Süper annelersiniz

Saol cnm,

Valla aglıycamda işyerimdeyim kendimi tutuyorum.Birdahaki ay takvim tutuyor ama ben sagdan yumurtlamam heralde genelde 1 sag 1 sol olurmus.Takvim mayısta uyuyor ama ondan sonra hiç uymuyor.Napıcam bilmiyorum.Allahtan bir mucize olurda yinede hamiş olabilirmiyim acaba?

Özlembay ;
Aklıma gelmişken ,ben 2 ay üst üste klomen ve çatlama iğesi oldum
ama hamiş olamadım, geçen aydan beri , klomen den de iğneden de vazgeçtim, çünkü klomen + çatlama iğnesi olunca, ben inanılmaz derecede kuru oluyorum, hiç akıntım olmuyor ,geçen ay bir önceki aya göre daha fazlaydı ama yine de klomen +çatlama iğnesi olduğumdan önceki aylar gibi değildi .Bu ay eski haline döndü diyebilirim bence bunun da çok etkisi oluyor vucüdun çatlama iğnesine tepki verdi belki...Ben kendimde ona inandım ve vazgeçtim bu akıntılardan dolayı belki sana da bu bildiklerim yardımcı olur..Ovülasyon testi de aynı işi görüyor bence...

Özlembay ;
Aklıma gelmişken ,ben 2 ay üst üste klomen ve çatlama iğesi oldum
ama hamiş olamadım, geçen aydan beri , klomen den de iğneden de vazgeçtim, çünkü klomen + çatlama iğnesi olunca, ben inanılmaz derecede kuru oluyorum, hiç akıntım olmuyor ,geçen ay bir önceki aya göre daha fazlaydı ama yine de klomen +çatlama iğnesi olduğumdan önceki aylar gibi değildi .Bu ay eski haline döndü diyebilirim bence bunun da çok etkisi oluyor vucüdun çatlama iğnesine tepki verdi belki...Ben kendimde ona inandım ve vazgeçtim bu akıntılardan dolayı belki sana da bu bildiklerim yardımcı olur..Ovülasyon testi de aynı işi görüyor bence...

Sana katılıyorum cnm.Birdahaki sefer oyle yaparım belki

ya ovulasyon testi dediniz de benim ovulasyon testinde hicbirsey cikmadi bu ay. yani dun ve bugun o yapiskan akinti vardi ama test gostermedi ovulasyon oldugunu. valla ne yapsam bilemedim. yani yumrutlama bugun olcak diye o kadar calismada yapmistik. simdi ovulasyon oldumu yoksa daha olmadi da calismalara ara verip bekliyeyim mi bilemiyorum

ya ovulasyon testi dediniz de benim ovulasyon testinde hicbirsey cikmadi bu ay. yani dun ve bugun o yapiskan akinti vardi ama test gostermedi ovulasyon oldugunu. valla ne yapsam bilemedim. yani yumrutlama bugun olcak diye o kadar calismada yapmistik. simdi ovulasyon oldumu yoksa daha olmadi da calismalara ara verip bekliyeyim mi bilemiyorum

Nasıl yani kaç gün yaptın Elifnaz?? Çıkmadıysa olmamıştır canım, adetlerin de düzenliyse çıkması gerekirdi değil mi ???

Nasıl yani kaç gün yaptın Elifnaz?? Çıkmadıysa olmamıştır canım, adetlerin de düzenliyse çıkması gerekirdi değil mi ???

evet adetlerim duzenli. yani gelen sividan yumurtladim diye yorumlamak istiyorum ama ovulasyon testlerinde cikmadi herhalde dedigin gibi yumurtlamadim daha.

yani arkadaşlar demekki benim kız sağda oluşmuş ve dr onu kist sanmış.samira anlar bi açıklama yaparmısın samira ben hiiiiiiiç bişey anlamadım valla bundan.kist yazısını yeni farkettim ben.sencede bebeği kistmi sandılar acep.dikkat ettiyseniz sağda diyor ama kız oldu

yok kiz doktor bebegi kist zannedermi hic.:1no2: bence sen soldan yumurtladin o ay kizin tuttu. sagdan gelisen yumurta da catlayamadigi icin kist oldu. boyle yumrtlamda olusan kistler eger buyume yaparsa dogumdan sonra veya dogum aninda aliniyor.

elifnazcim o neya niye pes ettin hemen
heray ayni gun yumurtluycan diye bir kaide yok devam et gununu bulursun
ben adet sonrasi 12 ci gun basladim sabah aksam yaptim yok yok 19 cu gun sabah yine yok umidimi kestim bu ay yumurtlama olmuycak diye dayanamadim ogleye dogru yine yaptim pozitif sonra saatleri saydim sende az sabret canim bugun yarin olur sen calismalarina devam et

oyle diyonda gulum, korkuyorum yaa. :1ninca: yani ya gelen sivi yumurtladigimi gosteriyorda ovulasyon testinde cikmadiysa. o zaman tam yumurtlama gunlerinde iliski olacak...ondan sonra da tosun gibi bir oglusum olur herhalde..yerimseniben

hayir benim hep duzenjliydi ya, bugun yumurtlama olmasi gerekiyordu. oyle olcak diye de ben iki gun once son verdim calismalara. ya simdi bugun-yarin calisma yapmaktan korkuyorum yani benim canavar y spermler giderde yumurtayi dolleyiverir diye.

guzelim yumurtlama testleri yanilmaz bak eger bulabilirsen (clearblue) markasini al dijital bunlar da yanilma payi yok e artik oglusun olursada ben degismekten vazgectim vermem kizimi gorucu gelirsin erkek adamin erkek damadi olur :dance:

aaaaaaaaaaa yok oyle su koyvermek...yasakkelime sen simdi oglani garantiledin diye oyle konusuyyon, ben biliyorum...hayirlisi olsun bi dogurda kiz olursa da verme kizini ne yapalim, sanki ben kendime kiz yapamicam naniknanik bak gorursun.

selam kizlar
ben sabah tekrarladim testi 2dk icinde yine aynio silik cizgi cikti birazcik daha koyulasti.ısım 36.8.
sanırım bebek var:teytey: ama kasık agrıları beni uyuz etti.çok şiddetlli geliyordu arada bir ama bugun yok denecek kadar az oldu.insallah düşük belirtisi filan degildir bunlar yawfisfisfis
normal mı dersınız tecrübeli anneler?benim daha önce boyle bir agrı filan olmamstı hamilelikte..

elifcim adetın duzenli ise yumurtlaman bekledigin zamanda olmus olablir.testin markası da onemli.ben netten almıstım biraz uyduruk bişedi.ilk ay gordum 2.ay gostermedi ovulasyonu

kız gulnisa clearblue dijital testler kac kayme haberin var mınaniknanik
gebelik testi 29ytl:1shok:

aşkuuuuuuuuuum tebriklerrrrrr
benim bir hafta hem kasık hem bel ağrım oldu hemde çok şiddetli.hafifte lekem vardı.progest an almıştım bir hafta.korkma bunlar iyi belirtiler.bebek yerleşirken bel ve kasık ağrısı olur demişti dr.um.sakın yorucu iş yapma yat dinlen bi tanem.allah sağlıkla versin imşallah kucağınaaa: )))))))))))))

selam kizlar
ben sabah tekrarladim testi 2dk icinde yine aynio silik cizgi cikti birazcik daha koyulasti.ısım 36.8.
sanırım bebek var:teytey: ama kasık agrıları beni uyuz etti.çok şiddetlli geliyordu arada bir ama bugun yok denecek kadar az oldu.insallah düşük belirtisi filan degildir bunlar yawfisfisfis
normal mı dersınız tecrübeli anneler?benim daha önce boyle bir agrı filan olmamstı hamilelikte..

elifcim adetın duzenli ise yumurtlaman bekledigin zamanda olmus olablir.testin markası da onemli.ben netten almıstım biraz uyduruk bişedi.ilk ay gordum 2.ay gostermedi ovulasyonu

gebelik testi 29ytl:1shok: selam nuraycım bence kasık ağrıların yeleşme ağrıları gibi yanı rahime yapıştıktan sonraki yuvalanma hayırlısı olsun canımcım güzel ağrı bunlar çekmeye değer :)))

selam kizlar

Canım Hosgeldin,

Ben kızıma hamile kaldığımda aynen dediğin gibi sancılarım olmustu ve gunum geçincede usuttum zannedip dr a gitmiştim ve hamileydim cok sasırmıstım cunku normal adet sancısı usutunce nasıl daha siddetli olurya oyle bir agrıydı.
Canım hiç uzulme hamişsin ama bir an once dr a gıt ve risk varsa galiba bbe aspirini içmek gerekiyormus benim dr um birdaha hamile kalırsan hergun 1 tane bebe aspirini vercem demişti.Bir daha dusuk olmasın diye.
Nurayım moralim cok bozuk cnm ne dersin benim duruma bugun yine baktırdım beta hcg 4.68 cıktı.

Arkadaşlar ben sağdn yumurta atılınca erkek olacağına inanmıyorum yaa, mesela ben sağdan yumurtladım ama bu erkek olacağını göstermez, çünkü bir arkadaşımın sol yumurtalığı yok bir kızı oldu, bilemiyorum yaa, bir istatistik yapmak gerekir:uhm:

Canım Hosgeldin,

Ben kızıma hamile kaldığımda aynen dediğin gibi sancılarım olmustu ve gunum geçincede usuttum zannedip dr a gitmiştim ve hamileydim cok sasırmıstım cunku normal adet sancısı usutunce nasıl daha siddetli olurya oyle bir agrıydı.
Canım hiç uzulme hamişsin ama bir an once dr a gıt ve risk varsa galiba bbe aspirini içmek gerekiyormus benim dr um birdaha hamile kalırsan hergun 1 tane bebe aspirini vercem demişti.Bir daha dusuk olmasın diye.
Nurayım moralim cok bozuk cnm ne dersin benim duruma bugun yine baktırdım beta hcg 4.68 cıktı.

Canım bence sen bekle ve regl gününde test yaptır ,mayısı da boş geçme, mutlaka değerlendir...

selam kizlar

canim sagol. insallah dedigin gibi yumurtlama olmustur.

ya sende baska hamilelik belirtisi olmadimi hic? yani kahverengi akinti gelir yerlesme sirasinda, goguslerde acima falan yokmu? benim hamileligimde hic kasik agrim olmadi o yuzden onun icin birsey diyemiyorum ama dr'a gitmekte fayda var derim yinede.

Arkadaşlar ben sağdn yumurta atılınca erkek olacağına inanmıyorum yaa, mesela ben sağdan yumurtladım ama bu erkek olacağını göstermez, çünkü bir arkadaşımın sol yumurtalığı yok bir kızı oldu, bilemiyorum yaa, bir istatistik yapmak gerekir:uhm:

ya bende inanmiyorum tabii ki, yani y spermler yumurta soldan geldi yok biz buna girmeyiz demiyorlar herhalde :1shok: istisnalara var tabii ki arada. ama genel olarak sag taraftan yumurtlayanlarinda oglu oluyor okudugum kadariyla.

yavru kusum, sen bir istisnasin iste sagdan yumurtladin kizi buldun. yerimseniben ha keske bende bulabilsem senin gibi...

canim insallah hamilesin saglikla devam edersin clear blue dijital ben burda 39 euro odemistim turkiyede yaklasik 75 -80 ytl eder yada daha ucuz bilemem bu yumurtlama testin fiyati.ama gebelik testi 12 euroya aldim cizgi yok testi yapiyorsun hamilesiniz yada hamile degilsiniz yaziyor sonuc kesin ve guvenilir

sen ne diyon Gulnisa ya, cok pahaliymis testine :1shok:. kac tane test geliyor icinde, sadece bir tane deme bana simdi.

ya kizlar birsey sorcam. ben simdi oglenleri bir bardak kakaolu sut icmeye basladim hani asidik olayim diye. ovulasyon testinide aksam 8'de yapiyorum. ama oglen 4'ten aksam 8'e kadar sivi almiyorum. acaba bu sutten dolayi pozitif cikmamis olabilirmi benim ovulasyon testi?

nerde guzelim ya ne garantilemesi keske oyle olsa bugun okudum da bende hamile kalmadan once az vajinal yanma vardi oyle olunca ph 4-5 arasi oluyormus karbonatli dus yaptiydim ama ise yaradimi bilinmez neyse hersey olucagina varir insallah hepimizin dualari kabul olur sende tontis guzel bir kizin olur insallah zaten adamin pestili cikti diyodun daha y spermi kalmamistir kizi yakalarsin sen merak etme 9 canlimi bu y spermleri ya :roflol:

aaaa ben sana kizacam ama artik. Çok üzgünüm çoook ya sen erkek gunlerinin tam ortasinda yumurtladin ve ona gore tutturdun. yani ph 4-5 arasi olmus olsa ve erkek spermler o ortamda yasayamadigi icin olse sen hamile kalamazdin cunku kiz spermler yumurtanin icine giremezdiiiiiii. senin yakisikli firinda hic merak etme sen a.s

X