Süper annelersiniz

kismet yavrum kismet... kalbi temiz insana malum olurmus. bebeklikte demek cok temiz dusunuyormus senin icin. ne kadar guzel...

ya benim adetlerim maşallah cok duzenli de onun icin oyle şeyettim. zaten hergun ovulasyon testide yapiyorum . yani test pozitif ciktiktan en gec 36 saat sonra yumurtlama oluduguna gore yumurtlama gununu belirlemek icin test pozitif ciktiktan sonra olcmek yetiyor aslinda. ama ovulasyon testi yapmasam dediginde haklisin canim.a.s

21'deki iliskiden 26'daki yumurtlamaya kadar sperm yasarmi nuray ya, ne yaptin sen...bence de 24'unde yumurtladin hem isinda dusukmus bak o gun.

neden yaa, kalp atisini duymaya gittiginde belli olur. kalpleride ayni ritimle atmiycak ya bunlarin :1shok:

yok yok anlasilir oldu. bak 25. gun baslamis isi artmaya demekki 24. gun yumurtlama olmus. hayirlisi olsun... insallah su Shettlas da dogru cikarda kizi bulursun.

ilk bebek yaa...ne buyuk heyecan. ben ilk hamile oldugumu ogrendigimde cok sazandim yaa, acayip hazirliksiz yakalanmistim. ama dogup da bocek gibi bir seyi koynuma verdikleri zaman da ziril ziril agliyordum. harika, olaganustu bir his...bak bunlarin hepsini yasiyacaksin simdi.

hadi iyi geceler canim...

Canım benden başka soran mı olmamış heralde yaa, nötr günde mi hamiş kaldın canım, yani takvim günlerin neydi, bu arada hemen folik asit içmeye başla canım, bol bol da dinlen...

merhaba samira sen 2 defa mı yumurtlama zamanında ilişkiye girdin.yada şöyle söyliyeyim yumurtlamanın sonundamı hamile kaldın?senin takvimine göre ilişki günleri neyi gösteriyor?

merhaba kizlarr
uc gundur misafirim vardi
giremedim
ben gelmeyeli neler olmus nelerrr
nurayimmmmmmm cnmmmm
nasil sevindim anlatamam:dance:
kendime bile bukadar sevinmemistimm
bak sen onca kisinin duasini aldin
allah sana iki bebek nasip etti
yuzde doksan oylee
cnm kendine cooook dikkat ettt ozlemcim cnm sende kesin sonuc ney merak ettim simdi:uhm:
elifciimm canim benimmm
ben iyiyim tatlim merak etmee
benim mide bulantilarim basladi cok fenayimm istah sifir
hayirlisi

:dance: o zaman ikizler geliyo işallah.ben o rakamları dr.mumcunun sitesinden kopyaladım yani doğru..
oh oh ikizler gelooo.
kız bende duymuştum doğum gününde kalanların ikize gebelik ihtimali var diyee

:dance::dance: ay ikizler geliyo biri kız biri oğlan :sm_cool:

canım benim mide bulantıların başladı demek, Allah sabır versin arkadaşım gerçekten çok zor, ama yine de birşeyler yemek için kendini zorla, yemediğinde çok daha kötü oluyorsun canım, benim bir aydır günlerim yoğurt ekmekle geçiyor, tavsiye ederim , yoğurt bulantıyı da azaltıyormuş...

erkek bebekler:sm_cool::sm_cool:
civcivim......erkek bebek......hazirlaniyor
aregon......erkek bebek......yolda ins
ozlembay......erkek bebek......belli degil
gulnisa......erkek bebek......yolda ins
orkidem......erkek bebek......yolda ins
misswomen......erkek bebek......hazirlaniyor
kardelensima......erkek bebek......hazirlaniyor
serdal......erkek bebek ......hazirlaniyor
liza......erkek bebek......hazirlaniyor
fiona......erkek bebek......hazirlaniyor
ezgin......erkek bebek......hazirlaniyor
nureren......erkek bebek......hazirlaniyor
haticem......erkek bebek......yolda ins

kiz bebekler:teytey::teytey:
elifnaz.......kiz bebek......hazirlaniyor
nese1......kiz bebek......hazirlaniyor
hulyacemre......kiz bebek......hazirlaniyor
nuray.......kiz bebek......vurdu kusu

kızlar yoğurt ve beyaz leblebi özellikle çok iyi...benim bulantım oldukça beyaz leblebi atıyodum ççok işe yarıyor

bitanem benim
inana istah sifir:çok üzgünüm:
napacam bilmiyom
sabah misafirlere kahvalti hazirladim
iki duruyomm bi midem agzima geliyorrr
yaa bu cok fena birsey
sen nasilsin hayatimm karnin buyumeye basladimii cinsyt ne zaman
bebgin sekli nasil deniz ati gibimi:uhm:

Canım 15 mayısta ikili testim var, o zaman gösterirse öğrenebileceğiz cinsiyetini, en son 8. haftada gitmiştim, doktorum uygun pozisyon yakalayamamış pek belirgin değil şekli, karnım şu bir hafta içerisinde farketmeye başladı, daha 11. haftadayım gerçi daha erken , mide bulantıların umarım şiddetli olmaz, kendine ve bebişine iyi bak, öptüm...

lizacimm demissinki
kacinci cocuk olduklarinida yazalim
iyi fikir
cnmm
herkes yazssin kacinci bebeis kaydedeyim

cnm bende istah sifir
ne yala diyim
tatlidan midem bulaniyorrrr acayip sekilde bulaniyorr
ekside fazla yemiyorumm
tuzlu yiyorumm sag kasikkk coook fena agri yapiyor arada
ama yanliz sagda
solda kipirti bile yokk goguslerim gun gectikce
beni mahvediyorr yuzustu yatmaya bayilirim ama yatamiyorummm
yuzumde sivilce yok cok sukur vardi regl donemimde ama gectii suannn

bua rada aregoncumm
sen demistin yaa
ikinci regl tarihinde kasik agrilarina dikkat et ilk ne zaman cook agriycak diye yaa
iste ben ona dikkat ettimm en son olmasi gereken tarihim 13-14 nisandi
ve benim dayanilmaz kasik agrilarimm hamileyken yine sag tarafimda 30 nisan ve 1 mayista siddetli oldu
yani ogèun yumurtlama gunummu oluyor

anaaaam. orkidem gelmis canim yaa. mide bulantilari basladi demek.
benim bu sabah isim cikti millet demek dun yumurtlamisim ben. ama imkani yok yuyumaz. yani en son iliski taaaaaa sali gecesi olmustu cumartesi yumurtladim. mumkun degil bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…