Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar bu çayı bende 4 5 aydır kullanıyorum,artık alışkanlık oldu haftada 4 5 defa içiyorum.papatya anason insanı rahatlatıyor,sakinleştiriyor,eşimede içiriyorum.araştırdıgım kadarıyla bu otların br zararı yok ama otları kaynatmayın bide karışıma sinamekiyi koymayın,uzun süreli kullanılmasının çok zararlı oldugunu biliyorum.
evet haklısın uzun süre kaynamayacakmış bu bitkiler

form plus da buna benziyo acaba aynı işlevi görürmüki :uhm:

form plus bende denedim ama memmun kalmadım bence bu karışımı al daha iyi
adı greenlife(form karışık bitki çayı) bir haftadır içiyorum tadı fena değil
014.jpg

merak edip incelemek isteyen olursa http://www.greenlife.com.tr/inceleyebilirler
100gr 5 ytl
içindeki bitkiler gerçekten çok konuşulan etkili bitkileryerimseniben

funda yaprağı,kuşburnu,avakado yaprağı,sinemaki,rezene,biberiye,papatya,altınotu,mısır püskülü
rammar marketten aldım ben

birkac sorum vardi , bilgisi olanlar yanitlarsa sevinirim.oncelikle sinameki bagirsaklarimi cok calistiriyor.almanyada bu bitkileri hangi isimle nerelerden bulabiliriz.bu cay mideye dokunuyormu.simdiden tesekkurler

bende baslicam enn kisa zamanda ztn suna dumankayanin aspirinli karisiminida masajla uygulamaya basladim bunuda birlikte uygularsam katmerli olur umarimm:dance:

herkese selam arkadaşlar nasıl gidiyor benim pc bozuktu o yüzden biraz uzak kaldım sonuçları yazın olurmu

herkese selam arkadaşlar nasıl gidiyor benim pc bozuktu o yüzden biraz uzak kaldım sonuçları yazın olurmu

selam elzem ben yaklaşık bir aydır içiyorum selülit çayını henüz bi farklılık göremedim:1no2:ben çaya sinemaki koymadım ve kaynatmadan içiyorum ondan olabilirmi acabafisfisfis bu arada sen çaya devam ediyormusun

bende bugun alıcaktım ama sinameki kafamı karıştırdı herkes korkuyo bu bitkiden sinamekisiz mi içsem bnmde bagırsak sorunum yok birde alışkanlık haline gelmesin :S

bende bugun aldim malzemelerimi ama bende sinameki almadim aktar bile onermedi sinameki almami umarim etkili olur:enbuyukkk:

ben azıcık limon ve şeker atıyorum gayet iyi oluyo o zaman tadı yada alıştım artık severek içmeye başladım henüz 10 gün kadar oldu sonucarı bildirirrim

ben butun malzemeleri aldım az öncede içtim :kahve: şeker koydum biras bide papatyayı fazla kaçırdım heralde papatya kokusu agırlıklıydı tadındada papatya agırlıklıydı yanlş bişey yapmamışımdır işallah fisfisfis bakalım ne olcak annemde benden özendi biz ikişer tutam atıyoruz :dance:

kızlaar ya bişey sorucam ben 2gundur içiyorum ama dün akşam karnım baya agrıdı sinamekiden mi acaba onu karıştırmassam mı ?

sinameki uzun sure kullanildiginda bagirsaklari tembellestiriyomus yani direk bagirsaklari etkiliyo bence buyuk ihtimal ondandir cnm

tarif için sagol canım
bende deneyecegim hızlı kilo alıp verince baya selülit oldu bende

selam elzem ben yaklaşık bir aydır içiyorum selülit çayını henüz bi farklılık göremedim:1no2:ben çaya sinemaki koymadım ve kaynatmadan içiyorum ondan olabilirmi acabafisfisfis bu arada sen çaya devam ediyormusun

hayatım bende etkisi çok iyiydi ve selülitlerim geri gelmedi şimdilik içmiyorum çayı ,ama bence kaynatmalısın yani tarife bire bir uymak gerkiyor sanırım

Evet şimdi aktardan geliyorum yazılanları aldım bu akşamdan itibaren kaynatıp tok karnına içmeye başlayacağım.
Düzenli olarak evde sporda yapmaya karar verdim.
Artılarını eksilerini burda yazarım arkadaşlar.
Hadi bana kolay gelsin şakkıdı

bu çayı hamileler içebilirmi bilgiverirmisiniz teşekkürler

ayy benim bacaklarım inceldi sanki :dance: ama portakal kabugu goruntusu hala var daha bitmedi bitkiler içmeye devam edicem bakalım a.s. yaa bu arada bacaklar incelio ama bacak arasınını nasıl sıkılaştırablriz tavsiyeniz varmı :çok üzgünüm:

kızlar sinameki koymadan içersek eğer aynı sonuca ulaşırmıyız yoksa boşuna içmeyelim, bende zararlarından dolayı koymayı düşünmüyorum hiç.

herkese merhaba bayanlar :teytey: bunun iyi geldiğine emin misiniz 2 ay sonra düğünüm var :dance: benim basenlerim ve biraz selülitlerim var çok az kaldı panik oldum :sm_confused:

kızlar sinameki koymadan içersek eğer aynı sonuca ulaşırmıyız yoksa boşuna içmeyelim, bende zararlarından dolayı koymayı düşünmüyorum hiç.

canım sinameki tek başına uzun süreli içildiğinde mide için zararlıymış ama rezene yada funda ile karışık içildiğinde zararı ortadan kalkıyomuş die bir yerde okumuştum yinede karar senin a.s.

herkese merhaba bayanlar :teytey: bunun iyi geldiğine emin misiniz 2 ay sonra düğünüm var :dance: benim basenlerim ve biraz selülitlerim var çok az kaldı panik oldum :sm_confused:

mutluluklar dilerim diliyorum sana a.s. dene istersen bir zararı olmaz bunun yanında sporda yaparsn kalça küçültü iki egzersiz söylim
çömelme egzersizi
ayakya bacaklarını omuz hizasında açıyosun ayaklarınıda biraz yan koy paralel bi şekilde başım dik olsun dik olması için karşı duvarın en üstüne bakabilirsn yavaşça çömel bu hareketi 3 defa 10-15 sayıda yapabilrsn
bi tane daha var
dizlerini ve kollarını yere koy bir bacağını geriye düz bi şekilde kaldırabildiğin kadar kaldır belin düz durmasına dikkat et her bacağını 10-20 sayıda yapabilirsn
ben bunu bir yazıda okumuştum ve yapıyorum hergun çömelme hareketi baya zor geliyo zorluyo bacakları bilginize :icecream::dance:

X