şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

Kızlar cuma günü gittim doktora, kese falan yok , söktürücü ilaç verdi, onu içiyorum.Allah hepimize önce sağlık sonrada sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

Kızlar bende 3 gün evvel ilk defa aşılama oldum, ve bugün dayanamadıımm test yaptım ikinci çizgi çıktı silik ama belirgin gibide,
ikinci defa yaptım yine silik ikinci çizgi sizce ilaçların etkisi olabilirmi progestana devam ettiriyoda doktor

selam kızlar muhabbetler bol karınlar hamısle dolsun ınsallah..
benımde bat 12 subat benıde lısteye ekler mısınız..
bende gecen gun doktora gıttım bır sey gordum belkı hamıle kalabılırsın ıkı gune bellı olur dedı bende bır umıt basladı ama kıstte olabılır belkıde catlamamıs yumurtada olabılır belkı hamılede kalabılırsın dedı bılmıyorum valla.
rahım agzında buyuk yaram varmıs onuda lazer operasyonuyla aldı sımdı fıtıl kullanıyorum besleyıcı bende bır de guatr var gecen sene muayene olmustum onun sonuclarını sıtedı etkısı olurmu gebelıge dıye ama hormon tahlılı yapmadı eksık bır sey var mı dıe sorsam mı nıe yaptırmadı acaba.
haftaya kontrole gıdıcem bakalım bı unut belkı kalırım yada sorun vardır hayırlısı kızlar.
Allah hepımızın gonlune gore versın

Selam kızlar,
Şubat ayına beni de ekler misiniz?
SDFCLB - 04 Şubat

Hepinizi çok öpüyorum, inşallah hayırlısıyla bu ay hamiş haberlerini alalım.

Ama bende şubatta hamiş kalabilirim benide listeye ekleyin kızlar 3 senelik evliyim 1 senedir tedavi oluyorum ilk aşılamam buu daha 1 hafta geçmeden test yaptım iki adet ikiside aynı çıktı iki çizgi sizce hamile olmama durumu varmıdır ben havaya girdim şimdiden içim içime sığmıyor heycandan çatlıcam

kızlar benimde adet tarihim 8 şubat oması gerek ilk defa bebek için denedik bakalım insallah olur burda yeniyim bu konuda bilgilenmek için kayıt oldum çok fazla belirtim de yok aslında sadece çok üşüyorum , bacaklarım agrıyor birde felaket bir baş agrısı var başımın arka kısmında bel agrısıda çok var bu ara bakalım hayırlısı sizde nasıl belirtiler var

kızlar benimde adet tarihim 8 şubat oması gerek ilk defa bebek için denedik bakalım insallah olur burda yeniyim bu konuda bilgilenmek için kayıt oldum çok fazla belirtim de yok aslında sadece çok üşüyorum , bacaklarım agrıyor birde felaket bir baş agrısı var başımın arka kısmında bel agrısıda çok var bu ara bakalım hayırlısı sizde nasıl belirtiler var

merhaba cnm ben cumrtesı gunu doktora kontrole gıttım hamıle kalmam ıcın bır sorun var mı dıye bır sy gordu belkı hamıle kalırsın ıkı gune bellı olur dedı bende sormadım ıdrar testınde bellı olur mu dıye cumartesı yıne gıdıcem tahlıl sonucunu gostermeye.benmde dokora gıtmeden once bas donmesı oldu sankı bayılıcak gıbı bırde asırı uyku ve halsızlık.yataktan xok zor kalkar oldum kac gundur ve cnm bırsey yapmak ıstemıyor bırde kasıgıma arada bır sancı gırıyo cok fena gecıyor sonra bakalım bende test yapsammı dıyorum bı yandanda erkendır bekleyım nasılsa cumartesı gıdıcem dıyorum cnm

1. bluegirl1 6 ŞUBAT
  2. oflu 8 şubat
  3. huzurlumutlu 5 şubat
  4. anatolya 5 şubat
  5. ppatya87 6 şubat
  6. bergolya 15 şubat
  7. nvcvn 17 şubat
  8. huzurluyuvam 17 şubat
  9. esraturkoglu 31 ocak
  10. zeynoo1 8 şubat
  11. özdenizer 7 şubat
  12. mcan84 6 şubat
  13. sheyma33 16şuba
  14. AYIGIT 17 şubat
  15. egal 10 şubat
  16. pempepanter 31 ocak
  17. aazzrraa 4 şubat
  18. fikirolog 8 şubat
  19. kordugum85 6 şubat
  20. SDFCLB - 04 Şubat
  21. melekangel 12 şubat
  22. Nese030286 ? şubat

kızlar bende hiç bir belirti yok çok ta ümitlenemiyorum yaaa inşallah listemizden herkes hamiş çıkarrr amin

kızlar ben hamile olduğumu düşünüyorum bel ağrısı bulantı sürekli uyuma hissi sabah zor uyanıyorum göğüslerim de yeşil damarlar güörünmeye başladı. ve karnım şiş kasıkla göbek deliği arası sabah inmiş oluyor gece dehşet şişiyor. arada bayılacak gibi oluyorum ve çok acıkıyorum çok merak ediyorum çooooooook

Slm arkadaslar benıde ekleyın lutfen lısteye 7 subat benımde bu ay cok umutluyum goguslerımde berbat bı agrı var 5 gundur ınsallah hepımızın bebıslerı gelır bu ay da sevınırız hep beraber

ahh canım benim beklenenden erken oldu 28 ocakta ne yazıkkı..beni listeden çıkarabilirsin..

uzun zamadır giremiyordum sayfa baya ilerlemiş
listemizde olmuş

yumurtlama günlerime denk gelmiştir muhakkak ama gecen ay gibi sıkı takip etmedim hatta hiç üstüne düşmedim bile.
bakalım haftaya belli olur

canım adet tarihin ne zaman
aslında bazı belirtilerimiz benziyor sürekli uyuma hissi sabahları hiç kalkmak istemiyorum hatta aştım kendimi 10 12 saat falan uyuyorum.
gögüslerimde yeşil damarlar benim adetime yakın çıkıyor zaten karnım çok şiş sabahları bile kalktığımda şiş oluyor hiç inmiyor ama gebelikten değildir sanırım ödem yapıyor vucudum.
kokulara karşı hassasım ve farklı şeyler yemek istiyorum daha önceden hiç yemediğim şeyler gibi
yinede hiçbirini gebeliğe yormak istemiyorum çünkü şimdiye kadar çok belirti yaşadım ama hep negatiffffffff..............
dilerim inş sen bunları gebe olduğun için yaşıyorsundur.

merhaba arkadaşlar dondurulmuş embriyo trnsferinden sonraki 12. günüm. bugün tahlil verdim. hcg 18,82 çıktı.idrarda pozitif çıktı. ama değer çok düşük değil mi sizce? yoksa dondurulmuşlar 15. gün mü sonuç veriyor? doktor 2 gün sonra tekrar tahlil yapalım.değer yükselmeli dedi. çok tedirginim bi bilginiz var mı acaba? ben hamile miyim değil miyim şimdi anlamadım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…