şubat meleklerinin hareketleri nasıl???

bebisim09

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.280
11
arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz benim kızımın ne kadar hareketli olduğunu, ama 2 gündür pek hareketli değil eskisi gibicadıarzu bazen telaşlanıyorum ama sanırım yeri daraldığı için böyle sizlerin bebişler nasıl? yoksa benim bebişte bişeyler mi var? 33. haftamda gidecektim dr a ama böyle devam ederse çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum

canım benimde bebiş çok hareketli ama bi kaç gün hareketlerinde azalma hissetmiştim senin gibi ama tamamen bizimle alakalı sanırım yorgunlukla yada bişeylerle ilgilenirken farkına vamrıyoruz sanırım hareketlerinin yoksa evde yanlız geçirdiğim vakitlerde hep tekmeler yiyiorum kendimi dinliyorum ne zaman elimi karnıma koysam hareket ediyo :emir_bebek:

aslında çok yorulmuyorum artık, gece 3 te yatıp 12 de kalkıyorum uyandıktan sonra baya seviyorum karnımı yatakta eskisi gibi tekmeler sallamıyo :KK43:(
ve hareketlendiği zaman ise sol tarafa vurmuyo hep sağ tarafıma ve göbeğimin çevresinde hissediyorum harketleri..
inşallah ters bi durum yoktur

benim bebişim 30 haftalık maşallah o kadar hareketliki onun hareketleri beni çok mutlu ediyo hareket ediyomu diye soranlara evet kızımla oynaşıyoruz diyorum çok güzel bir duygu

Ya eskiden gerçekten tekmeleri daha sert atıyordu benim oğluşumda sanırım yeri daraldı tekme çok atmıyo ama hareketleri bariz belli fırt sağa pırt sola devamlı popoyu çıkarıyo zaten eskiden hep sağ tarafta olurdu şimdilerde solda karnımı resmen yamulttu fırlama bitaraf inik bi taraf şişik:))))

benim oğluşumda maşallah okadar hareketli ki. tabiki ilk zamanlardaki gibi değil ama yinede fazla fırıldakk.eskiden hep soldaydı şimdi sağda duruyor. hele bazen bi hıçkırık tutuyor .geçenlerde de oldu babasına dedim bak oğlun hıçkırıyor. elini koydu o bile anladı. hoşuna gitti. yalnız gece sağ tarafıma yatamıyorum. elinden gelse sanki sırtıma kadar kayacak. o yüzden en rahat solda yatıyoruz.. hareketli oğluim beniim

1-2 haftaya kadar sağıma yatardım hep ve hemen soldan kenardan biyerini çıkarır ve orda oynar dururdu.şu son günlerde artık dünmüş hanımefendi ayakları sag yukardaa kalıyo ellleride orda hemen doktor ellerini ayakalarını kafasına çekmiş öyle duruyor dedi.artık topugumu dirseginimi getiriyo sağıma ayy ne güzel oluyo ya.resmen çıkıy bi yeri.çıksın acısını çıkarırım bunların.

benim oğlumda maşallah çok hareketli.. dirsek topuk kol bacak el ne varsa çıkarıyo :) hatta bazen ayağının şeklini görüyorum ya, resmen ayağını karnıma dayayıp zorluyo kendini.. çıkmak istiyo tabi yavrum sıkıldı orda:))

annişler benimde oğluşumun hareketleri bugün biraz daha az daha önce çok hareketli idi,gerçi bir yandan azalması normal ama insan tedirgin oluyo cumartesi kontrolüm var inşallah yarın kıpır kıpır olurda öncesinde dktr.gitmem..aslında el,ayak,dirsek her neresi ise bilmiyorum ama bir şişiriyoki çok tatlı oluyo ve poposunu soluma bir geriyoki bariz yani bi tane hafif şaplatıyom çok tatlı ya...

kızlar yemek yedikten bir saat falan sonra solunuza yatın hereketlri daha bariz hissedebiliyorsunuz bebeğin beslenmesi açısından da sol tarafa yatmak en iyisiymiş.

kızlar dün tv.de kadın doğum doktoru konuştu bebek klasik yemek yiyince uzanın sırt üstü ilk yarım saat içinde bebek 3 kez hareket edicek yada gündüz toplamda 10 kez hareket edicek dedi

normal doğum düşünen annelerde şuan dikkat etsin bebek son zamanlarda uyumaya dinlenmeye geçer bu doğumun en anlaşılabilir belirtisidir bebek normal doğumda çıkarken yorulacağı için güç toplar dinlenerek hareketler azalır ve daha çok uyur dedi haberiniz olsun

ben normal doğumu düşünüyorum ilgimi çekti

ne güzel bir bilgi paylaşmışsın arkadaşım sağol ben bilmiyordum

benim kız çok şımarık bazen günlerce hareket etmiyor beni çok korkutuyor

bazen se ardıardına günlerce tekmeliyor

şimdi 4 gündür süper harekete diyor, çok keyif alıyorum tekmelerinden

hatta hiç yapmadığı şeyi yapmaya başiladı 2 gündür karnımda yer değiştirmlere başladı, bir bakıyorum sağımda bir bakıyorum solumda, karnımda kıpırdıyor dışarıdan belli oluyor pıt pıt hareket ediyor, ama dışarıdan hareketini sadece ben görebiliyorum, çok dikkat edersen görüyorsun yoksa belli olmuyor

kızlar benim oğluşum hiç durmuyor devamlı hareket halinde karnımda oradan oraya geçiyor devamlı

şimdilerde 34 haftalık olduk ama maşallah kuzucuğum hala formunda hareketlei aynı güçlü ya çok hoşuma gidiyo onun haeketlenmesi canım bebeğim

X