Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence 2 canım

Ne kadar yanlış tavır üslup böyleleri insanları doktordan soğutuyorlar

Yaaa maşallah abla bende ağır bi enfeksiyon yaşadım belki şu aralar bile vardır kesik kesik idrare çıkıyorum çünkü doktora gidip bi muayene olmam gerek sanırım artık

Benim babamda kanser hastasiydi okudum gözlerim doldu allah razı olsun vicdanınız varmış ben neleri gördüm ama elimiz mahkumdu birine ses cikarttiysam diğerine çıkartamadım sonuç babam 1.5 sene savaştı ve vefat etti 4 sene oldu onsuz çok zor hele ki kanserli bi hastaya cok zor...

Sarı leke mi canim enfeksiyon falan yoktur insallah. Bazen kizlar yaziyor cunku mantar oldu enfeksiyon oldu falan diyede sari leke insallah o degildir ya. Bilemedim simdi ama korkma stres yaparsan kendine zarar olur canim
Bilmiyorum enfeksiyonda olabilir canım 3 ay önce ağır bir şekilde atlattım enfeksiyonu ama bu aralar yine kesik kesik oluyor idrarim hayırlısı olsun ne deyim

Yaaa maşallah abla bende ağır bi enfeksiyon yaşadım belki şu aralar bile vardır kesik kesik idrare çıkıyorum çünkü doktora gidip bi muayene olmam gerek sanırım artık
Bana ilaçlar verdi oyle geçti 1 haftadır sende bencede git bekleme cünkü sıkıntı yaşama

Kesinlikle başka bir doktordan randevu alıp gidin.. Moralinizi de bozmayın.. İnanın gerek yok hele ki şu anlarda..
Kalpleri ferah tutalım.. Herşey güzel olacak hayırlısıyla hepimiz için

Çok kullandım kuzu ilaç bu ay başı bile yeni bitti ust üste afedersin ilişki yaşadığım zaman böyle oluyorum nedense
O ilaçları kullan biraz ve o sürede ilişki yasama bence biraz bekleyeceksin yoksa geçmez hamile kalma şansın azalıyor banada doktor dedi seni ümitsizliğe kaptırmak istemem ama bu sorunlar sürekli yasanirsa dogurganlık azalıyormus hos belki bana yaştan dedi belkide bilmiyorum ama geçmeden ilişkiye girme bence yoksa cok fena yanmalar devam ediyor gecmiyor bana 180 milyonluk ilaç vermişti fitil verdi duş verdi ben o fitill ve duşla iyileştim , vagi flora kullandim o cok iyi geldi fitil bide vaginol vajinal duş başka türlü gcmiyor bide antibiyotik kullandım ama ismini bilmiyorum

Kesinlikle başka bir doktordan randevu alıp gidin.. Moralinizi de bozmayın.. İnanın gerek yok hele ki şu anlarda..
Kalpleri ferah tutalım.. Herşey güzel olacak hayırlısıyla hepimiz için

Ya sktrsin insani kufrettiriyolar nerden biliyo kimlerin ne olmazlari oluyo dua her kapiyi acar hamile kaldiginda da git degerini goster suratina tukur cik p..

Abla ben de atlattım 1 ay öncesine kadar iyiydim bu aralarda sadece kesik kesik idrare çıkıyorum gitcem doktora da bana bi fikir ver adetim olunca mı gideyim yoksa olmadan mı kanlar hormonlar falan ne zaman versem iyi olur yani

Abla ben de atlattım 1 ay öncesine kadar iyiydim bu aralarda sadece kesik kesik idrare çıkıyorum gitcem doktora da bana bi fikir ver adetim olunca mı gideyim yoksa olmadan mı kanlar hormonlar falan ne zaman versem iyi olur yani
Adetin geçtikten sonra git bence kanda biraz yumusuyor o enfeksiyon en azından sonra belki devam etmez onun icin gerekte kalmayabilir adette atlatabiliyorsun sen adetten sonra git hemen baktır uzatma cünkü gerçekten sıkıntılı durum.. Çok geçmiş olsun şimdiden

Arkadaşlar Merhaba,
Bu topikte sadece Şubat ayı bat bekleyenleri ekleyeceğiz Ocak için diğer bir arkadaşımız topik açmıştı isterseniz oraya yazabilirsiniz :)
Benimde 6 şubat bat 2 yıldır bekliyorum

Reglime henüz 9 gün var ama sağ kasığımda batma hissi oluştu. 2 gün öncede belimde sağ tarafta ağrı, gerçi hoi yinr çok çok hafif var. Acaba psikolojik mi belirti mi yoksa üşüttüm falan mı hiç bilmiyorum ve sabırsızlanıyorumm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…