şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

sizce bu normal mi kızlar doğum kontrol hapı da kullanıyorum ama buna anlam veremiyorum daha önce böyle olmazdı canım isterdi bu burnuma kokusu gelmeside neyin nesi sizce?

sizce bu normal mi kızlar doğum kontrol hapı da kullanıyorum ama buna anlam veremiyorum daha önce böyle olmazdı canım isterdi bu burnuma kokusu gelmeside neyin nesi sizce?

komşular yemek pişiriyoda kokusunu mu alıyosunnn: canım doğum kontrol hapına 1 ay önceden başlanması gerekiyor eğer hemen başlayıp hemende koruyacağını zannedip korunmasız ilişki yaşadıysan hamile kalmış olabilirsin

arkadaşlar bu ay hepimiz hamiş kalırız inşallah.21 aylık evliyim.çok istiyorum bebişimin olmasını.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

inşallah olmuşturben 5 şubatı bekleyeceğim sonra yaparım testimi sonucunu bizimle de paylaş

şimdiden yine 0.100 diye diyim de sonra hayal kırıklığı olmasın...ben yinede aldığımda yazarım ama içimden geçen bu dahiliyede genel tetkiklerle beraber istyedim öylesine ufak bir umut kırıntısı benimki...

inşllh gerek kalmaz bu ay hamile kalmış olursun:) bende kalırım inşllh çok canım sıkıyo sanki olmicakmış gibi geliyo. nasıl bişey bu anlamıyorum daha 2 ay öncesine kadar olursa naparım diyodum şimdi olmazsa naparım diyorum deli olcam millet istemez peşpeşe olur biz isteriz olmaz ALLAH yardım etsin hepimize....

evet dediğin gibi kimi istemez sümsük sümsük çocuklarını bi orayua bi buraya bırakır doğurup doğurup biz allahım sen gücenme halimize yarabbi...

inşallah canım ya inşallah kimse bu sıkıntıları çekmeden hamiş kalırrr inşallah bi sorunumuz yoktur hamilelik için

inşallah canım amiiinn..

yok bi kaç gün var ama bende bi 10 günöncesinden göğüs ağrısı başlardı..şimdi o bile yokk...

Canım sende benim gibi 7 aylık evlisin Hiç stres yapma olur muhakkak bu ay olmazsa sonraki ay... Ben ekimde bi hamilelik yaşadım. Korunmayı bıraktığım ay kaldım. Ama o ay çok sıkıntılı geçti. Kardeşimi trafik kazasında kaybettim, sakinleştiriciler ağrı kesiciler içtim. Meğer hamileymişim. Şimdi toparladım kendimi biraz tekrardan istiyoruz. Allah herşeyin hayırlısını versin.

çok duygulandımm gözlerim doldu vallahi...başın saolsun canım çok üzüldüm gerçekten..allah kimseye tatırmasın ama birileri ölürken birileri doğıyor allah ölümü de doğumuda bizler için vermiş allahım sen günahlarını affeyle yarabbim...

canım sen yine şanslısın hamile kalabiliyormuysun en azından bunu biliyorsun ama ben onu bile bilmiyorum hiç hamile kalmadım acaba sorun mu var diye düşünüyorum.iltihap sorunu hep vardı bende ama doktorum iltihap gebe kalmay engel olmaz eğer olsaydı tüm kadınlarda bu iltihp olayı var o zamn kimse kalmazdı dedi içimi rahatlattı.inşallah bu ay hamileyimdir diyorum bi daha ki ay hsg çektireceğim olmazsa adet btiminde

Amin canım. Henüz 20 yaşındaydı. Allahım çok sevdi ve yanına aldı diyoruz başka avunucak şey bulamıyoruz çünkü. Gerçi hala kabullenmiyorum o ayrı.

Evet canım en azından bunu biliyorum(gebe kalabildiğimi) ve inan hiç sorun yapmıyorum. Bu ay olur olmazsa sonraki aylar... Allah herşeyden önce bizlere ve sevdiklerimize sağlık sıhat versin. Bebeğimiz olmicaksada bi hayır vardır demek lazım. Olduktan sonra kaybetmek çok daha zordur o boşluğu ömrümüz boyunca dolduramayız. Herkes için çok umutluyum ben ama. Neler duyuyoruz Allah büyük.
Yok canım iltihap gebe kalmaya engel değil. Tanıdığım çok insan var çünkü o şekilde hamile olan. 7 ay çok değil aslında inşallah bi sorunun yoktur. En kısa zamanda olur inşallah bebişin.

inşallah canım yaa...evet çok sevmiş ve çok sevmişsinizzzki yanına almış...allah beterinden saklasın herkesi...

bu arada sonucumuda aldım maalesef her seferinde olduğu gibi 0.100 yine hamile kalamadım yani...çok üzülüyorum ya allahım o sevinci yaşatsa banada alsam evladımı kollarıma sarlsam uyusam büyütsem of offf

Ayrıca kızlar tsh hormonum yüksekmiş bu da kısırlığa sebep oluyormuş... Iyikide tahlil yaptırmışım tiroid yetmezliği başlamış...inşallah tedavisi vardırrr yaaa çokkmutsuz oldum şimdi bennn

Canım olur inşalah. Üzülme o kadar. Hayırlısı olsun.
TSH konusundada korkma hiç. Benim 100 lerdeydi çok yüksekti. Doktor troid bezin hiç çalışmıyo dedi. O zaman evli değildim. Bu gebelikle bağlantısını bilmiyodum. 3-4 ay sonra tekrar ölçtürdüm normala dönmüştü. Tedavi olmadan hemde. Hamilede kalabildim çok şükür. Endokronoloji bölümüne git canım. sanırım ilaç tedavisi veriyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…