Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
evet annemde öyle yapar hep..önce suyu kaynatır..kaynayınca altını kapar içine otları atar demlenmesini bekler...bu doğru olanı..

bu arada suna dumankaya tarifi filan değil..bunu annemde anneannemde hep yapardı..ve bu kadını tanımıyorlar bile =) bitkilerin ne işe yaradığını bildikten sonra karıştırmak ve içmek çok kolay...suna dumankayayı bu yüzden sevmiyorum eski bilindik tariflere bişey ekliyor yada çıkarıyor kendi tarifiymş gibi veriyor...selülite iyi geldiğini bilmiyorum ama yağ yakıyor bu tarif gerçektn...teşekkürler ahmelege :içelim:
(laflarım sana değil yanlş anlama =)

bence ,suna hanım insanlara özelliklede kadınlara her zaman her konuda yardımcı olmaya çalışan çok hanımefendi bir insan .ayrıca bu kadın şu kadın gibi laflarıda hiç yakıştıramadım sizlere .

arkadaşlar benimde ileri derecede selülit ve çatlağım var bu karışım iyi geliyorse kesin sonuç alan varsa lütfen bana yazsın suna dumankayanın bir karışı daha varmış 10 tane limon 20 adet aspirin limon suyunun miktarı kadar susam yağı bunu denicem birkaç gün içinde bu larışımı kullanan varsa ve yayrı oluyorsa bana yzarsanız çok sevinirim tşk

arkadaşlar bu sesülüt çayı acaba emzirme dönemindede içiliyormu ?sütten çocuga geçermi?bir zararı varmı?bilen varmı?

Bu çayı 15 yada 20 gün kullanın.arkadaşın dediği gibi bağırsak problemi yaratabilir.liptonun form çayı da aynı sekildir ben onu kullanıyorum zaten paket 20 adetten oluşuyor.hem kilo verdiriyor hemde cilt daha bi canlı görünüyor tavsiye ederim.

Size gözenekleri açmak için bir maske
bir avuç kuru fasulye
iki kaşık yoğurt

hazırlanışı: fasulyeyi iyice kaynatın süzün ve yoğurt'u ekleyin blandırdan geçirin bu karışımı 15 günde bir yüzünüze uygulayın.

her zaman güzel kalın:)

kızlar 20 yaşındayım kendimi bildim bileli spor yapıyorum lisanslı oyuncuyum hatta ama 3-4 senedir farkettmki selültlerim var.gözle görünmyor smdlk ama yere bsy almak için egilince fln acayp cok oldugu ortaya cıkıyo yeşil cay içiyorum pek fayda etmedi gbi sdce şişknlik fln varsa cok iyi geliyo bide bunu denicem ama sinmki ck zararlı bi bitki kansere kadar gdeblr sonu.rezene biberiye anason ve funda yapraklı tarıfı yapmayı dusunuyorum cok iyi sonuclar alanlar war bu arada bacaklarım cok ince umarm daha da incelmez sdce selult gder=( bende selult olması gercktn cok tuhaf :sbilmiyorumkismile

arkadaşlar ben daha önce kullandım bu çayı ;yaklaşık 2 ay kadar, bende pek bir etkisi olmadı.
selülitlerimde iyileşmede olmadı , sadece sinameki çayının rahatlığı dışında :)lülülülülülü

Bende buna benzer bir çay kullanmıştım yani içeriğindekilerden bazıları eksikti, faydalı oluyor.tabi bu bitkileri vücutta depolamakta zararlı olabilir yani 3 hafta kullanıp 1 hafta bunların vücuttan çıkmasını beklemek doğru bir yöntem olsa gerek çünkü bitkilerle uğraşan doktorlar, 21 günlük kür arada dinlenme diyorlarsa vardır bi bildikleri

peki arkadaşım bişey sorcam selülit için faydasını gördüm dedin peki portakal kabuğu görüntüsüne de bi faydası oldumu ne kadar sürede faydasını gördün

Bugün aktardan bitkilerin hepsini aldım:) az önce demledim ve şuanda içiyorum tadı hoşuma gitti benim.. Eğer tadı kötü gelirse içine 1 tutamda Hibiskus koyun rengini hafif kırmızımsı yapıyor ve lezzet veriyor ben öyle yaptım :))
Bugün ilk günüm gelişmeleri paylaşacağım zaman içinde :)

sinameki inanılmaz zorluyo beni onsuz denemeyi düşünüyorum.....:KK59:

Arkadaşlar sonucu yazıcam diyenlerin hiçbiri yazmamış.Memnun kaldınızmı çaydan ??

X