şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

dondurulmuş spermmi???? :26: Onasıl oluyor ?

merhaba.ilk bebeğiniz ne kadar sürede oldu?ikinci bebekler genelde daha uzun zamanda oluyor.oğluma 9 ay sonra hamile kalmıştım ikincide acaba o kadar uzun sürücekmi diye stres yapıyorum şimdiden..
evlendiktenden 6 ay sonra korunmayı bıraktı o ay hamile kaldım şu anda 2 yılı geçti 6 ay önce kürtaj oldum dış gebelik geçirdim bu ay klomen çatlatma iğnesi oldum yarın belli olacak:18:

canım ilk değerlerbu şekildeçıkabilir hamilesin şu anda ne güzelişte...o değer yükselr giderekkk inannn

• [*]
    [*]bluegirl1 6 ŞUBAT
    [*]oflu 8 şubat
    [*]huzurlumutlu 5 şubat
    [*]anatolya 5 şubat
    [*]ppatya87 6 şubat
    [*]bergolya 15 şubat
    [*]nvcvn 17 şubat
    [*]huzurluyuvam 17 şubat
    [*]esraturkoglu 28-31 şubat
    [*]zeynoo1 8 şubat
    [*]özdenizer 7 şubat
    [*]mcan84 6 şubat
    [*]sheyma33 16şuba
    [*]AYIGIT 17 şubat
    [*]egal 10 şubat
    [*]pempepanter 31 ocak
    [*]aazzrraa 4 şubat
    [*]fikirolog 8 şubat
    [*]kordugum85 6 şubat
    [*]SDFCLB - 04 Şubat
    [*]melekangel 12 şubat
    [*]Nese030286 ? şubat
    [*]Yeliziz2 7 şubat

uzun zamadır giremiyordum sayfa baya ilerlemiş
listemizde olmuş

yumurtlama günlerime denk gelmiştir muhakkak ama gecen ay gibi sıkı takip etmedim hatta hiç üstüne düşmedim bile.
bakalım haftaya belli olur

evet canım listemiz çıktı şimdi o listeden hamişlerimiz çıksın diye bekliycezzz... benim umduum olmasada inşallah sizin olur

26,73 kızlar kan testim 3 gün oldu aşılama olalı dayanamayıp yaptırdım doktor hamilesin dedi inanasım gelmiyo sizce buaşılamadan mı oldu ondan evveli mi vardı bilmiyorum başka hastanede yaptırdım testi acil cevap bekliyorum şok ve heycandayım

Liste oluşmış ne güzel çok stresli birşey yahu beklemek herkes için en hayırlısı olsun

tatlım insallah hayırlıs olur bakalım bendede çok fazla uyku var normalde uykuyu hiç sevmem ama durup durup uyuyorum 8 şubat adet tarihimde bakalım artık bekleyecegim

tatlım insallah hayırlıs olur bakalım bendede çok fazla uyku var normalde uykuyu hiç sevmem ama durup durup uyuyorum 8 şubat adet tarihimde bakalım artık bekleyecegim

cnm benmde 12 subat.bız esımle hıc oyle olcak mı demezdık yapardık yumurtlama donemını de bılmem pek hıc onada dıkkat etmedım her ay acabamıda demedım.bu ay bas donmem oldu durduk yere bayılıcak gıbı oldum bende oyle tansıyon dusmesı bas donmesı hatırlamam hayatımda.bırde asırı uyku noluyor dıyorum cnm ıs yapmak ıstemıyo oturdugum yerde kalıyorum sabah kalkamıyoruz ıse gec kalıcam nerdeyse normalde boylede olmazdı.bugunde karnım sıs hastalanmama 2 hafta var nerdeyse mıllet karnıma bakıo o ne ya dıyo sankı hamılesın dıye bende yok cnm daha neler dıyorum tabıkı:) bırde ustune doktor oyle dıyınxe suphelendım normalde kontrole gıtmıstım hamıs ıcın sorun var mı oyle dıyınce umutlandım merakla beklıyorum

evlendiktenden 6 ay sonra korunmayı bıraktı o ay hamile kaldım şu anda 2 yılı geçti 6 ay önce kürtaj oldum dış gebelik geçirdim bu ay klomen çatlatma iğnesi oldum yarın belli olacak:18:

Sen merak ettim canım, belli oldu mu?

bakalım bir umut bekliyorum şubat annesi olmayı ama pek öyle bir hissim yok, hiçbir regl belirtim bile yok bat 4 şubat

off daha adetime 10 gün var ve belirtimde yokk.. icimden bir his bu ayda olmadi diyorr:2::2::2::2::2::2:

ayrica listeye eklediginiz icinn cookk tsk ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar:)
Ben gayet yeniyim , 3-4 şubat Bat tarihim, aralıktan beri deniyoruz çok kısa biliyorum ama insan bir an önce olsun istiyor:) Bekleyen herkese müjdeli haberler gelir umarım.. Bende anlatılan o belirtilerden yok pek.. Bi tek arada kasıklarda hafif bir batma ve üşüme dışında.. Ama regl belirtisi de olabilir.. Çok zormuş beklemek

bakalım bir umut bekliyorum şubat annesi olmayı ama pek öyle bir hissim yok, hiçbir regl belirtim bile yok bat 4 şubat

sormaaa yaa bende de hiç tık yok adet belirtilerimi yaşardım 1 haftadan önce ama şuanda hiç br belirtim yok ne göğüs ne başka bişi hiç...yarın dahiliyeye gidipkan sayımı yaptırcam kolestrol felan bide gebelik testiistiyim bakimm umudum yok amaaaaa....

rüyamda gördüm birde gebelik testi yaptırmışım ve hamileymişimm ağlıyodumm çok güzel bir rüyaydııı

korunmayı bıraktıktan sonra bende öle rüyalar görüyordum.sonra geçti. ilişki olmadan bile durum piskolujisine giriyor insan ay ağar kaldırmiyim ay şunu yapmimi bunu yapmimi..
iki ay oldu doğru düzgün büyük temizlik yapmıyorum ya bişey olursa die kokuşcaz yakında

ben 7 aydır deniyorum nerdeyse olmayınca olmuyor. evlendiğimden beri korunmuyorumda ama nasip kısmet.bu ayda hamiş değilsem adetten sonra hsg çektireceğim.doktorum geçen ay çektir demişti ama cesaret edemedim..fiyatı da baya uygun gönderdiği yerin

bizde 1.5 yıllık evliyiz ilk defa karar verdik bebek için bakalım hayırlısı olsun kendimi çok dinlemek istemiyorum dr a hiç gitmedim bu konu için bakalım bu ayı bir atlatayımda ona göre karar verecegim normal bir aya benzemiyor bendede hiç birşey ama hayırlısı diyorum :))

cnm oncelıkle bır doktora muayene olmanı tavsıye ederım.cunku hamıs olunca bır bakıyorsun kadında sorunlar oluyr ve ılac kullanamıyorsun tedavısını yapamıyorsun bunlar hem senın ıcın hemde cocuk ıcın rısk olusturabılır kontrolsuz hamıs kalırsan eger.artık herkes hamıs olmadan once gercekten bır sorunum varsa tedavı uygulamak amaclı gıdıyor doktora.bence bır muayene ol hem ıler sorunun varsa ve tedavı surecu uzunsa zaman kaybetmemıs olursun karar senın yınede cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…