Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet bitimi ovulasyona hemen basla.
Ovülasyonu bu ay ilk kez denedim yaptim canım 24 ocakta pik oldu 25 ocakta çatladı bugünde t baya silikti yarında yapmama gerek varmı testi sence 😊 bide demek istediğim gebeysen eğer ki Ovülasyon testinde c ve t çizgileri ikiside koyu çıkıyormuş bunu okumuştum da aranızda böyle olanlar var mı Ovülasyon testini adete yakın yaptıktan sonra koyu çizgileri görüp hamile kalanlar 🤭

merhaba tüp bebek mi deniyorsunuz hakkınızda en hayırlısı olsun umarım tutunur ve sağlıkla kucagınıza alırsınız bende ıkı ay daha deneyip Birgül hanımda tüp bebek denemeyi düşünüyorum yumurta toplama işlemi zor mu biraz bahseder misiniz
bende deneyen biri olarak cevapliyim:) . aslına bakarsan anestezili olduğu için hiçbirşey hissetmiyorsun. sonrasında sızı şeklinde ağrı oluyor fakat dayanılmayacak ağrılar değil. ben de kısa bir süre ( sanırım 30 dk.falan sürdü) nefes darlığı yapmıştı

Ovülasyonu bu ay ilk kez denedim yaptim canım 24 ocakta pik oldu 25 ocakta çatladı bugünde t baya silikti yarında yapmama gerek varmı testi sence 😊 bide demek istediğim gebeysen eğer ki Ovülasyon testinde c ve t çizgileri ikiside koyu çıkıyormuş bunu okumuştum da aranızda böyle olanlar var mı Ovülasyon testini adete yakın yaptıktan sonra koyu çizgileri görüp hamile kalanlar 🤭
Bu benm lh testim. Hamileydim. Ama ben blmyrdm tam olarak. Hamileyken lh testi byle cikti

Eklentiler

• 20210125_212503.jpg
    20210125_212503.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 82
Merhaba benimde laboquick ovulasyob testim bu şekilde çıktı. Acaba testler mi bozuk böyle bir sonuç çıkabilir mi ? Yardimci olursaniz sevinirim kızlar

Eklentiler

• 20210126_183555.jpg
    20210126_183555.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 81
X