Süper annelersiniz

yaa orkide hic gelmedi iki gundur degilmi? insallah kotu birsey yoktur..simdi aklima geldi bak merak ettim gece gece.

hay allah ben yine yanlis anladim galiba. gecen gun sen yazmamismiydin kiz icin calismalara baslayinca kakaolu sut icerim artik diye. bende onu okuyunca basladim yaa icmeye. neyse genede ph'i dusurur diyiorsun ya, yanlis bir sey yapmadim herhalde. ama ovulasyon testi sonucunu etkilermi sence?

Gulnisayumurtlamanin baslama saatini nasil buldun yaa? :bbo:

evet aregoncum bunu daha önce yazdım çok yakın arkadaşımın sağ yumurtalığını aldılar.kızı vardı.sol yumurtalığıyla hem kızı hem oğlu oldu şimdi üç tane yavrusu var.bunu çok yakınım olmasa inan emin olupta yazmazdım.a.s

hey yarabbim nerden tutsam elimde kaliyor bu is yaa. ben bosuna ugrastim simdi cok iliski olsun diye. iki gun ara verdik hersey basa dondu...eee yumrutlamanin ne zaman olacagida belli degil ki ben yine iki gun onceden iliskiyi durdurayim. of valla afakanlar geliyor artik bana..

evet samiracım aynı gebelik belirtilerini yaşadım canım.bunu çoğu kadın yaşıyor.benim göğüsleri yanlardan ağrıyordu.uçları hiç acımadı benim.kollarıma vuran bi ağrı sertlik vardı sadece.ama şu an uçları acıyo hatta sıvı bile geldi geçen:1rolleyes:

kız elifcim canım bidenem koyver gitsin bacım:roflol:ne çıkarsa bahtına.bak senin kadar kızı olmasını isteyene rastlamadım billahlaelaelaelaelae
inşallah olur ama ne biliim bence rahat ol yap gitsinnnsırnaşık şey

evet bende katılıyorum nisacım.hem tam ortasında yumurtladın bir gün önce sonra sıkıntın yok.hamile kaldın ve pha bakma.elifin dediği gibi ortamda erkek yaşamasaydı heralde döllenme olmazdı dimi:uhm:

ya gülnisa canım sen yumurtlama gününüdemi ayarlayıp hamile kaldın.yani yumurtlama olduktan sonramı ilişkin oldu

evet canim ya takvimi denk getirdim 10 nisanda basladi 18 nisan son gundu benim yumurtlama testi 14 nisanda pozitif cikti 15 nisan iliski gunuydu bakali ne cikacak daha dra gitmedim bekliyorum rv um bir hafta sonra

ya süper tutmuş zamanı
ilişki zamanında süper.kesin erkek bak sana söliim.yani inşallah.
yanlış anlamadıysam yumurtlama takip kitlerini kullandın dimi.valla bravo ama denk gelmeside süper olmuş.hemde iğne falanda olmadın

]

çok tatlısın elif yaa.s.
verçekten kızının olmasını istemen benimde bir kız annesi adayı olarak çok hoşuma gidiyor.malum toplumumuzda malesef kız isteyan pek yok.olsa bile senin kadar samimi olanına rastlamadım.inşallah canım allah dualarını kabul eder.yapamazsam ağustosa kadar doğum yapacağım hastaneye gel kızımı kaçır:roflol:

canimsin hic olurmu oyle sey ya. o senin cicegin sana yakisir koklamak. insallah Allah'im nasib eder bir tanede bana ne diyeyim. kiz evlat annenin dert ortagi yaa oyle demeyin. yani en azindan ben annem icin oyleyim herhalde kendim icinde oyle birisi olsun istiyorum. oooff of...efkarlandirdiniz yine beni..

evet gerçekten ilgisi olmaması lazım.çünkü çatlama olmazsa gebelikte zaten olmaz.o iğnelerde çatlamaya yardım eden hormonlardı galiba.nurayyyyyyyyyy acil bilgiiiiiiCADIARZU

Kızlar merhabalar, uzun süre oldu.Benim hamileliğin aynen devam ediyor.Kusma ve kasık ağrılarım var.Geçen Hafta kan ve idrar testi yaptırdım.Benim sormak istediğim bir şey var arkadaşlar.Kan testinde bir hormon yüksek çıkınca erkek bebek olduğu belli oluyormus.Hangisiydi bu bilen varmı.

Hormon Sonuçları KAN 29.04.2008 1329
Tetkik Adı Sonuç Ünite Normal Değer Açıklama
TSH 3.615 uIU/mL 0,34 - 5,6

Biyokimya Sonuçları KAN 29.04.2008 12:08:52
Glukoz 90 mg/dL 70 - 105
Üre 24 mg/dL 10 - 50
Kreatinin 0.6 mg/dL 0,5 - 1,3
AST (SGOT) 14 U/L 0 - 37
ALT (SGPT) 10 U/L 0 - 41
Sodyum 140 mmol/L 135 - 148
Potasyum 4.3 mmol/L 3,5 - 5,5
Klor 105 mmol/L 90 - 110

Elisa Sonuçları KAN 02.05.2008 1320
Hbs Ag 0.22 INDEX 0 - 0,9 Negatif
Anti HBS 0 mIU/ml 0 - 10 Negatif
Anti HCV 0.07 INDEX 0 - 0,9 Negatif
Anti HIV 0.27 INDEX 0 - 0,9 Negatif

İdrar Sonuçları - TİT İDRAR. 29.04.2008 1138
Glukoz Negatif -
Protein Negatif -
Bilirubin Negatif -
Urobilinojen Normal -
pH 5.5 4 - 7
Blood Negatif -
Keton Negatif -
Nitrite Negatif -
Lökosit Esteraz Negatif -
Berraklık Berrak - Berrak
Dansite 1.023 1.010 - 1.030
Renk Sari -

İdrar Mikroskopi Sonuçları İDRAR. 29.04.2008 1138
Lökosit Nadir
Yassı Epitel 1 /HPF

Hemogram Sonuçları KAN 29.04.2008 1044
WBC 4.61 10^3/µL 4.3 - 10.3
RBC 3.84 10^6/µL 4.38 - 5.77
HGB 12.4 g/dL 13.6 - 17.2
HCT 33.7 % 39.5 - 50.3
MCV 87.8 fL 80.7 - 95.5
MCH 32.3 pg 27.2 - 33.5
MCHC 36.8 g/dL 32.7 - 35.6
PLT 216 10^3/µL 1 56 - 373
MPV 8.7 fL 6.9 - 10.8
PCT 0.19 % 0,000 - 0,990
PDW 45.5 % 25 - 65
NEU% 59.8 % 41 - 73
LYM% 34.5 % 19.4 - 44.9
MON% 2.9 % 5.1 - 10.9
EOS% 1.2 % 0.9 - 6
BAS% 0.4 % 0.3 - 1.5
NEU# 2.76 2.1 - 6.1
LYM# 1.59 10^3/µL 1.3 - 3.5
MON# 0.14 10^3/µL 0.3 - 0.9
EOS# 0.05 10^3/µL 0.0 - 0.5
BAS# 0.02 10^3/µL 0.0 - 0.2
RDW 11.5 % 11.8 - 14.3
CHCM 38.3 % 33 - 37
CH 33.5 pg 27 - 33
HDW 3.54 g/dL 2,2 - 3,2
LUC% 1.2 % 0,0 - 0,4
LUC# 0.05 10e3/µL 0,0 - 0,4

kızlar hepinize günaydın ne hızlısınız ya okumaktan bişey yazamadım bile size şimdi kime yazacağımı bilmiyorum.
ÖZLEMCİM BENCE KESİN HAMİLESİN CANIM.BENCE BUGÜN DEĞİL BİRKAÇ GÜN SONRA YAPTIR KAN TESTİNİ TEKRAR.
SAMİRACIM SENİNDE KESİN KIZ GİBİ GELİYOR CANIM BANA.BENİM KIZDADA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN ÖNCE KASIK AĞRILARIM VARDI.O ZAMAN CAHİLDİM BİŞEY BİLMİYORDUM ADET DÜZENSİZLİĞİM VARDI ADET OLCAM ZANNEDİYORDUM.
ELİFNAZ SENDE CANIM BAZEN O MUKUS SALGILANDIKTAN 3-4 GÜN SONRADA OLABİLİYOR YUMURTLAMA.YUMURTLAMA OLMUYORSA HAMİLESİNDİR CANIM.BENİM 19.GÜNDE MUKUS GELİYOR LUTEAL FAZDA 20 GÜN SÜRMEZ DİYE BİLİYORUM VE MAX 16 GÜN SÜRDÜĞÜNÜ VARSAYARAK MUKUSTAN 3-4 GÜN SONRA YUMURTLAMA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
GÜLNİSA VALLA BRAVO CANIM NASIL TUTTURMUŞSUN BENİM DOKTORDA KABUL ETMİYOR İĞNEYİ KENDİ HALİNE BIRAK YUMURTALARI DİYO.SENİNDE ERKEK BEBEK GELİYO GİBİ BİR HİS VAR İÇİMDE.
ALLAHIM HEPİMİZİN GÖNLÜNDEKİNİ VERSİN HAYIRLISIYLA.HEP BÖYLE DUA EDİN KIZLAR.
,adamın biri bir yazı vardı aradım fakat bulamadım.zengin olmayı dilemiş oğlu olsun istemiş hayırlsını dilemiş.zengin olmuş fakat kızı olmuş.sonra ellerini açmış ben diledim zengin oldum ama oğlan vermedin demiş.sonra resulullah ona sen benden erkek evlat değil hayırlsını istedin demiş.yarımyamalak oldu ama bulursam yazıyı kopyalarım buraya.okuduğumdan beri hep dua ederken allahım hayırlısyla gönlüme göre ver diyorum.

Bunu ilk defa duyuyorum, sadece ikili test de free bthg değerinde erkek kız yorumu var diye biliyorum, bilen varsa bize de söylesin yaa....

Valla nasıl uzulmemeyim cnm cok ümitliydim.Dr un dediğide ortada deger cok dusuk hamile değilsin dedi.Benim yasadıklarıma benzer bişey yaşayan yokmu hiç ya yani degerleri böyle çıkan ama hamile olan?

merhaba özlembay.benim de başıma aynı şey geldi.adetten 21 gün sonra kan testi yaptırmıştım.dr hamile değilsin demişti.olsaydı kesin çıkardı demişti.ama ben hamileymişim ve de erkek oldu.eminim seninde öyledir.hoşçakal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…