Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bak bende merak ettim şimdi bana bu selüliti yok etmek çok zormuş gibi geliyo ama denemek lazım

ya kızlarrr bir tutam demişya arkadaş. bu bir tutam ne kadar ediyokii? biri tam olarak acıklasın yaffff....!

ya kızlarrr bir tutam demişya arkadaş. bu bir tutam ne kadar ediyokii? biri tam olarak acıklasın yaffff....!

hayatım bir tutam , elinin baş parmak ,işaret ve orta parmak ile tutarak aldığın nerdeyse bir tatlı kaşığı gelen ölçüye denir ok canım a.s.

ya bişe sorucam kızlar size hani bu otlar varya
gittim ben bazılarını kendi kürekle koydu 50 gr. bzılarıda zaten poşette zımbalanmıştı ama zımbalanmış olanın içindeki 50 gr dan cok fazla gözüküyo napıcam ya?

arkadaslar ben 2,5 hafta kadar kullandim bu cayi EVET bacaklarda müthis bi sekilde düzelmeler oluyor fakat söyle bi yan etkisi var KANi KOYULASTIRIYOR.... yani ben bu caya yorumluyorum kanimin koyulasmasininn... cünkü vücuttaki suyu atmayi destekliyor bu cay...

bilginize duyrulur...

neden kimse cvp yazmıoooo :eek:klava:

bende bugun baslıycam.. rezene anason biberiye funda bunlardan yapıcm ve arkadasım uyduladı sonuç mükemmel .. ayrıca yosun sabunu da kullanmak gerekıyoır. cunku tek bacakları deıl tüm cildi güzelleştiriyor.. selülitleri fazla olanlar susam yağı da kullanabilrler..:enbuyukkk::uhm::a015::çok üzgünüm::Roflol::Roflol::Roflol:

ya gercekten geciriyor mu selulitleri?4-5 ay once hicbirseyim yoktu.simdi popo kismimda ve biraz asagisinda cok selulit cikti.daha yasim 25 yaa :KK43:inanilmaz takinti yaptim hergun aynaya bakip kontrol ediyorum degisme varmi diye.kullanan arkadaslar varsa iyi gelip gelmedigini yazar misiniz?iyiyse bende alicam:KK43:

arkadaşlar ben geldiiim , yaklaşık 1 aydır falan pc ım bozuk olduğundan takip edemedim yazılanları , şimdi hepsini okudum memnun kalan arkadaşlar var , adınıza sevindim . tekrar görüşmek üzere , sağlıklı kalın

ben bu karisimin hepsini aldim sadece sinamekiyi bilerek almadim ve funda yapragini da bulamadim.funda yapragi olmayinca etkisi azalir mi acaba?birde cayi surekli kullanan arkadaslar,ictikten sonra sizde dokuyormusunuz kalani?birde kaynattiktan sonra suzupte iciyorsunuz degil mi?

arkadaslar biri bilgi verebilir mi sinameki ve funda yapragi olmadan da etki eder mi bu caybenneyaptımki

arkadaslar ben 2,5 hafta kadar kullandim bu cayi EVET bacaklarda müthis bi sekilde düzelmeler oluyor fakat söyle bi yan etkisi var KANi KOYULASTIRIYOR.... yani ben bu caya yorumluyorum kanimin koyulasmasininn... cünkü vücuttaki suyu atmayi destekliyor bu cay...

bilginize duyrulur...

kanı koyulaştırması kötü bence söyldeiğin iyi oldu canım.kaş yapayım derken göz çıkarmayalım.dozunu azaltıp her gün kullanmamalı zannedersem...doktora danışıp tüketmelia.sa.sa.s

ben bu karisimin hepsini aldim sadece sinamekiyi bilerek almadim ve funda yapragini da bulamadim.funda yapragi olmayinca etkisi azalir mi acaba?birde cayi surekli kullanan arkadaslar,ictikten sonra sizde dokuyormusunuz kalani?birde kaynattiktan sonra suzupte iciyorsunuz degil mi?

canım bende bu tarifi suna dumankaya'dan aldığım ve size ilettiğim için içeriğinin değiştirilmesi ile ilgili birşey söyleyemem yani ona sormek lazım , ama ben aynen içtim hemde iki kür yaptım sağlığımda olumsuz bir şey yaşamadım ama herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir , birde kaynattıktan sonra süzüp içiyorsun canım

canım bende bu tarifi suna dumankaya'dan aldığım ve size ilettiğim için içeriğinin değiştirilmesi ile ilgili birşey söyleyemem yani ona sormek lazım , ama ben aynen içtim hemde iki kür yaptım sağlığımda olumsuz bir şey yaşamadım ama herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir , birde kaynattıktan sonra süzüp içiyorsun canım

peki birsey daha sorucam,senin selulitin en cok hangi bolgede vardi kalca popo tarafinda var miydi?birde nekadar sure ictikten sonra etkisini gormeye basladin?ben sabirsizlaniyorum.bugun 5. gunum olacak yani toplam 4 aksam ictim ama herhangi bir gelisme yok henuz:KK43: yazarsan sevinirim sendeki gelismeleri.

kızlar bende 65 kiloydum inanılmaz selülitim vardı yani bana göre.. zayıflamaya baslayınca gecmeye basladı suan 53 kiloyum.. bol su içiyorum ve baya azaldılar.. bide sıkılastırıcı krem kullanınca tammdır.. okadar fazla bitkinin bi arada içilmesi bana biraz garip geliyor.. her nekadar dogal olsada sonucta her bitkinin ii oldugu kadar fazla kullanımda yantesiride olabilir... dikkatli olun bence...

X