Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20210130_151137.jpg
    IMG_20210130_151137.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 80
Aynı şey bende de var. Bat 14 şubat, 29 ocak yumurtlama günümdü. Yumurtlama günümden beri şişkinlik, kasıklarımda ağrı, uyku hali,hafif mide bulantıları vs var. Psikolojik mi farklı bi sorun mu var bilemedim. hamileysem şimdiden belirti vermesi imkansızdır diye düşünüyorum. Bilmiyorum kafam çok karışık. Heveslenmek istemiyorum yine sonra çok üzülüyorum.
Bende aynı durumdayım yumurtlamadan sonra göğüslerim şişti dokunamıyorum hafif karın ağrılarım devam ediyo normalde adetten önce olurdu aklımı karıştırıyor rüyamda hamile olduğumu görüyorum kafayı yedik yemek üzereyiz 🤣 inşallah isteyen herkes Yaşar bu duyguyu güzel haberler veririz hepimiz 🙏

Bende aynı durumdayım yumurtlamadan sonra göğüslerim şişti dokunamıyorum hafif karın ağrılarım devam ediyo normalde adetten önce olurdu aklımı karıştırıyor rüyamda hamile olduğumu görüyorum kafayı yedik yemek üzereyiz 🤣 inşallah isteyen herkes Yaşar bu duyguyu güzel haberler veririz hepimiz 🙏
Beni anlattınız bende boyleydim

Ah kuzum.. üzülmemeye çalış hasta olunca da yenileniyoruz yeni kapılar açılmış gibi düşün zafere kadar devam :) güldüreyim seni. İnan bende çok kötü olmuştum dün 2 seneye yakın uğraşıyorum.. yanlz değilsin hepimiz uğraşıyoruz. Üni öbür aya umut yükleyeceğiz simdi. Bende öbür ay için hastaneye gitcem mesela doktor ne dicek bakalım aylardır gitmedim 2 femera ve çatlatma tutmadı ara vermiştim. Sen ne zamandır deniyısun
Benim daha çok yeni geçen ay ilk defaydı ovulasyon testiyle ilk denemem oldu 6 aylık evliyim 3 aydır korunmuyoruz ama ilk kez bilinçli yumurtlama gününü bilerek birliktelik yaşadık fakat olmadı. Allah gönlüne göre versin üzülme varsa kaderde kısmette er yada geç bizlerde o duyguyu tadacağız 🐣

Beni anlattınız bende boyleydim

Slm arkadaşlar. Benim de yumurtlama gününden beri geçmeyen kasık ağrım, bel ağrısı ve baş ağrısı var. Baş ağrısı özellikle akşam saatlerinde başlıyor. Adetime tahminen 9 gün var ve geceleri uyurken insanın karnı acıkır mı??? Sabah uyanınca sadece ekmek olmadan haşlanmış yumurta ve peynir zeytinle doyan ben sanki kıtlıktan çıkmış gibi hissediyorum sabahın erken saatlerinde... bunlar işaret olsun nolur Allah'ım...

Kızlar merhaba çatlatma iğnesi vuruldum bugün 20.35 gece falanilişki olması gerekiyordu ama bizimkisi tam 50 geçe oldu sorun olur mu bu 15 dakika

Kızlar yumurtlama 3 gündür devam ediyor ya hiç bu durumu yaşayan var mı? Zaten geç oldu yumurtlama zamanım Çıldıriciiim:kızgın:

1🐣17 gün pik gördüm, 4 gün değerlendirdik
2-Regl döngüm 30 gün sürüyor ?
3-Yumurtlamayı ovülasyon testi ile takip ediyordum
4 İlk gebelik belirtim sol kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, birde ağzıma acı su geliyordu

5-Çatlamadan 14 gün sonra gebelik testi yaptım öğrendim :)
güzel anne sende ilk sayfadaki soruları cevaplar mısın soru cevap kısmına ekliyim seninde yorumlarını :)

X