Suçlu kim??

İki bebeğim var benim şimdi uyuyup dinlenmem gerekirken bunları düşünüp oturuyorum uyuyamıyorum kimseye göstermeden ağlıyorum üzerinden yıllar geçmesine rağmen sanki dün gibi etkisi geçmiyor. Geçen yıl kalp sıkışmasıyla doktora gittik holter cihazı bağladılar kalp ritim bozuklu var dedi doktor. Bir derdin mi var bu yaşta kalp hastalığı çok nadir görülür yaşın genç çünkü dedi.bir ilaç yazıyım 6 ay kullan geçmezse anjiyo yapalım dedi. Böyle düşün düşün boktur işin. Bir annenin önce evladını dünyaya getirmesi sonra yavaş yavaş süründürerek öldürmesi...

İki bebeğim var benim şimdi uyuyup dinlenmem gerekirken bunları düşünüp oturuyorum uyuyamıyorum kimseye göstermeden ağlıyorum üzerinden yıllar geçmesine rağmen sanki dün gibi etkisi geçmiyor. Geçen yıl kalp sıkışmasıyla doktora gittik holter cihazı bağladılar kalp ritim bozuklu var dedi doktor. Bir derdin mi var bu yaşta kalp hastalığı çok nadir görülür yaşın genç çünkü dedi.bir ilaç yazıyım 6 ay kullan geçmezse anjiyo yapalım dedi. Böyle düşün düşün boktur işin. Bir annenin önce evladını dünyaya getirmesi sonra yavaş yavaş süründürerek öldürmesi
bu ne biçim bir insan ya Allah bunların ömrümden alıp nesli tükenmekte olan hayvanlara versin
Ben o doktorun yazdığı kalp ilacını bile kullanmadım biliyormusunuz o ara emziriyordum bebeğime bir zararı olur sütümden ona geçerde diye.

Banada en yakın gelen çözüm bu. Okutma mevzusuna gelince şuan online eğitimdende üniversite okunabiliyorya ona güveniyorum biraz online olunca bişey demez. Babamla bir konuşuyum dedğiniz gibi en mantıklısı bu

Canim sinava simdiden gir bence boşanmayı beklemeden

Aman Yarabbim dedim her yazdığını okudukça. Nasıl imtihanlardan geçiyorsun çok güçlü olmalısın başka türlüsü zor. Ne olur üzme kendini bebelerin için ayakta kalmaya başarmaya çalış. Onları kimselerin insafına bırakma. Evet insanlar çok kötü ama iyi insanların da olduğunu unutma. Eğer maneviyatın kuvvetliyse Allaha sığın ibadet ve dua insanı o kadar rahatlatan bişey ki anlatamam. İnşallah hayatın düzene girer ve yaşadıklarını geride bırakırsın. Allah yardımcın olsun

Allah annenizi bildigi gibi yapsin onun sonu cok pislik bir ölüm sana diyim. İnsallah bir is ustundeyken biseyler olurda hem annnein hem polisin başi yanar ikiside gorur dunyanin kac bucak oldugunu.bu polislerin askerlerin aldattigini esleri cogu zaman anlayamiyor bile cunku kaçın kurasi oluyorlar cok olaylara sahit olduklari icin mesleklerinden dolayı artik soracagin bir soruya aninda kilif uydurabiliyorlar inaniyosun yani ikna edebiliyorlar.neyse sen cocuklarini sakin annein evine goturme annen gelme diyormus zaten asil senin gitmemen lazim cocuklaina taciz falan yapilabilir hersey olabilir gozunden dahi sakin.suan icin esinin evi daha guvenli gibi. Evde ders calisip bol bol hazirlan derim sinavlarin hepsine gir. Kizlar daha iyi bilir benden yol gosterirler kpss ye falan hakkin varsa dene.yks hepsini dene. Siddet gormuyorsan biraz dayan. Ve ne olur alkole veya baska maddeye zaafin varsa tedavi ol aksatma.cocuklarin iyi yetissin.kardesine ve babana ayri uzuldum onlari nasil kurtaracaksin bilmiyorum su polisle onlarida tehdit ediyorsa annen sende polisin esine ulasacagini soylesen eziyeti birakirmi acaba.

Annemle konuştuk sen kaçtın şimdi çekeceksin diyor. Çocukları bırak gel geliyorsan dedi. Çocuklarımı bırakamam. Babamla konuştum. (bu arada annem şuan yazlıkta kalıyor babam yazlıkta ayrı yerdeler ama havalr soğuduğu için 1 aya babamın yanına döner) babamla konuştum gel kızım ben sana bakarım istersen sana ev tutarım bende senle kalırım çocuklarına bakarım çalışırsın bende annenin zulmünden bıktım dedi.

Yanlış yazmışım annem yazlıkta babam normal evimizde

Benim de babam aldatır, annem basiretsizdir. Diğer olaylar çok ekstrem gerçekten.
Adamım diye geziyor he polis, evli bir kadının yanına gidiyor. Hem de kocasından gizlenme gereği bile duymuyor.

Ya ben şimdi çok şey derim ama burada yazılmaz.
Öncelikle bol bol dua etmeni öneririm.
Fiziksel şiddet de olduğu için, hem de en ilkellerinden evinde kalamamış, evlilikte çözüm aramışsın.
Hayat sana çıkış yolu pek vermemiş anlattığın kadarıyla.

Açıkçası çocuk yapmasan iyiymiş, çalışırdın.
Psikolojik olarak da yıpranmışsın tabi, hayata çok tutunamıyorsun.
Yine de evlilik seni daha bir çıkmaza sokmuş gördüğüm kadarıyla.

Eğer eşimin kıskançlığına karşı koyabilirim dersen çalışmaktan başka çıkar yol yok. Oğlu annesine düşkünse, çocuklarını da emanet etsin bir zahmet baktırsın.

Ne şeytani insanlar var şu dünyada.
Yok mu ailede başka bir erkek müdahale edecek amca, dayı vs.
Öyle şeyler yapılır ki o adilere, işte insan kendi hayatını yakmak istemiyor.

Malesef müdahale edicek kimse yok çünkü annem ıvır zıvır konuları bahane ederek hepsiyle ayrı ayrı kavga etti küstüler.keni tarafıylada babamın tarafıylada. Rahat hareket edebilmek için sanırım. Duyan bikaç kişide uğraşmak istemiyor çok kavgacı tabiri caizsse arsız biraz. Burunları belaya sokmak istemiyorlar

Eski sevgiliniz kalp krizinden mi öldü yoksa uyuşturucu kullanırken kalbi mi durdu

Malum her uyuşturucudan ölene kalp krizi deniyor bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…