Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kistlerde bende cok sorun yaşadım ama hamileliğinmiyi geldigini söylemişti doktor en son gittiğimde 1 sene önce şişti yine bide o sene ben enfeksiyon kaptim bana hamile kalma riskimin cok oldugunu söylemişti cok acıyordu ama şükür geçti büyük enfeksiyon geçirdim oda sürekli olursa bana hamilelik olmaz demişti ama bende inatla deniyorum Allahtan ümit kesilmez sende hic kesme olur Allahın izniyle.. Valla oglum var 2. evliligim esiminde bir oglu var birde kız istiyoruz Ortak olsun diye Allahın izniyle bakalım işte Saglıklı sıhatlı olsunda oglanlardan cok cektik 🤣 biraz böyle mini mini kız olsun dedik.. Allah herkesin gönlüne göre versin.. 🙏🏻🙏🏻
İnşallah gönlünüzdekini nasip eder Allah 🙏 benzer durumlarımız. Bizim de ikinci evliliğimiz. Eşimin kızı, benim oğlum var. Ikisi de 8 yaşında ikiz gibiler ☺️ biz de şimdi ortak bi çocuğumuzun olmasını o kadar istiyoruz kiii 🤗 gerçek bir aile olacağız diyor çocuklar da kıyamam çok istiyor onlar da. Ocak başında düşük yaptım çok üzüldüler. Inşallah bir an önce mutlu haberler paylaşırız ❤️

Aa noldu canım kim üzdü seni
Cok uzun hikaye, ama kisaca soyle anlatayim. Fizyoterapistlikten once hemsireydim ben. Servis hemsiresi. Kanser hastalari yatardi servisimize.ve ben hepsinin son zamani diyerek bir jisiye veya hasta yakinina dahi of demedim. Kendimden fazlasinu verdim hep. Cocugu altinu almaya usenirdi, tiksinirdi, oyle beklemesn , rahatsiz olur diye hayrina ben alirdim. Isim dglken sirf mutlu olsn diye erkeklere sakal trasi, kadinlarn sacini keserdim. Cunku bazilari sabahi bile goremezdi. Oyle iste.
Bir teyze vardi. Iki kizi bir oglu. Buna da merhametliydim yine. Teyze oldu gitti. Serefsiz 55 yasindaki oglu , basima musallat oldu. Obsesif , takinti manyagi herif. Gizli gizli takip etmeler, tlfonuma ulasmalar, aniden karsima cikmalar, okudugum yere kadar pesimden gldi p......
2 senedir hayati zindan etti bana. Kendisi de evli, kizi var.
Lanet olsun icimdeki o merhamet duygusuna. Insanlara iyilik yapamiyrm artik. Asik suratli birine donustm isyerinde.

Cok uzun hikaye, ama kisaca soyle anlatayim. Fizyoterapistlikten once hemsireydim ben. Servis ⁰. Kanser hastalari yatardi servisimize.ve ben hepsinin son zamani diyerek bir jisiye veya hasta yakinina dahi of demedim. Kendimden fazlasinu verdim hep. Cocugu altinu almaya usenirdi, tiksinirdi, oyle beklemesn , rahatsiz olur diye hayrina ben alirdim. Isim dglken sirf mutlu olsn diye erkeklere sakal trasi, kadinlarn sacini keserdim. Cunku bazilari sabahi bile goremezdi. Oyle iste.
Bir teyze vardi. Iki kizi bir oglu. Buna da merhametliydim yine. Teyze oldu gitti. Serefsiz 55 yasindaki oglu , basima musallat oldu. Obsesif , takinti manyagi herif. Gizli gizli takip etmeler, tlfonuma ulasmalar, aniden karsima cikmalar, okudugum yere kadar pesimden gldi p......
2 senedir hayati zindan etti bana. Kendisi de evli, kizi var.
Lanet olsun icimdeki o merhamet duygusuna. Insanlara iyilik yapamiyrm artik. Asik suratli birine donustm isyerinde.
Kuzuumm benim allahtan bulsun belasını bosver. Sen takma kafana artık iki canlısın bak bebisini de üzme 😊 bu arada sen Balıkesirliydin dimi 😊

Bende hafif sarı lekeler gelmeye başladı korkuyorum olacak diye bide çok erken adetime daha çok var😐
Sarı leke mi🙄 canim enfeksiyon falan yoktur insallah. Bazen kizlar yaziyor cunku mantar oldu enfeksiyon oldu falan diyede sari leke insallah o degildir ya. Bilemedim simdi ama korkma stres yaparsan kendine zarar olur canim

İnşallah gönlünüzdekini nasip eder Allah 🙏 benzer durumlarımız. Bizim de ikinci evliliğimiz. Eşimin kızı, benim oğlum var. Ikisi de 8 yaşında ikiz gibiler ☺️ biz de şimdi ortak bi çocuğumuzun olmasını o kadar istiyoruz kiii 🤗 gerçek bir aile olacağız diyor çocuklar da kıyamam çok istiyor onlar da. Ocak başında düşük yaptım çok üzüldüler. Inşallah bir an önce mutlu haberler paylaşırız ❤️

Esim cok mulayim biridr. Ona zarar verir dye korkuyrm. Anam , babam herseyim o benim. Onsuz bir gune uyanmak dahi , aklimi kacirack gbi oluyrm.
Babam yasindaki herif, ahlaksiz. Geberse diye hergun dua edilir mi
Ediyrm iste

Edecegim, ama alternatif baska secenek olur mu ki dyrm? Caydirici, korkutucu. Sikayet etsem basima daha da musallat olur mu
Ama sen korktukça ve önlem almadıkça o da vazgeçmeyecek. Bence bir an önce şikayet etmelisin her gününü böyle stresle geçirmene değer mi

X