Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar ben tarifi aldım içmeye karar verdim.

1 ay kullanmamız gerekiyor ya, bunu sizce senede bir tekrarlamammız mı gerekiyor yada yine selülit oluşur gibi oldu o zaman tekrar başlamakmı gerekiyor?????????????

yardımcı olursanız sevinirim!!!!!
:uhm::uhm:

peki birsey daha sorucam,senin selulitin en cok hangi bolgede vardi kalca popo tarafinda var miydi?birde nekadar sure ictikten sonra etkisini gormeye basladin?ben sabirsizlaniyorum.bugun 5. gunum olacak yani toplam 4 aksam ictim ama herhangi bir gelisme yok henuz:KK43: yazarsan sevinirim sendeki gelismeleri.

canım benimkiler popomda ve bacaklarımın arka kısımlarındaydı , ve gözle görülür bir düzelme nerdeyse 10 günde falan oldu bende , hiç bırakma kesin faydasını görüceğine inanıyorum

arkadaşlar ben tarifi aldım içmeye karar verdim.

1 ay kullanmamız gerekiyor ya, bunu sizce senede bir tekrarlamammız mı gerekiyor yada yine selülit oluşur gibi oldu o zaman tekrar başlamakmı gerekiyor?????????????

yardımcı olursanız sevinirim!!!!!
:uhm::uhm:

hayatım ben yaz başında kullanmıştım şu anda bence etkisi hala sürüyor ama biliyoruzki selüliti birdaha gelmemek üzere gönderen birşey yok, tekrar olurmu bekleyip görücez

selam arkadaşlar, bu selülit çayını bende bikaç gündür içmeye başladım ama sinamekisiz.. kullanan arkadaşlar bu çay boşaltım yaptırıyomu eğer yaptırıyosa bana ters etki yaptı sanırım.. içtiğimden beri büyük tuvalete daha az çıkar oldum.. bu sizdede böylemi

hayatım ben yaz başında kullanmıştım şu anda bence etkisi hala sürüyor ama biliyoruzki selüliti birdaha gelmemek üzere gönderen birşey yok, tekrar olurmu bekleyip görücez

bişiyler yazdım bakarsan sevinirim....

bende içiorum bu çayı umarım işe yarar
bgn 2. günüm
ama limon sıkıorum içine
yoksa sıkmamam mı gerek ayrıca ben sinamekisiz yaptım
illaki sinamekili mi olması gerekiyor??
yardımcı olursanız sevinirim
canım evet mutlaka sinameki olmalı bağırsakları çalıştırıp toksinleri atmaya yardımcı olan en önemli bitki o öptüm

slm arkadaşlar
bende başlamak istiyorum fakat sinamekinin yararından çok zararı var bağırsaklar bi alıştımı düzelt düzeltebilirsen onu koymadan yapmak istiyorum umarım bende de tuvalete az çıkma gibi bi sorun olmaz

hanımlar nasıl gidiyor ,kullanan arkadaşlar bana lütfen yazsınlar sonuçları merak ediyorum

2 hafta düzenli kullandım sonra aksatmaya başladım.şimdi tekrar başladım.gözle görülür bir etki olmamıştı ama çayı içince çok rahatlıyorum.sanki tüm yediklerim eriyor.spor yapmadan selülitten kurtulamayıza.s

arkadaşlar suna dumankayanın verdiği selülit çayı bana çok iyi geldi bugün 21 inci günüm valla hayret ettim eşimde onayladı bence deneyin

Paylaşım için teşekkür ederim yeni gördüm mutlaka denicem haberdar ederim seni:1hug:

arkadaşlar bende bu çayı nerdeyse 2 3 aydır kullanıyorum ilk bir ay sürekli sonra 2 3 günde bir daha çnceden duymuştum bu çayı.Bide bişi daha farkettim ben bu çayı kullanmaya başladıktan sonra gögüsüm nerdeyse bir beden büyüdü.çok dikkat ettim regl dönemimden mi yoksa başka bi şişkinlikmi diye ama degil.yaşım 25 bu yaştan sonra ergenlikte olamaz.bildigim kadarıyla bu otların bazılarında ostorojen hormonu var ondan kaynaklanıyor olabilir

tarifi veriyorum arkadaşlar
papatya rezene anason sinameki biberiye funda yaprağı kuşburnu bunlardan 50 şer gr aldım karıştırdım ( suna dumankayanın tarifine göre ) hergün bir tutam yarım litre suda 15 dakika kaynatıp günde bir bardak tok içtim bana çok iyi geldi halada kullanıyorum tavsiye ederim

ben denediştim 2 sene ewwel hemde selüliit kremiyle beraberinde kullandım..ama bana hiç iyi gelmedi şöylekii tansiyonumu düşürdü..kızlar düşük tansiyonunuz varsa dikkat edin derim...

arkadaşlar ben bu karışımı aldım hatta aktar içine mısır püskülü ve avakado yapragıda ekledi bugün başlıyorum kaynattım sogusun biraz diye bekliyorum bakalım sonuç ne olacak

arkadaslar bende bu caya baslayalı 5 gun oldu ama ıkı uc gundur acayıp bı sekılde agrı oluyor ve cok tuvalete gıdıyorum bu cayın etkısı varmıdır kı?bırda bunun yanında kabak lıfı ve yosun sabunu kullanıyorum..ben sıkılASMA hıssetım ama bunu soylemek ıcın daha cok erken ınsalah en yakın zamanda su sertten kurtuluruzyerimseniben

@candygirl
1/2 litre suyla kaynatiyorsun ya 15 dak, zaaten su azaliyormus ancak bir bardak cikiyormus yani.
Yani hergün ayni islemi yapacaksin.
ilginç bişey yaaaa herkese yararmı acaba

kızlar bu çayı bende 4 5 aydır kullanıyorum,artık alışkanlık oldu haftada 4 5 defa içiyorum.papatya anason insanı rahatlatıyor,sakinleştiriyor,eşimede içiriyorum.araştırdıgım kadarıyla bu otların br zararı yok ama otları kaynatmayın bide karışıma sinamekiyi koymayın,uzun süreli kullanılmasının çok zararlı oldugunu biliyorum.

slm 26 gün oldkullanalı selülütlerimin tam olarak farkında degilim ama kilo verdirdi bana 52 kg dum şimdi 50 oldum ve bol bol tıkındıgım halde hatta gece çikolata yiyorum ama hergün içemiyorum bazen 2 günde 1 oluyor.

X