes gibi ne guzel...Butun bildiklerinizi paylasabiliyorsunuz buradan.

X