Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetlikten yumurta tetikleyici mesaj nasil oluyor ve canım bahsettiğin söktürücüler ne bgn adetimin 4.günü

Masallah kuzuma sağlıkla büyüsün minnoş diğer konuyu da kafana takma. Sen biraz takinti haline getirmişsin bu konuyu o yüzden tedirgin oluyorsun. Bi daha takip ettiğini falan görürsen direk polisi ara canim.
Anlatmadgm o kadar sey var ki. Keske benm takintm olsa.
Ama polisi arayacagm. Dilekce verecegim. Calistigi is yerine de sikayet dilekcesi verecgmm.

Kızlar merhaba, ben geçen pazar rahim ultrasonuna baktirdim 16-24 mm lik yumurtan gelişmiş geciktirmeden eşinle birlikte ol dedi doktor. Bu buyuklukte bir yumurta ne zaman çatlarki acaba? Zira salı akşamı tek ilişki oldu bir daha olmadı merak ediyorum en azindan dogry zamanla yapabilmiş miyizdir? Bugün de vajinal kaşıntım var huylandim biraz niye boyle oldu diye

Daha esime soylemedim. Aklmda iki fikir var supriz icin . bana fikir verir msiinz?
1. Sihirli kupa yaptirip, ultrason goruntusu, vb. Eline onu vermek. Cayi koyunca bir sok olacak.
2. Guzel bir yemek hazirlayip balonlarin icine test, gebelik kan sonucu, patik koyup yemek bitimi o balonlari patlattiracagm ona.
Sizce hangisini yapayim?

Vallahi hepsi heyecanlı

1)Bat 3 Mart
2)Yaş 20
3)Q folin folik asit kullanıyorum
4)Ovülasyon testi kullanmıyorum
5)4 aydır çocuk istiyoruz
6)Herhangi bir sorunumuz yok

Ve ovulasyon testi ile yumurtlamayı destekleyecek bu macun ile alakalı kullanan bilen varsa yazabilir mi fikirlerini kullansam mı bende adetle beraber

Eklentiler

• B6C93031-6C0A-45C4-9D56-A023D13C1365.jpeg
    146,7 KB · Görüntüleme: 32
Çok teskkur ederim uzun uzun güzelce anlatmışsınız bgn gittim muane etti alttan ama doktor çok sertti yani odadan ağlayarak çıktım ovulasyon takibi yapiyorjm şuan yumurtlamam var gözüküyor öylemi açaba dedim azarladı sen ovulasyon kullnam sende yumurtlama olmaz dedi okadar çok moralim bozulduki eve gelene kadar ağladım okadar çok üzüldüm

bence muayene eden doktor bunun da bilincindedir, ona göre uygun bir kaygan jel kullanıyordur; sonucta bu tarz doktorların da istediği hamilelik oluşması. Neden bile bile uygun olmayan bir jel kullansın ki?
Doktor okdar berbat doktorduki inanın derdimi anlatamadim muayne ederken yumurtlamam varmı die soracam ona bile müsade etmedi muane etti hiç o konuda bile bisy demedi okadar sert hiç bsiy soramadım bidaha ağlayarak çıktım zaten birdahada asla dedim gitmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…