Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlişkiden sonra tuvalete çıkma mümkün olduğu müddetçe. Ne kadar yarım saat diktim ayakları du kalkayım wc ye gireyim dersen bi kısmı akıyor (

İlişkiden sonra tuvalete çıkma mümkün olduğu müddetçe. Ne kadar yarım saat diktim ayakları du kalkayım wc ye gireyim dersen bi kısmı akıyor (
Yaklaşık yarım saat kadar sonra girdim daha fazla dayanamadım nasip bakalım teşekkür ederim bilgi için

Kızlar merhaba bu testi bgn yaptım regilim biteli 6 gün oldu acaba yarın daha koyu olurmu acaba yumurtladimmi geçen ay hersy daha netti cnki yavaş yavaş kırmızi olmuştu ama bu ay dün bı kırmızıydı bgn baya koyu cikti düne göre sizinde fikrinizi alabilirmiyim yumurtlama olmusmu

newmoon10

Yumurtlama olmuş

Kızlar iyi aksamlar benim daha adetime daha 9 gün var ama benim göğüslerim dolgunlasti ve dünden beri ara ara belim batıyor bazen puskolojiktir diyorm içime bi kuşku düşüyor sabah ta ara ara sağ tarafimda batma hissettm ıns bu ay vardır yinede umutlanmayacağım diyorm kendi kendime günler geçmez oldu

Esine sert kahve soda icirebilirsin yarim saat onceden kendinde karbonatli vajina dus alabilirsin alkali olusumu sagliyormus derin iliski girmeye calis yarim saatte ayaklarin yastikli sekilde dik tutmaya calis sonrasinda saga uyumak vb

Esine sert kahve soda icirebilirsin yarim saat onceden kendinde karbonatli vajina dus alabilirsin alkali olusumu sagliyormus derin iliski girmeye calis yarim saatte ayaklarin yastikli sekilde dik tutmaya calis sonrasinda saga uyumak vb
Bunu benim için yazdınız dimi

Sizce de olmusmu ben yumurtlama için çakşır suyu içiyorum cnki yumurtlama görünce bırakmam gerikiyordu ama smdi direk koyu çıkınca ayırt edemedim

Karbonhidratlı duş nasıl almam gerekiyor karbonhidrat suya koyup peçete ile vajinayimi silmemmi gerekiyor hiç denemedim denemek isterim

Bisy daha sormak istiyorum yarın doktor randevum var bu doktora ilk defa gidecem ben bgnu değerlendirecem ama yarın doktor alttan muane yapmak isterse yaptirayimmi hani bgn yumurtlamam olmuş ya normalde sperm 72 saat yaşıyor ama alttan muane sırasında jel kullanıyorlar jelde spermi öldürüyormuş aşılamadan dolayı biliyorum sizce ne yapayım

Bu arada da öğretmenim tam bebek düşünme evremiz öyle korkuyorum ki negatise de vardır hayır demek lazım
Ben de öğretmenim okullar da açılacak Korona dan ta tedirginim geçen yıl martta düşünmeye başlasaydı keşke diye bazen hayıflanıyoruö

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…