Süper annelersiniz

Yok cnm,

İşteyim daha 6 da çıkıyorum.Gidip yaptırcam.Sonucu 1 gun sonra veriyorlar.Yarın öğrenirim artık.

Özlem bencede hemen yaptır kanda çıkıyor beta hcg kesinlikle varsa yüksek çıkıyor sonra da 24 saatte iki katı oluyor beta hcg.birde test sonucu benim hemen vermişlerdi ama özel küçük bir poliklinikti belki yoğunlarsa bir gün sonra verebilirler doğru.Neyse bir gün daha bekleriz ne yapalım:))))bol şans..

Ay kız ben testin sonucu mecburen ertesi gün zannediyorum.Dur bulmaya calısırım hemen veren bir yer.Optm cnm.Dua edin nolur.

Tamam duacıyız sen merak etme fazla heyecan yapmamaya sakin olmaya çalış oğlumuza birşey olmasın:) buraya da hemen yazmaya çalış bugün dualarımız seninle...

aregon canım çok heycanlıyız.seni ilk öğrencez ve sen resmen tester 'sınsırnaşık şey
inşallah tutar.herkes seni bekliyo tatlım.inşallah tutarda herkesin umudu olursun.:sm_cool:
ben bile kızım doğsun inşallah senin gibi takvim alıp bide oğluş yapcam allah nasip ederse..

a.s.a.s.
Özlembay yazını okuyunca seni bi konuda uyarmadan edemedim lütfen yanlış anlama bu Okuduğun dua yani salat-ı Tefriciye çok güçlü bi dua sürekli Salatı selam getirilerek ve peygamberimizide şahit gösterilerek edilen bi dua büyüklerimiz bu duayı dünya işleri için okumamamızı söylerler.ben bunu çok iyi bilenlerdenim sadece uyarmak istedim

aaaaa olmadi ama simdi. ya ben yumurtlama gunum 2Mayis olacak diye dort gundur suyunu cikardim adamin. ne yani sik iliskide de mi oglan ihtimali var kafamçokkarıştı

Elifnaz'cığım bilemiyorum ama sık ilişki ile bu bahsettiğim arkadaşım tam ovülasyonu tuttıurmuş ve oğlu olmuş.Senin yöntem mantıklı tam ovülasyon günü ilişki olmazsa kız olma ihtimali var.

evet buna kesinlikle katılıyorum ve çok kötü bir durum yaşadım ben.geçen ay inanmayacaksınız ama yalanım varsa kör olayım ben bu duayı okumaya başlamıştım ve bir taraftanda allahım beni böyle istiyorum diye cezalandırma dedim ki o anda sarsıntı oldu kitabı elime alamadım.okuduğumuz dualar allah için ölmüşlerimiz için olsun arkadaşlar.

özlemcim haberini sabırsızlıkla bekliyorum canım.en az senin kadar heyecanlıyım.dün sana birşeyler sormuştum fakat okumadın herhalde forum yoğunluğundan olsa gerek.doktor sana neler önermişti canım.benim aklımda kalanlar vajinal duş ve yumurtlama günü.sen yumurtlamanın olacağı günü nasıl tespit etmiştin bu arada.

Sağol canım, gerçekten de birilerinin bu takvimi test olması iyi oldu yaa, o kadar reklam da yaptık bari doğrulk oranı hakkında bilgi sahibi oluruz da kimsenin parası boşa gitmez, şu tanıdığım var, şundan duyduk diyorlar ama kimse gerçek bir kobayla karşılaşmamış, işte ben burdayım, sonucu öğrenirim de inşaallah herkese faydası olur...

sarsıntıöı:uhm:
nasıl yani.benim etrafımda herkes yok sınav kazanayım yok bebeğim olsun vb.şeyler için yapıyolar bu duayı.bu dua zaten dünya işleri için değilmi.duaların kabulü için falanCADIARZU.yani civcivim öle biliyorumama açıklarsan sevinirizyerimseniben

canım ben sağlıklı bir oğlum olsun diye okumaya başlamıştım o duayı bilmiyorum denkmi geldi ama çok etkilendim sağlık için okudum evet dileğim oldu şükür böyle bir dilek için okuduğumda ise yemin ederim anlattığım gibi hatta kız kardeşim hissetmemişti bile.

SAMİRA SAMİRA SAMİRA SOS .ACİL

Kızlar kan testi yaptırdım btchg 5.69 cıktı sınrın biraz üstünde.Nolur biri bişey söylesin.

tebrik etmekten başka ne söyleyebiliriz şekerim.hadi darısı başımızaaaa

Canım öyle değil işte.Çatlatma iğnesi oldum 10 gün önce bununetkisi olabilir.İlşkinin üzerinden 8 gün geçti.Değerim daha yüksek olmalıydı gibi geliyor.Dr umu aradım şimdi catlatma iğnesi olmasaydın hamilesin derdim ama bi,şey söyliyemem hala etkili olabilir dedi ama sanki değilmişim gibi konuştu

ozlemcim insallah hamilesindir ben 9 cu gun yaptirmistim negatifti ama bendeki degisikliklerden emindim hamile olduguma bir kac gun sonra dijital idrar testiyle pozitifti yani negatif olmasi normal gibi

Canım,
İlşkiden sonra mı 9 gun demek istedin.Kan testimi yaptırdın yoksa idrar mı.Birde dijital idrar testi ne oluyor.

Kızlar kan testi yaptırdım btchg 5.69 cıktı sınrın biraz üstünde.Nolur biri bişey söylesin.

özlemcim panik yapma.şimdi değer düşük ama yarın değil ondan sonraki günde yaptırman lazım.yanicumartesi günü eğer değerin ikiye katlamışsa en az hamilesina.s

Ya canlarım,

Moralim bozuldu biraz değerlerim daha yüksek olmalıydı sanki.Rapoda 3 ten kucuk gebe değil yazıyor ama catlatma iğnesinin etkisi hala devam ediyor olabilir.İğneyi olalı tam 10 gun ve 12 saat gecmişti kan verdiğimde.5.69 bilmiyorum.Klinikteki hemşire biz 5 ustu pozitif diyoruz dedi

canım ya herşey allahtan.inşallah hamilesindir.ama dğilsen sakın üzülme.samiracım gelsede bi yorumlasa.iğneler o değeri yükseltiyomu bilmiyorum ama 5 üzeri gebelik deniyor.ben bi kere yaptırmıştım sıfıra yakın çıkmıştı.nuray gelirse youmlar .inşallah hamişsindir canım çok çabaladın:teselli:

of yaaa. anca gelebildim valla.

hadi hayirlisi olsun Ozlem. 5'in uzerinde olunca pozitif oldugunu biliyorum bende ama catlatma ignesinin etki edebilecegini de okumustum. Insallah pozitif sonuctur yaa. beklemek cok zor biliyorum..insallah tutmustur canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…