Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1-Beklenen Adet Tarihiniz?
2-Kaç yaşındasınız?
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?

MERHABA,ÖNCEKLİKLE HERKESİN HAYIRLI HABERLERİNİ ALMAK DİLEĞİYLE BENDE BU TOPİCE KATILMAK İSTİYORUM.
ARALIK AYINDA TÜP BEBEK DENEMEM NEGATİFLE SONUÇLANDIĞI İÇİN HEM 18 ARALIK DA HEM DE 28 ARALIK DA REGL OLDUM. OCAK AYINDAKİ BAT TARİHİMİ BİLMİYORUM. YAŞ:39 ,AMH DEĞERİM DÜŞÜK ÇIKTIĞI İÇİN TÜP BEBEĞE YÖNLENDİRİLDİM.7 AYDIR DENİYORUZ.ŞUBAT AYINDA İNŞALLAH TEKRAR TÜP BEBEK DENEMEMİZ VAR,BİR SIKINTI ÇIKMAZSA.
OMEPAQ10--BIOSTERON--GONAMAX--DEVİT-3 KULLANIYORUM.
canım merhabalar burada sadece şubat batlarını topluyorum senin ocakta durumun belli olsun şubat batı verirsen o zaman ekleriz canım.

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni yıla girdiğimiz bugünde yılın ilk topiğini açmak istedim. :) Umarım 2021 hepimize uğur getirir. Daha önce Kasım topiğini açmıştım ve burada en çok hamilelik görülen topik oldu uğurlu bir topikti beni oradan hatırlayanlar vardır belki içinizde. :) İnşallah Şubat ayıda bana ve benim gibi diğer anne adaylarına uğurlu gelir. Bu seferde anne adaylarının ocaktan transfer olanları şubat ayı başlığında toplamak istedim. :)

Sizlerden isteğim "Beklenen adet tarihiniz" ile birlikte aşağıdaki soruları cevaplayıp tabloya isminizi yazdırmanız. :)

1-Beklenen Adet Tarihiniz?

2-Kaç yaşındasınız?
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?

6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?

Ve inşallah mutlu haberi aldıktan sonra da aşağıdaki soruları cevaplamanızı isteyeceğim herkese fikir olması açısından? :)

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?

2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?

Sabırsızlıkla tabloyu oluşturup doldurmak için bekliyorum. İnşallah kasım ayında olduğu gibi güzel haberler aldığımız bir topik olur. :)
Hepinize Sevgiler... :KK200:

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

Duhanin annesi

01.02.202131Klomen-7 AY-

toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması

inciss

02.02.202132--YENİ BAŞLIYOR-

caglaaaaaa

02.02.202131FolicusLaboquick2 AY-

mahivema

02.02.202127--3 AY-

Hayallerimmm3

02.02.202129-Laboquick2 AY-

karadenizkizi1982

03.02.202138Folikplus
Coraspin
Lobitek3 YIL-

kurk mantolu madonna kurk mantolu madonna

03.02.2021
27--2 AY-

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

05.02.202130Folbiol-YENİ BAŞLIYOR-

Mevacaa Mevacaa

05.02.202127Promotilİnnovita9 AY-

mavispreyboya

07.02.2021261,5 YILPKO

sanem1989

08.02.202131--1,5 YILRahim Basıklığı

KelebekkB

09.02.202127Proceive womenSurelab8 AY-

Summerwinter

10.02.202132-İnnovita1 YIL-

Derin1111

10.02.202128--2 YIL-

Blackbluee1 Blackbluee1

14.02.202123FolbiolLaboquickYENİ BAŞLIYORKan Pıhtılaşması

Glchn66

Belirsiz27
Merhaba bat 22 ocak. 32 yaşındayım. 1 çocuk sahibiyim. Kan pıhtılaşması sorunum var iğne ve coraspin kullanıyorum geçen sene biri 6 haftalık düşük biri 13 haftalık gebelik sonlandırmak zorunda kaldım 🥺 inşallah yeniden gebelik düşünüyorum ve inşallah bir daha böyle sorunlar yaşamam 🙏🙏

Merhaba bat 22 ocak. 32 yaşındayım. 1 çocuk sahibiyim. Kan pıhtılaşması sorunum var iğne ve coraspin kullanıyorum geçen sene biri 6 haftalık düşük biri 13 haftalık gebelik sonlandırmak zorunda kaldım 🥺 inşallah yeniden gebelik düşünüyorum ve inşallah bir daha böyle sorunlar yaşamam 🙏🙏
canım selam ocak topiğine yazar mısın burda sadece şubat için batları topluyorum.

Geçen ay çok umitliydum çift çizgi bile gördum ama 3 gün önce adet oldum. İnşallah bu ay hamile kalırız🙏
Tam yazacaktım sen yazmissin. Olsun kuzum hayırlısı böyleymiş. Bizim ilk denememizdi, üstüne hiç şaşmayan adet üç gün geçti dehşet umutlandim koca bir fos. İdrar ve kan negatif geldi bugün de adet oldum zaten

Tam yazacaktım sen yazmissin. Olsun kuzum hayırlısı böyleymiş. Bizim ilk denememizdi, üstüne hiç şaşmayan adet üç gün geçti dehşet umutlandim koca bir fos. İdrar ve kan negatif geldi bugün de adet oldum zaten
Aynen adetimde şaştı. Eşim biz ne yaşadık ben anlamadım dedi.Tuhaf bi aydı. Tüm gebelik belirtileri vardı.

merhaba kızlar 🙋🏻‍♀️ Beni de listeye eklermisiniz?
Bat 5 şubat, 26 yaşındayım, folactive ve famera kullanıyorum 6 aydır çocuk istiyoruz fakat tedavide bu 2. Ayım. Herhangi bir sağlık sorunum yok.

Kızlar geçen ay adetten itibaren gün aşırı ilişki yaşadık biz. Bu ay da öyle yapmayı düşünüyorum akıntının arttığı günler biraz daha özenli olmak lazım🤪

Teşekkür ederim 🙏

Aminn canimmm insallhh😇😇 conceive die bisi daha once kullananlar olmus hamile kalanda olmus hic ise yaramayanda biri demiski bende kromozom bozuklugu oldu bunla alakasi varmi bilmiyorum demis bi deniyim diyorum sonucta zaten kullaniyorum ben kayganlastirici ovulasyonuda bi denicem bakalim
Conceive yi aldınız mı ben de araştırıyorum ama kullananlardan bi bilgi bulamadım hala 😕

X