Süper annelersiniz

samiracim bugun okudum ya cok guldum insallah ikizlerin olur once bir ogrenelim gercekten ikizse sonra elfnaz icin de bir dua edelim onunda ucuz kizlari olsun insallah hep birlikte amin diyelim

ne diyon len sen. :eek:klava: yok anam yok herseyin azi karar cogu zarar. nasil buyuturum ben uc kizi. yasakkelime

canım benim mide bulantıların başladı demek, Allah sabır versin arkadaşım gerçekten çok zor, ama yine de birşeyler yemek için kendini zorla, yemediğinde çok daha kötü oluyorsun canım, benim bir aydır günlerim yoğurt ekmekle geçiyor, tavsiye ederim , yoğurt bulantıyı da azaltıyormuş...

katiliyorum aregon'a. bende hic olmamisti bulanti ama bulantisi olan arkadaslar hicbirsey yemezsen daha cok bulandigini soyluyorlar hep.

elifnaz gulum niye ne olduda kiziyorsun sen kiz bebek icin deliriyorsun ne guzel olur hele birde benim kizlar gibi vidividi ceneleri olursa ohh sorma gitsin gunun onlarla gecer iste insallah insallahnaniknanik

yok be ya kizmiyorumda zor bu zamanda 4 cocuk. yok yok mumkun degil. bak senin dua tutuyo herhalde, valla olursa ikisini sana gonderirim haa laelaelaelaelae.. ona gore dua et.

Selam Kızlar,

Valla kendi derdime düştüm biraz.Napıyosunuz canlar.Mutfağıma birkac dolap eklettim cts şimdi dolapları temizliyorum.Yarın iş var kızımın derslerini yaptırdım.Eşime yemek yedirdim yolladım maca gitti.Şimdi fırsat buldum bi bakim dedim.Canlarım kendinize iyi bakın hamişler adaylar.Benim durum hala belirsiz.Sadece bir ümit adetim gecikir ve degerlerim yukselir diye bekliyorum.Cuma gunu adet olmam lazım.

evet gerçekten ilgisi olmaması lazım.çünkü çatlama olmazsa gebelikte zaten olmaz.o iğnelerde çatlamaya yardım eden hormonlardı galiba.nurayyyyyyyyyy acil bilgiiiiiiCADIARZU

Evet arkadaşım çatlama iğnesi dedikleri Lh hormanu yani yumurtaların çatlamasını sağlayan hormon,hem de şu ovülasyon testlerinin de idrar da ölçtüğü Lh hormonudur .Bu hprmon yükselince yumurtlama oluyor ya da bu hormonu iğne olarak vurulunca...

civcivim gerekeni yazmıslar ondan yazmadım canım ısı olcmeden anlayamazsın bak benim durumumu yazdım bir onceki mesajda.yani birden fazla zamanda geliyor.hemen arkasından da yumurtlama olmayabilir.ısı olcmeden veya ovulasyn testo yapmadan anlayamazsın:1no2:

elifnaz gebelik icin yaptırılan idrar tahlilinde ph cıkar bakalım benim kac cıkacak gorecegiz.bu ay cok muz yedim et yedimcikolata abarttım.potasyum olayı dogruysa zaten erkek olması gerekir ama 3 gunluk spermle erkek olmaz.birinden biri yanılıyor ama kimsırnaşık şey

Nuraycım tekrar tekrar teprik ederim ,bu kadar insanın hayır duasını aldın Allah gönlüne göre verir inşallah...Yine en çok merak edilen gebe oldun valla kız mı olacak erkek mi şimdi bilinen tüm tezleri çürüteceğiz ya da pekiştireceğiz sayende....

herkese selam arkadaşlar uzun zamandır takip edemedim yazılarınızı hamiş arkadaşlarımı tebrik ederim allah bizlerede nasip eder inşallah canlarım sizin fikirlerinizi almak istediğim bir konu var cimartesi günü bir yakın dr gitti kendisi hamile ve kız bebek çok istiyor benim gibi dr sormuş kız bebek için neler yapılır gibi
genelde adet bitince ilk hafta yumurtlama olma olasılığı varmış adet ten önce ve yumurtlama zamanından sonra ki ilişkilerde kız olma olasılğı yüksekmiş sizler böyle
bişey duyduysanız bana bilgi verirmisiniz hepinizi öpüyorum şimdiden teşekkürler

herkese selam arkadaşlar uzun zamandır takip edemedim yazılarınızı hamiş arkadaşlarımı tebrik ederim allah bizlerede nasip eder inşallah canlarım sizin fikirlerinizi almak istediğim bir konu var cimartesi günü bir yakın dr gitti kendisi hamile ve kız bebek çok istiyor benim gibi dr sormuş kız bebek için neler yapılır gibi
genelde adet bitince ilk hafta yumurtlama olma olasılığı varmış adet ten önce ve yumurtlama zamanından sonra ki ilişkilerde kız olma olasılğı yüksekmiş sizler böyle
bişey duyduysanız bana bilgi verirmisiniz hepinizi öpüyorum şimdiden teşekkürler

yumurtlama zamanından sonraki ilişkimi.ben şöle biliyorum yumurtlama günü ve ertesi günü erkek.diğer günler kız..yani yumurtlayacağın gün yapmazsanda daha iyi yumurtlama olduktan sonra olursa ilşki erkekti.aslında konunun uzmanları okursa daha iyi yanıtlar.benim kızım olcak ve ben yumurtamın çatladığı gün değil ondan önceki gün ilşkim olmuştu.kızım olcak.artık ne kadar alakası var bilemiycem.konunun uzmanları yardımcı oluryerimseniben

Selam canlar,

Elimden geldiği kadar okuyorum yazılanları.Biraz moral bozukluğundan ve birazda işteki yoğunluktan cok takip edemiyorum.Birazdan eczaneden test alıp deniycem birde cunku sigaradan tiskinmeye basladım her içtiğim sigaradan sonra midem bulanıyor ben gecen iki hamileliğimdede ilk 2 ay sigaradan tiskinmiştim yanımda bile içilince ögurtu geliyodu.Belki buda psikolojik.Belki Rabbim dualarımı kabul etti.İnsallah kan testini cok erken yaptırdığım için negatif cıkmıstır.

insallah ozlemciim
insalah canim
senin icin dua ediyorumm
hadi guzel haberlerini bekliyoruzz
bende acayip cikolata tiksiniyorum
mide bulantilari var
vede ruyamda goguslerimden sut gelmis bunu duyan varmii

insallah ozlemciim
insalah canim
senin icin dua ediyorumm
hadi guzel haberlerini bekliyoruzz
bende acayip cikolata tiksiniyorum
mide bulantilari var
vede ruyamda goguslerimden sut gelmis bunu duyan varmii

Saol cnm arkadasım,

Simdi esim geldi işyerime getirdi testi ama erken gebelik testi bulamamıs dandik bişey almış.Negatif cıktı.Adetime 4 gun var belki cıkmalıydı bilemiyorum.Hatırladığım tek sey diğer iki hamileliğimdede gunum 3-4 gun gecince test yaptım ve cok silikti testler belki diyorum benim beta hcg gec yukseliyordur.Garibin ekmegi umut.

Saol cnm arkadasım,

Simdi esim geldi işyerime getirdi testi ama erken gebelik testi bulamamıs dandik bişey almış.Negatif cıktı.Adetime 4 gun var belki cıkmalıydı bilemiyorum.Hatırladığım tek sey diğer iki hamileliğimdede gunum 3-4 gun gecince test yaptım ve cok silikti testler belki diyorum benim beta hcg gec yukseliyordur.Garibin ekmegi umut.

meraba özlemcim inşallah hamilesindir.ben yeni üyelerdenim sana bir sorum olucak bi formda serhat sakıza gittiğini okumuştum hala bu dr gidiyormusun benim bebeğim olmuyor ve dr araştırıyorum istanbulda yaşamıyorum ayrıca.aşılama yapılması gerekiyor bana dr.serhat beyi tavsiye edebilimisin acaba cevap verirsen sevinirim

erkek bebekler:sm_cool:
civcivim......erkek bebek......hazirlaniyor_____________ikinci icin
aregon......erkek bebek......yolda ins_______________ikinci icin
ozlembay......erkek bebek......belli degil____________ikinci icin
gulnisa......erkek bebek......yolda ins______________ucuncu icin
orkidem......erkek bebek......yolda ins____________ilki icin
misswomen......erkek bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
kardelensima......erkek bebek......hazirlaniyor_______????:1no2:
serdal......erkek bebek ......hazirlaniyor________ikinci icin
liza......erkek bebek......hazirlaniyor___________????:1no2:
fiona......erkek bebek......hazirlaniyor__________ikinci icin
ezgin......erkek bebek......hazirlaniyor_________ikinci icin
nureren......erkek bebek......hazirlaniyor_______ilki icin
haticem......erkek bebek......yolda ins________ikinci icin

kiz bebekler:dance:
elifnaz.......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
nese1......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
hulyacemre......kiz bebek......hazirlaniyor______ucuncu icin
nuray.......kiz bebek......vurdu kusu_____ en tazemiz ilki icin

Kızlar,

Bu yazıyı kopyaladım.
Nuray senin bebeğin kız oldugunu dusunuyorum hcg yuksek oldugu için.

7)MSHCG hormonu :Son zamanlarda cinsiyet belirlenmesi konusunda ilgi çekmektedir.Erken gebelikte saptanabilen bu hormonun kız bebeklerde daha yüksek olduğu saptanmıştır. Anne kan ve idrarında saptanabilen bu hormon kız bebek taşıyan annelerde erkek bebek taşıyan annelere göre birkaç kat daha yüksek düzeyde olduğu savunulmaktadır

Kızlar hcg sonucunuz neydi.
Aregeon sen biliyonmu cnm ilk sonuc neydi.Benimkide belki erkektir ve gec salgılanır.

sagol cnm benim
ama bundan uc gun once gordugum ruya tum umutlarimi kaybettirdi
aslinda ruyadaa meme gormek kiz bebek sahibi olacagina isaretmis
ama ben meme degilde memeden sut geldigini gordum
buda guc kuvvet ve sagliga isaret diyor kizlar nolur bisey soyleyin nasill yorumlayalim bunuu

Orkidem rüyayı nasıl yorumlarsan öyle çıkar.Kendini çok şartlandırmak iyi değil ama bence bebeğinin erkek olduğunu düşün buna inan.İnandığı şeylere insan daha çabuk kavuşur.Sen sürekli kız olma ihtimalini düşünüyosun.Büyüklerimiz derler ya 40 gün ne dersen o olur.Zaten senin ilk bebeğin boşuna telaş yapma bence.

Kızlar,

Bu yazıyı kopyaladım.
Nuray senin bebeğin kız oldugunu dusunuyorum hcg yuksek oldugu için.

7)MSHCG hormonu :Son zamanlarda cinsiyet belirlenmesi konusunda ilgi çekmektedir.Erken gebelikte saptanabilen bu hormonun kız bebeklerde daha yüksek olduğu saptanmıştır. Anne kan ve idrarında saptanabilen bu hormon kız bebek taşıyan annelerde erkek bebek taşıyan annelere göre birkaç kat daha yüksek düzeyde olduğu savunulmaktadır

Kızlar hcg sonucunuz neydi.
Aregeon sen biliyonmu cnm ilk sonuc neydi.Benimkide belki erkektir ve gec salgılanır.

canım bu tezden haberim olsaydı kan testi yaptırırdım yaa, bütün hamileliklerimde kan testi yaptırırdım sadece bunda yapmadım, regl günümde idrar testi yaptım pozitif çıktı, bir kaç hafta bekleyip doktora gittim, keseyi ve kalp atışlarını gördük, sonrasında tam kan testi sayımı yapıldı, ben heyecanla ikili testi bekliyorum, belki o zaman birşeyler öğrenebilirim, bakalım ona da on gün kadar var , canım sen perşembe günü bir de idrar testi yaptır bence , güzel haberlerini bekliyoruz, öptüm...

X