Sünnet düğünü

ebmur

Lr health&beauty ;)
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
52
13
40
Arkadaşlar herkese merhaba. Oğluma Sünnet düğünü yapacağım. Fakat giriş müziği olarak değişik bir şeyler bulamadım. Mehter ve tahta eşliğinde istemiyorum. Şöyle farklı bir organizasyon düşünüyorum ama İnanın ki hiçbirini yaratıcılığım yoktur. Bana giriş için enteresan değişik fikirler veriri misiniz?

Oğlunuz kaç yaşında ? Onun sevdiği şarkıcı veya şarkı varsa o olsun bence.

Bu konuyu takipteyim. Çok arada kaldım yapıp yapmama konusunda.ama çevremiz çok yakın akrabalar sünnet yemeği ne zaman diye soruyor.evde altından kalkamam. Seneye düğün yapacağım ve ben de mehter vs düşünmüyorum.cocujlarin bol bol eglenecehi bir düğün olsun istiyorum. Palyaço yarışmalar çekilişler vs vs

Arkadaşlar herkese merhaba. Oğluma Sünnet düğünü yapacağım. Fakat giriş müziği olarak değişik bir şeyler bulamadım. Mehter ve tahta eşliğinde istemiyorum. Şöyle farklı bir organizasyon düşünüyorum ama İnanın ki hiçbirini yaratıcılığım yoktur. Bana giriş için enteresan değişik fikirler veriri

Çocuğa sorun pepe şarkıları yada keloglan müzikleri olabilir
Kendiniz için yapıyorsanız o başka
Sünnet düğünü de diğer adetler gibi çok gereksiz bi adet
Benim fikrim
Gercekten cok gereksiz ya. Mantikli dusununce cok gereksiz pipisi kesiliyor diye butun insanlari toplayip eglence yapmak

Arkadaşlar herkese merhaba. Oğluma Sünnet düğünü yapacağım. Fakat giriş müziği olarak değişik bir şeyler bulamadım. Mehter ve tahta eşliğinde istemiyorum. Şöyle farklı bir organizasyon düşünüyorum ama İnanın ki hiçbirini yaratıcılığım yoktur. Bana giriş için enteresan değişik fikirler veriri misiniz?

Benim oğlumun sünnetinde diriliş Ertuğrul fragman müziği eşkiğinde getirdiler palyaço yüz boyama patlamış Mısır ve balon verdi

Yazik gunah onca paraya ne gerek var bi dünya masraf..sevdiklerinizle güzel bi yemek yiyin fotograf cektirin anı kalsın..edeceğiniz masraf yerine çocugunuza egitici oyuncak kitap vs alın.çocuğum için her şey yaparım ama sünnet düğünü kadar gereksiz baby shower kadar anlamsı cinsiyet partisi kadar saçma hiçbir şey olamaz..tüm bunlar kapitalizmin dayatması alet olmayın

Oglum kırkı çıkınca babasından gizli yaptıracam bende Eşimde sünnet düğünü istiyor ama saçmalık zaten akraba yok cevre yok

Bence zeybek olabilir girişte anne oğul karşılıklı....

Salon kır düğün salonu olsun siz de paraşütle inin hey Yarabbim ya ne değişik bişeyi kardeş millet değişik değişik diye diye düğün yapamaz oldu normal değişik olmadan sıradan düğünler gibi yapsalar yeticek o da yok artık ya vinçle inerler salona ya asansörle Allah akıl fikir versin bu insanlara da yürüyerek girin salona bu nedir yahu

Mustafa Ceceli maşallah

yapmayin bence. o parayi cocugunuzun egitimine kullanin.

X