Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar yanlis anlamazsaniz size bisey soylemek isterim.
Elimde hamilelik icin kullandgm biosteron ilac var.3 kutu almstm. 1 kutu kaldi elimde. Icemeden hamile kaldm. Eger kullanmak isteyen varsa gondereblrm. Kutusu 380 tl cunku. Pahali bir ilac. 2022 mart a kadar suresi var. Ziyan olmasn. Bir kisiyi mucizesine kavusturur belki

Günün geçmesini mi bekliyorsun test için kuzu ben yapsam negatif olur demi şubat 7 bat
Günümün geçmesini bekleyecektim ama dün test yaptım ve maalesef negatif çıktı canım. Vallahi hiç bir fikrim yok ama yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş 5-6 gün varken test yapıp silik çizgiyi görmüştü. Yine de seni yanlış yönlendirmek istemem

Su yaptigin o kadar güzel biseyki kuzum Allah seni de senin gibi iyi insanlarla karşılaştırsın insallah.

Öyle canım vaktı değilmiş diyorum sorun değil herşey Allahtan diyorum ama insanların baskısından çok yoruluyorum. Sanki oturmuş herkes benim müjdeli haberi vermemi bekliyormuş gibi yoruldum
İnsanların her söylediğini, her davranışını düşünecek olursan dert sahibi olursun kuzum. Bu sizin hayatınız iyisiyle kötüsüyle.. Kulak ardı edeceksin birçok şeyi. Bana da ne haksızlıklar yapıldı, ne hakaretler edildi ama ben yuvama bakarım gerisi boş.. Sen müsaade ettiğin kadar dahil olur herkes hayatına. Keyfine bak

ağzına sağlık aynen öyle

Çok haklısın canım..

Beklenilen adet 5 Şubat ama ben ovulasyon testiyle bugün yumurtlama gördüm folikasit kullaniyorum 2 aydır çocuk düşünüyorum 2. Çocuğum olacak yumurtlama testini birgebeningunlugu Instagram sayfasindan aldım kasımdan ocağa ocaktan şubata geldik bakalım ne olur durumumuz

Erken adet olacakmışım gibi hissediyorum umarım düzen bozulmaz normal hep 26 günde bir olurum hayırlısı bakalım bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…