Süper annelersiniz

cnm
ben hamile oldugumu tam reglim gectikten bir hafta sonra ogrendim
malummm
tr yem gibisi varmi
kan testi falan, yapmadilar idrarda ogrendimm cnm inss kan testini heyecanla bekliyoruuzz

Orkidecim slm tatlım , ben diyorumki listemize birde kaçıncı bebişleri bekliyoruz veya hazırlanıyoruz onu da eklesek olurmu, benimkisi sadece bir fikir.

cnm
ben hamile oldugumu tam reglim gectikten bir hafta sonra ogrendim
malummm
tr yem gibisi varmi
kan testi falan, yapmadilar idrarda ogrendimm cnm inss kan testini heyecanla bekliyoruuzz

Orkidecim slm tatlım , ben diyorumki listemize birde kaçıncı bebişleri bekliyoruz veya hazırlanıyoruz onu da eklesek olurmu, benimkisi sadece bir fikir.

Kızlar bier arkadaşımda şunu söyledi, hamile kalmadan 3-4 ay önce günde bir tatlı kaşığı karbonat yutmuş erkek bebiş için alkali olmak için ve 2. çocuğu erkek olmuş ona da yapan bir tanıdığı söylemiş.Bence mantıklı karbonat duşu alkali yaptığına göre inşallah hepimizin dileği gerçekleşir arkadaşlar.

Özlemcim canım yarın mutlaka kan testini yaptır ve cevabı acele bize de bildir artık meraktan ölüyoruz, ve hamileysen erkek olmama ihtimali sıfır canım ben ondan eminim.Allah hepimize hayırlısını versin canlarım.

Aregon slm canım allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin bebişini, cinsiyeti ne zaman belli olurmuş dr bişey söyledimi. 11.haftada net öğrenen ler var ama pozisyon da önemli tabiki senide çok merak ediyorum gerçekten.

Hayır haticemm hamiş değilim 2 kızım var dünyalar güzeli prenseslerim 3. erkek bebiş istiyorum Allah nasip ederse .sen hamişsin galiba kaçıncı çocuğun.öptüm canım

allah bağışlasın canımm benimde bi kızım var 2.de 9+1 haftalık oldu inşallah bende hayırlı sağlıklı bi erkek bebiş istiyorumm allah gönlümüze göre verir inşallah cnmyerimseniben

allah bağışlasın canımm benimde bi kızım var 2.de 9+1 haftalık oldu inşallah bende hayırlı sağlıklı bi erkek bebiş istiyorumm allah gönlümüze göre verir inşallah cnmyerimseniben

haticemm, sen bu hamileliğini takvim ve diğer diyet yumurta takibi yaparak mı hamile kaldın yoksa hiçbişey uygulamadınmı.

Canım,

İnsallah hamişimdir.Ama öyleymişim gibide içimde bir his var.Karnımda değişik bir hassasiyet var.Bişey çarpıcak değicek gibi olsa korkuyorum ama bu refleks gibi yani hassasiyet öyle tuhafki hamiş gibiyim sanki.
Seninde 15 mayıstı dimi cnm 2 li test.Heycanla bekliyoruz.İnsallah hersey yolundadır ve ilk oğlusumuz gelir.Ben senin tuttuguna cok inanıyorum.

Sagol cnm,

inşallah tutmuşturda birdaha böyle uğraşmam.Gerçekten cok ugrastım.Allah dualarımı kabul eder inşallah

Canım,
Ağzından bal damlıyo valla.Yok niyeti bozdum ben gidip kan testi yaptırcam bugun.Kanda beta hcg bakıyorlarmıs ve benimki az da olsa yukselmiş olmalı yukselme yoksa bosuna umitlenmem

Hayır haticemm hamiş değilim 2 kızım var dünyalar güzeli prenseslerim 3. erkek bebiş istiyorum Allah nasip ederse .sen hamişsin galiba kaçıncı çocuğun.öptüm canım
merhaba canim hosgeldin benimde 2 tane prenseslerim var 5yasinda ve 11 aylik Allah bagislasin seninkiler kac yasinda??ne zaman düsünüyorsun??

evet tsk. canim bizdemi yapsak

Evet canım 15 mayısta ikili testimiz var, 15 mayısı daha çok mide bulantılarım azalır umuduyla bekliyorum, o zaman 12. haftamız dolmuş oluyor, inşaallah sizler benim gibi şiddetli bulantılar yaşamazsınız, gerçekten çoook zoorr...:bbo:

Canım doktor tarih konusunda birşey söylemedi, kontrole gittiğim doktorumun benim çalışmalarım hakkında bir bilgisi yok, çok iyi bir ultrason uzmanı diye kontrol için ona gidiyorum, bebişimin pozisyonu uygun olursa gözünden kaçacağını hiç zannetmem, bakalım hayırlısı olsun, test sonuçlarım da inşaallah iyi çıkar, son zamanlarda medyada engelli çocuklar hakkında çok haber yapılıyor, hamilelik psikolojisinden heralde unuttum cinsiyeti falan, Rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin...

inSAllah gecer mide bulantilarin canim doktoruna sorsana ilac falan yazsin??ama bosver mide bulantisi hamileligine bagli valla bende hic yokdu.

inSAllah gecer mide bulantilarin canim doktoruna sorsana ilac falan yazsin??ama bosver mide bulantisi hamileligine bagli valla bende hic yokdu.

sağol canım, doktor yazdı hatta bir kaç çeşit denedik ama hiçbiri işe yaramadı, hatta içinde daha da kötüleşiyorum, neyse sabır en kısa zamanda biter inşaallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…