şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

kizlar merhaba
beni de araniza alin
benim adet daha yeni o yuzden bat 30 subat
sizler hamilelik haberlerini verirsiniz verirsiniz
ben de ayin sonunda sizi takip ederim insallah

1. bluegirl1 Bİ DAHAKİ AYA İNŞALLAH
  2. oflu 8 şubat
  3. huzurlumutlu 5 şubat
  4. anatolya 5 şubat
  5. ppatya87 6 şubat
  6. bergolya 15 şubat
  7. nvcvn 17 şubat
  8. huzurluyuvam 17 şubat
  9. esraturkoglu Bİ DAHA Kİ AYA İNŞALLAH
  10. zeynoo1 8 şubat
  11. özdenizer 7 şubat
  12. mcan84 6 şubat
  13. sheyma33 16şuba
  14. AYIGIT 17 şubat
  15. egal 10 şubat
  16. pempepanter 31 ocak
  17. aazzrraa 4 şubat HAMİLEEEEE
  18. fikirolog 8 şubat
  19. kordugum85 6 şubat
  20. SDFCLB - 04 Şubat
  21. melekangel 12 şubat
  22. Nese030286 ? şubat
  23. everythingwillbegreat 1 MART
  24. BLUEGİRL1 5-10 MART ARASI

30 şubat olsa keşke canım yaaa :d maalesef şubat 29 çekiyor 1 mart olarak ekledim listeye seni

inanmiyorummmmmmmmmm
hatta neden beni 1 mart yazdiniz yaaaaaaa
30 subat olacak diye seslenecektim simdi
sonra yorumu okudum cok utandim
nasil unuturum ben
tesekkur ederim listeye eklediginiz icin

inanmiyorummmmmmmmmm
hatta neden beni 1 mart yazdiniz yaaaaaaa
30 subat olacak diye seslenecektim simdi
sonra yorumu okudum cok utandim
nasil unuturum ben
tesekkur ederim listeye eklediginiz icin

haha seslen seslen mart bize uğurlu gelsin o zaman ne diyelimmm!!! ben de ilaç kullanmaya başladım 7.56 imiş oda hamile kalmamı engelliyormuş... inşallah mart ayındaistenilen düzeye düşerde hamile kalırım!! martta doğum günüm var hem...kendi doğum günümde kendime en güzel hediye olurdu!!!
allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah

ayyy çok sevindim aramızda hamile olan varmış desenize Allah tamamına erdirsin üzüntü keder vermesin darısı bizlerin başına:))

çok teşekkürler canım rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin haftaya perşembe iyice kesinleşecek hayırlısı allahtan RABBİM sizede nasip etsin ilkmi

Merhaba kızlar aramızda güzel haber almak ne güzel ben psikolojik olduğunu düşündüğüm şeyler yaşıyorum bugünlerde, göğüslerim çok şiş aynı adet olmadan öncesi gibi ancak bu kadar şiştikten ve acıdıktan iki gün sonra başlardı adetim henüz başlamadı gerçi henüz bir gecikme yok, sürekli sebze yemek istiyorum normalde çok düşkün değilimdir birde iki gündür hafif midem bulanıyor, yumurtalıklarım otururken batıyor.. Ama hemen hamileliğe yormak istemiyorum henüz çok erken. Umarım sizlerden hamilelik haberleri almaya devam ederiz

kızlarr merhaba bende 17 şuatı bekliyorum.. bu ovulasyon testlerini yapıyorum ama 6 gündür 2 çizgide çıkıyor c çizgisi belirgin t çizgi daha silik.. ne demek hala tam çözemdim. pozitifse
bu kadar zaman pozitif olması normal mi. anlamadımmm???

kızlar yardım bugünler yumurtlamam lazım ama kasıklarım öyle ağrıyoki hiç bişey düşüncek halim yok vazgeçmek üzereyim

Aynen canım bende de 27 ocakta aşı oldu 30 unda test yaptım iki çizgi çıktı iikinci silik kan testi yaptırdım özelde 26,73 dedi hamile diye ama beklemek gerekiyormuş, bugün yine yaptım yine iki çizgi silik iğne hcg yüklüyormuş 10 şubatı bekliyoruz yanıltıcı olabilir iğnelerin etkisi gidince test yapılacak

kızlar son 1 günüm
1 saat önce bel ağrısı başladı adet belirtilerimin arasında yoktur ne oldu acaba ağrıyor diyorum ama ters birşeyde yapmadım
diğer bildiğiniz tüm belirtiler var zaten
hayırlısı artık yarın haber veririm.

bergolya adetinin kaçıncı günündesin...belirtilerin sanki yumurtaların yeni çatlıyomuş gibi...ama inşallah hamilelik belirtisidir...

ovulasyon testlerinde poztif demek için,T çizgisinin C çizgisinden ya daha koyu ya da aynı koyulukta olması gerekir..T çizisi daha silikse negatif olarak değerlendirmek gerekir...kılavuzunda yazan da böyle canım...testi adet gününden yaklaşık 16 gün önce yapmaya başlamalısın..mesela ben 25-26 günde bir adet olurum..adetin 9.-10. günlerinde başlıyorum...

kızlar yardım bugünler yumurtlamam lazım ama kasıklarım öyle ağrıyoki hiç bişey düşüncek halim yok vazgeçmek üzereyim
kasık ağrısı yumurtalarının çatlamaya yakın olduğunun belirtisidir canım niye vazgeçiyosun...ve bence bol ağrı iyidir...benim de çok ağrım olur...çatlasınlar da olsun ağrım..

öncelikle listedeki herkesin anne olması dilerim...
bluegirl beni de ekler misiniz bu güzel listeye..BAT 15 şubat....

kızlar enteresan sancılarım var
normalde sancılı adet olmam ben belimin ağrısı devam ediyor kasıklarım karnım ara ara ağrıyor sancı giriyor.
gögüslerim mutlaka hassaslaşır ve şişerdi şuan öyle bi durum hiç yok.
tek birşey var tatlı krizim

tatlım olmadı mı bu ay ya çok üzüldüm kısmet bir daha ki aya bencede..benim bat 27 şubat bakalım bu arada esra ben :)

selam kızlar!! son adet tarihim 24 aralık. ben de polikistik overdan kaynaklı adet düzensizlikleri var yaklaşık 1 yıldır.bugün sabah idrar testi yaptım bariz 2. çizgi çıktı şak diye. öğlen kan verdim sonuç 1030. ben öyle acilden giriş yaptım acilden de sonucu aldım kadın doğumcu olmadığı için o anda bana bişey demediler yani pozitif dediler de başka bilgi alamadım. ilk olacak hayırlısıyla inşallah.. siz bu değerlerimi yorumlayabilir misiniz??adet düzensizliğim var diye geç döllenme de olabilir.içimde değişik bi heyecan var.merak,mutluluk şaşkınlık... bu arada ben geçen sene 24 aralıkta düşük yaptım.bu sene 24 aralık a denk geldi. sanki teselli gibi:)

Hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim, bende de polikistik over var ve adetlerçok düzensizdi 3 senelik evliyim hamile klamıyordum aşı oldum ocak 26da meraktanda 3 gün sonra test yapmıştım aslında doktor 12 gün sonra demişti 3. günümde 26,72 idi emin olmamakla beraber bekledim ve bugün kan testi yaptırdım 30,83 çıktı adet günümde belli değil sonuç pozitif fakat ilk yaptırdığım testi dikkate alırsam bu normal olmuyor artışda anormallik oluyor ilk testi dikkate almayıp 2. testten sonra 2 gün sonra tekrar test yapmalıyım heralde kendi hastaneme gidemedim uzak hemde devlet hastanesi çalışan bir hanım olarak işyerimden aşılama için çok izin istedim daha da isteyemiyorum özelde yaptırıyorum tahlili bu yüzden henüz doktoruma görünmedim ama sizce hamilemiyim 30,83 sönme durumu olurmu bilmiyorum aşırı stresteyim sivilce doldu şişti her yanım

tatlım merhaba inşallah çok çok hamile haberi alırız beni de ekler misin bat 25-26 şubat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…